איך הN73 ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הN73 ?

Idanp

Recommended Posts

אני חושב שהוא הכי טוב באותה רמת מחיר.

אני הזמנתי את הk800i ואני חושב שעשיתי טעות והייתי צריך לבחור את הn73.

למה עשית טעות? חוץ ממערכת סימביאנית אין בו שום דבר אחר שיותר טוב מ K800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתה לו מבוססת סימביאן, הוא לא היה שווה אפילו את הביטים שההודעה הזו תופסת בזיכרון ל המסד נתונים של האתר הזה :P

אבל מאחר והוא סימביאני - כל התמונה נראית אחרת =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני כניראה קונה אחי עוד חודש ככה

מאיפה אתה קונה /אורנג' ?

ואני גם ישאל פה שאלה אם אפשר כניראה שגם אתה מעוניין לדעת או יודע למישהו יש הסבר על המערכת הפעלה של הפלאפון כל אחד מביא פה הסבר של שתי שורות אבל משהו יותר מורחב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מאורנג'. לא ידעתי בכלל שלסלקום יש אותו אבל אני לא יעבור רשת בכל מקרה (במיוחד עם הצעה של 9 שקלים לחודש).

אז ככה, הייתרון של סימביאן זה שהיא פתוחה. כלומר, יש לך אין סוף יישומים, תוספים וממשקים (GUI). הפיתוח מתבצע בעיקר בשפת C++ וJS. זה מאוד פשוט ליצור תוכנות חדשות ולהתקין אותן על מערכת ההפעלה על המחשב האישי בבית. זה קל וזה בחינם.

גם יצירת GUI's ו-themes היא מאוד פשוטה. צריך ידע בעיצוב גרפי (בעיקר גרפיקה ווקטורית) כמובן. גם זה פשוט כמו יצירת וכל אחד יכול ליצור על המחשב שלו בבית.

בשבילי, זה מהווה את היתרון האולטימטיבי. אני מתחיל להכנס מאוד חזק לכל הקטע של יישומים וזה מאוד מעניין אותי.

כך בחשבון שגם אם אתה לא רוצה לפתח בעצמך תוכנות וממשקים, יש לך את הידיעה שתמיד תוכל למצוא את מה שתרצה ולשנות את הממשק של הפלאפון לפי איך שתרצה.

My two cents.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...