Mac vs. PC - עמוד 57 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

יש לי הצעה לקנות מחשב 8 ליבות ולשים עליו מערכת הפעלה

מחיר המחשב 5000 ש"ח פחות או יותר

והוא מקביל בביצועיו לMAC PRO שעולה פי 3

האם זה מומלץ ואם יש מישהו שמכיר את זה?

אני מכיר אנשים שעובדים עם מערכות כאלה, מניסיוני במחיר הזה בהחלט אפשר להביא מחשב מקביל למק פרו 8 ליבות, אך לא 12 ליבות.

אבל כמו שקרירין אמר - זה יכול להיות שווה אך ורק במידה והוא בנוי מרכיבים מתאימים והמערכת מותקנת בצורה נכונה עם DSDT מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התרד הזה דיי מת אבל זה הזמן להמליץ לכל מי שמחפש דרך זולה יחסית לקנות בארץ (עם מקלדת בעברית הכי חשוב...)

קניתי לפני כחודשיים בוק פרו 15" רטינה ב iDigital באילת, כמו שהם מבטיחים הם באמת הורידו את המע"מ ולא העלו את המחיר.

כמובן שזה יותר יקר מארה"ב אבל ההפרש כבר ממש לא נוראי, אין צורך ללכת לחרוט את המקלדת והכי חשוב למי שקשה להביא דברים מארה"ב זה פתרון מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

מבחני ביצועים אין לי, אבל מניסיון שלי ושל חברים (בעיקר על פרמייר) בעבר התוכנות היו עובדות טוב יותר על , בעיקר ההבדל היה בחומרה חלשה יותר.

כיום אני מניח שזה הצטצמצם, לא יודע לומר בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

זה מניסיון שלי !

אז אחת החברות שלי, היא בעלת סטודיו לגראפיקה אי שם בדרא"פ.

הייתי שם בביקור לפני 3 שנים.

המילה MAC וגם קיבלו בביקור שלי, ע"י תושבי המקום לבוש מפואר ומלכותי!

טוב אני לא ממש מבינה בחומרה הזו ולא העליתי בדעתי להשוות אותה לחומרה הביתית שלנו, _ _ _ עד שהגעתי למשרד שלה.

ראיתי שכל המחשבים במשרד הם ניידים של וMAC

היא הסבירה לי שלעבודות גראפיקה (רינדור המרה עריכה וכולי, החומרה הזו הכי טובה)  _ (זה היה בשבוע הראשון שלי... והאמת די נפגעתי מההסבר הזה... כי אני אוהבת את NVIDIA)

אז במשך כמה ימים, ישבתי שם על האינטרנט (וזה היה שהם עדיין שלמו על BANDWITH) וחפשתי את ההבדלים.

הדבר העקרי שקראתי מבעלי ניסיון, זה שMAC יודעת לנהל את העבודה יותר טוב, וזה אומר יותר מהר!!!!!!!

אז חשבתי לעצמי.... אבל יש לנו היום (זה היה אז כן?)... 2700K עם של 1866 וזה אמור לטחון את הMAC שם במשרד שהיה עם כרטיס HD6870. _ (כאילו מה זה לטחון.... הוא עוד ישאר רעב!)

אנחנו חברות טובות עוד משנות ה90 והיא ממשפחה מאד גדולה ואמידה (כמו כל היהודים שם). אז נסעתי לאחד מבני המשפחה שידעתי שהוא לא קטן (מעבר למקצוע שלו של ונסיעות כל חודש) והוא יוכל לעזור לי.

אז לא היה לו 2700K

אבל היה לו 2500K עם 16GB 1600MHZ. (וכרטיס GTX680)

בקיצור.... העמדתי את הנייח מול הנייד לרינדור של כמה סצינות.

הנייד MAC של עלה אז 1700$

הנייח עלה בסביבות ה 1000$ (כי GTX680 עדיין היה טרי)

קובץ 1080 בגודל 3-4 GB

ההגדרות הוגדרו ע"י חבר'ה ישראלים שלנו שהיו העובדים שלה ועשו את רוב העבודה.

הנייח סיים את הקובץ  באיזור ה 15 דקות יותר מהר מהנייד!!!!

-

היום במשרד שלהם יש _ (וזה ממש ממש חדש)

מחשב אחד עם 6850K וזכרונות 3000MHZ

כל שאר המחשבים הם 6700K וזכרונות 2400

JACQUI המהממת לא מוכנה להחליף את הנייד ונשארה עם ה _ (אבל לדעתי זה ה FETISH שלה)

אבל יש כמה שלקחו I7 איכותיים

אבל בקטע של העבודה הMAC מכיל יותר כלים ויותר מאגרים, אז העבודה איתו יותר נוחה להם.

היום הם כבר לא מציבים את APPLE מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...