Mac vs. PC - עמוד 56 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שלאטום יש כבר כפולי

אבל הוא כניראה מדבר על הדורות הראשונים

בעניין EEE פעם בהתחלה היה רק סוג אחד היום יש כבר כמה

העיקרון זה מחשב יחסית חלש אבל בזול -אבל יש עוד מתחרים לEEE היום

רק שבארץ מוכרים ביוקר -מחשבים ב250$ עולים פה 1500 שקל ויותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן דיברתי על האטומים האחרונים שיצאו, אבל עדיין המחשבים האלה חלשים מידי לכמעט כל שימוש ביתי בסיסי. ההשוואה למק מיני פשוט מטופשת (או לכל פי.סי עם חומרה שולחנית בסיסית אחרת).

האמת היא שכן זרוק לי במחסן 6-7-8 כאלה, אבל אני לא נמצא בישראל אז אין לי ממש איך להעביר אותם, סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן דיברתי על האטומים האחרונים שיצאו, אבל עדיין המחשבים האלה חלשים מידי לכמעט כל שימוש ביתי בסיסי. ההשוואה למק מיני פשוט מטופשת (או לכל פי.סי עם חומרה שולחנית בסיסית אחרת).

האמת היא שכן זרוק לי במחסן 6-7-8 כאלה, אבל אני לא נמצא בישראל אז אין לי ממש איך להעביר אותם, סורי.

כשתחזור יש אפשרות לקבל אחד כזה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כבר .. המיני מגיע עם מעבדי מהסידרה לניידים,מצד שני גם i5 בתדר 1Ghz יהיה עדיף על אטום דו ליבתי + HT ויסיים כמה פעולות עד שהאטום יתחיל אחת , שלא לדבר על המחסור בהאצת חומרה מה שאומר שלראות על החומרה הזאת לא תוכל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...
  • 5 חודשים מאוחר יותר...

יש דיון על אקינטוש

בגדול זה אפשרי -השאלה הגדולה עם ההתקנה תצא קרוב ל100%

עם האקינטוש לא פועל בתאימות מספיק מלאה חלק מהדברים לא יפעלו לך

מה גם שעדכוני מערכת זה בעיתי עם אתה צריך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...