Mac vs. PC - עמוד 8 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

גם בווינדווס לא חוקי אפשר להתקין עדכונים. ואפילו אם ה-WGA עולה עליך, אפשר להעיף אותו ולחזור להתקין עדכונים.

ואכן, למייקרוסופט היו כמה עידכונים גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוא נגיד את זה ככה, אני מוכן לקחת את ה Power G4 של אמא שלי שקנינו לפני 7 שנים להתקין עליו את Tiger ושאתה תביא כל מחשב שאתה רק רוצה שיוצר לפני חמש שנים (יש לך כאן פור של שנתיים) תתקין עליו ונראה מי ינצח במבחן ביצועים...

עובדתית מאקים שומרים על ביצועים לאורך זמן בגלל שלא כל גרסה של המערכת הפעלה מכריחה החלפה של כל המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד את זה ככה

אם באותו כסף אני קונה פי 4 , כרטיס מסך הרבה יותר טוב ומעבד מרובע ליבות בתדר מהיר יותר מכפול הליבה של המק

לא רק שיהיו לו ביצועים טובים יותר בפוטושופ היום, יהיו לו גם ביצועים טובים יותר בפוטושופ בעוד 7 שנים

ולא משנה כמה תנסה להפוך את זה.

בכל מקרה, באמת שאין לי כוונה להמשיך עם "הוויכוח" הזה

כבר מזמן הבנתי שאובייקטיביות ורציונליזם זה לא הצד החזק של חובבי המק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובייקטיביות? אתה זה שלפני שנייה טען שהוא כן השווה מפרטים ועכשיו אתה שוב חוזר לאותו מפרט שאין לו שום קשר בר השוואה ל-iMac כי "אתה משווה ביצועים" אולי גם תשי שם מסך CRT 17" כי אתה משווה ביצועים והמסך זה לא חלק מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מפרט עם מסך CRT הוא בר השוואה זה פשוט לא השוואה נכונה, אתה לא יכול לקחת שלושה דברים במפרט ולהחליט שהם היחידים שחשובים וכל השאר זה שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, התעקשת בילדותיות על כרטיס PRE-N

למרות שנתב כזה יוסיף לך עוד 1000 ש"ח למחיר המערכת

תקרא שוב את ההודעה שלי

במיוחד את הקטע של TWO CAN PLAY THE SAMG GAME ואת המפרט השני שנתתי

ואם אתה עדיין לא רואה את זה, אז אתה מקרה אבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שההבדל במחיר לא קיים אבל הוא הרבה פחות ממה שאתה מנסה לגרום לו להיראות (והוא בעיקר באשמת ידע :bash: ) כי המאק מדיע עם כל מה שאתה יכול לרצות מבחינת ערך מוסף, ובקטע של Two can play this game אתה בהחלט לא צדקת...

קיימים הרבה יותר משני משחקים ליתר דיוק רוב מה שרציתי לשחק בזמן האחרון קיים גם למאק, Tiger לא עולה 1000 שקל ליתר דיוק אתה מקבל אותה עם המחשב, ומחשב מותג עם הנתונים של המאק היה בכלל משתווה במחיר

נ.ב. "התעקשתי בילדותיות" על משהו שכל מאק (חוץ מהמיני) מגיע איתו בימינו ומבחינת משתמשי מאק כבר נחשב ציוד סטנדרטי לחלוטין ואתה לא יכול לטעון שפי שתיים טווח ופי 10 מהירות זה לא דבר שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד את זה ככה, אני מוכן לקחת את ה Power G4 של אמא שלי שקנינו לפני 7 שנים להתקין עליו את Tiger ושאתה תביא כל מחשב שאתה רק רוצה שיוצר לפני חמש שנים (יש לך כאן פור של שנתיים) תתקין עליו ונראה מי ינצח במבחן ביצועים...

עובדתית מאקים שומרים על ביצועים לאורך זמן בגלל שלא כל גרסה של המערכת הפעלה מכריחה החלפה של כל המחשב.

נו... בטח דקטור למזלך הרע נפלת עם מישהו שמבין במקים.

אז בוא נראה, POWERMAC G4 יריץ לך טייגר כמו שפנטיום 2 יריץ ויסטה, שלא נדבר שאין לו אפילו כונן להתקנה של טייגר.

בגלל שלא כל גרסה של המערכת הפעלה מכריחה החלפה של כל המחשב. ממעבדי 68XXX עברנו ל-PPC, זרקנו את המחשב הישן וגם קנינו תוכנות חדשות,

מסיסטם 9 ל-OS X שידרגנו חומרה ושוב קנינו תוכנות חדשות, ממעבדי למעבדי , שוב? זרקנו את המחשב הישן לטובת מק , עוד פעם קנינו תוכנות חדשות.

Decktor יש לילד הקטן שלי מחשב פנטיום 2 שמריץ לא רע בכלל. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי כבר בהתחלה, מה שאתה טוען כל הת'רד נכון אולי במקום אחר אבל לא בישראל

וכן, מחשב מותג אולי יעלה קרוב למחיר המאק, אבל לא יהיה לו שום יתרון על PC שאני ארכיב בחנות לבד

לעומת זאת, לצרכי פוטושופ (ועל זה הדיון מדבר למקרה ששמת לב) היתרון הוא בבירור של הPC.

אתה מהלל את ה802.11N כאילו זאת הסיבה לקנות מאק שכל משתמש PC יכול לקנות כרטיס רשת כזה ב400 ש"ח

אהה, הבנתי, אתה פשוט אולי לא מודע לזה שמחשבי PC אפשר לשדרג בניגוד לIMAC למשל.

בשורה התחתונה, חד וחלק

PC במחיר של מאק יכול להגיע גם ל100% יותר בביצועים (וכמובן תוכל לעשות לו OC בקלות מה שיגדיל את הפער ביניהם הרבה יותר, לשדרג אותו וגם לשחק בהמון משחקים שלא קיימים למק ורובם המוחלט של המשחקים הם כאלה (לא שאפשר לשחק עם הכרטיס שמגיע במק שעולה 10000 ש"ח) )

פעם אחרונה

Intel Core2 Quad Processor Q6600 2.4GHZ BOX

ASUS P5N-E SLI NFORCE 650I

SAMSUNG 1024MB 800MHZ CL5 X4

WD 250GB 7200RPM 16MB SATAII AAKS

GAINWARD GEFORCE 8600GT 256MB SILENTFX PCI-E

ASUS DRW-1814BLT -RW X18 LIGHTSCRIBE SATA

ANTEC SONATA III 500W

Dell 20'' LCD UltraSharp 2007WFP DVI

רצית מחשב שקט? קיבלת (מארז סופר שקט, ספק חרישי, כרטיס מסך עם קירור פסיבי)

אתה רוצה כרטיס רשת 802.11N/BT? תקח "רק" 2 ג'יגה

ועוד ישאר לך עודף מ10000 ש"ח

אבל בסדר, תמשיך לטעון שעדיף לפוטושופ

הרי בשביל זה אתה פה, בשביל להטעות את הקוראים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו... בטח דקטור למזלך הרע נפלת עם מישהו שמבין במקים.

אז בוא נראה, POWERMAC G4 יריץ לך טייגר כמו שפנטיום 2 יריץ ויסטה, שלא נדבר שאין לו אפילו כונן להתקנה של טייגר.

בגלל שלא כל גרסה של המערכת הפעלה מכריחה החלפה של כל המחשב. ממעבדי 68XXX עברנו ל-PPC, זרקנו את המחשב הישן וגם קנינו תוכנות חדשות,

מסיסטם 9 ל-OS X שידרגנו חומרה ושוב קנינו תוכנות חדשות, ממעבדי למעבדי , שוב? זרקנו את המחשב הישן לטובת מק , עוד פעם קנינו תוכנות חדשות.

Decktor יש לילד הקטן שלי מחשב פנטיום 2 שמריץ לא רע בכלל. :silly:

ממש מבין במאקים חבל מאוד רק שכבר התקנתי עליו טייגר וזה רץ בצורה סבירה לחלוטין חוץ מהאתר הזה ספציפית תחת FF אבל אפילו על ה PC שלי (מפרט בצד) עם לינוקס האתר הזה מקרטע קצת זה פשוט בעייה ב FF, חוץ מזה יש למחשב ההוא אפילו ל iMac דור ראשון יש דגמים עם וממש אין שום צורך לזרוק את המחשבי PPC בגלל המעבר לאינטל כי הכל עובד גם על זה וגם על זה.

כבר ראינו כמה אתה מבין מאקים כשאתה כל פעם ופעם חוזר על הטיעון שאי אפשר לעשות Copy/Paste בפיינדר חבל רק שזה מאוד אפשרי על המאקים שלי.

עמרי אני עדיין טוען שאם כל המפרט ההוא זה פשוט בזבוז להשקיע כל כך הרבה כסף בשביל כשגם ככה עוד שנתיים או שהוא יקרטע לחלוטין או שתשדרג אותו ותפרמט אותו לפחות 5 פעמים.

ועכשיו לאחר כבוד כל הת'רד הזה הולך לת'רד המרכזי של VS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שאחרי שנתיים הPC שהצעתי יעבוד פחות טוב בפוטושופ (או כל דבר אחר) מהמאק?

דרך אגב, מקודם בניתי את המפרטים באתר קצת יקר (נעה)

באתרים אחרים אפשר להשיג את הQ6600 ב500 ש"ח פחות

את הזכרון ב100 ש"ח פחות וכו'

אפילו נצליח לדחוף כרטיס רשת N וBT (ומעבד מרובע ליבות ו4 ג'יגה וכרטיס מסך DX10 ומארז סונטה 3 של אנטק עם ספק שקט וכו') בתקציב של 10K ש"ח

הביצועים של מפרט כזה יהיו בכמה סדרי גודל גבוהים מהמאק (שלא לדבר על אחרי OC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מבין במאקים חבל מאוד רק שכבר התקנתי עליו טייגר וזה רץ בצורה סבירה לחלוטין חוץ מהאתר הזה ספציפית תחת FF אבל אפילו על ה PC שלי (מפרט בצד) עם לינוקס האתר הזה מקרטע קצת זה פשוט בעייה ב FF, חוץ מזה יש למחשב ההוא אפילו ל iMac דור ראשון יש דגמים עם וממש אין שום צורך לזרוק את המחשבי PPC בגלל המעבר לאינטל כי הכל עובד גם על זה וגם על זה.

חבילת הוידאו של אדובי שכוללת את פרמייר, מיועדת לעבוד רק על מק אינטלים.

כבר ראינו כמה אתה מבין מאקים כשאתה כל פעם ופעם חוזר על הטיעון שאי אפשר לעשות Copy/Paste בפיינדר חבל רק שזה מאוד אפשרי על המאקים שלי.

אמרתי Cut&Paste אל תשנה.

עמרי אני עדיין טוען שאם כל המפרט ההוא זה פשוט בזבוז להשקיע כל כך הרבה כסף בשביל Windows כשגם ככה עוד שנתיים או שהוא יקרטע לחלוטין או שתשדרג אותו ותפרמט אותו לפחות 5 פעמים.

ולא בזבוז להשקיע על מק, שבקושי אפשר לעשות דברים פשוטים במחשב, ותמיד צריך את WIN לייתר ביטחון.

ועכשיו לאחר כבוד כל הת'רד הזה הולך לת'רד המרכזי של VS .

BTW לא פירמתי את המחשב שלי כבר שנתיים, דווקא את המק בעבודה פירמטו כמה פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק כי פרמייר מעולם לא יצאה ל PPC אתה לא יכול לטעון שזה חסרון של אפל שהם עברו לארכיטקטורה שמאפשרת המרת תוכנות יותר בקלות.

לא יודע מה איתך אני יכול לספור על יד אחת את הכמות פעמים שפירמטו\התקינו מחדש את המאקים שלנו ולאבא שלי הייתה הוצאה לאור אתה יכול לדמיין כמה מאקים היו לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...