Mac vs. PC - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

אני לא יודע יחסית ל על אותו מחשב אבל יחסית לאותו מאק אם תוסיף עוד זכרון הוא תמיד יעבוד יותר טוב לעומת שאם תוסיף יותר ממה שהיא צריכה אז היא פשוט לא תעשה איתו כלום

נ.ב. אני מסתכל על זה וההודעה לא נראית לי הכי מובנת בעצמי אני מקווה שתבין את הכוונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע יחסית ל על אותו מחשב אבל יחסית לאותו מאק אם תוסיף עוד זכרון הוא תמיד יעבוד יותר טוב לעומת שאם תוסיף יותר ממה שהיא צריכה אז היא פשוט לא תעשה איתו כלום

נ.ב. אני מסתכל על זה וההודעה לא נראית לי הכי מובנת בעצמי אני מקווה שתבין את הכוונה

אני חושב שהבנתי למה אתה מתכוון, לדעתי אתה צריך טיעונים קצת יותר מבוססים אם אתה רוצה דיון יעיל בנושא vs .

קח את זה כהמלצה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טיעונים?

זה שמאק יותר יציב אתה משום מה טוען שלא (אני באמת מתחיל לחשוב שבעבודה שלך צריכים לפטר את הטכנאי מאקים כי אני בחיים לא ראיתי מאק שעובד כ"כ רע כמו שאתה מתאר)

זה שהמערכת הפעלה יותר נוחה אתה לא מחשיב בתור ייתרון אני לעומת זאת כבר לא יכול לחיות בלי EXPOSE או SPOTLIGHT (ה WIDGETS זה לא דבר שאני משתמש בו גם ככה)

זה שמאק יותר בטוח אתה גם לא מחשיב בתור ייתרון אמיתי

אני באמת מתחיל לחשוב שההגדרה שלך לייתרון אמיתי זה אם זה קיים ב WINTEL ולא במאק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שמה שאתה אומר על המאק זה בעיקר מערכת ההפעלה, ולא החומרה.

יציב יותר? לך לא יצא לראות מק קורס, לי לא יצא ליראות BSD שקורס..טוב, פעם אחת קרה לי.(מעניין, כי מאק מבוסס על BSD) (וכן יצא לי לראות קורס, נראה לי שאני מעדיף BSD :P)

מערכת הפעלה נוחה יותר? שוב, פונקציה תוכנה ולא חומרה-לעניןן, הOSX יכול גם לרוץ על עכשיו, כך שאני לא רואה סיבה לקנות מאק

בטוח יותר? שוב מערכת ההפעלה, כמו רוב המערכות שמבוססות יוניקס ודומיו, הם יותר מאובטחות.

ניצול משאבים? שוב תוכנה.

סלח לי אם חוץ ממערכת ההפעלה, שבימינו יכולה לרוץ על כל תואם, אני לא רואה יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתקין אותה על כל X86 אתה מאבד הרבה מאוד מהיתרונות של המאק שהם גם מאוד קשורים לעובדה שאותה חברה מייצרת את המערכת הפעלה ואת החומרה כמו כן אתה חייב רכיבים שפציפיים בשביל שזה יעבוד וגם אז זה עניין של מזל

אישית אני מחשיב התקנת OS X על רגיל בתור דרך לאנשים להתנסות ב OS X לא בתור באמת דרך להשתמש בזה (גם SOFTWARE UPDATE וכו' לא עובד אם אני לא טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טיעונים?

זה שמאק יותר יציב אתה משום מה טוען שלא (אני באמת מתחיל לחשוב שבעבודה שלך צריכים לפטר את הטכנאי מאקים כי אני בחיים לא ראיתי מאק שעובד כ"כ רע כמו שאתה מתאר)

זה שהמערכת הפעלה יותר נוחה אתה לא מחשיב בתור ייתרון אני לעומת זאת כבר לא יכול לחיות בלי EXPOSE או SPOTLIGHT (ה WIDGETS זה לא דבר שאני משתמש בו גם ככה)

זה שמאק יותר בטוח אתה גם לא מחשיב בתור ייתרון אמיתי

אני באמת מתחיל לחשוב שההגדרה שלך לייתרון אמיתי זה אם זה קיים ב WINTEL ולא במאק

1. יציבות של נמדדת כשאתה עובד על תוכנות כבדות כמו , מאיה, אינדיזיין, ולא בגלישה באינטרנט ומשחקים עם האקספוזה,

ושוב אני אומר לך במק תוכנות נסגרות לפתע, שלא נדבר על הרגישות שיש למערכת לפונטים ברגע שיש פונט פגום התוכנה מסרבת לעלות בכלל, אתה מקבל בכלל הודעת שגיאה על חוסר שלא קשורה לבעיה של הפונט.

2. במה המערכת יותר נוחה בדיוק? להסיר תוכנה ולהשאיר שאריות במחשב, אין לך אפשרות לשנות שמות קבצים בחלונות השמירה של התוכנה, תוכנת דואר שלא שולחת את הקבצים המצורפים, מיילים מגיעים ליעד בסינית, רוצה עוד...

3. המק יותר בטוח כי אף אחד לא כותב לו , ברגע שיצאו למק לא תהיה אפשרות להוריד אותם כי אין תוכנות אנטי וירוס מעודכנות.

בקיצור המק זה לא כליל השלמות, תיקח בחשבון שויסטה בכלל מצמצמת את הפערים.

נ.ב.

אני לא יכול לחיות בלי משחקים במחשב, במיוחד FPS ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי צריך FPS כשיש WoW?

ברצינות בקשר לשאר התקלות שאתה מדבר עליהן אתה צריך לדבר עם הבוס שלך להחליף איש תמיכה להורים שלי הייתה הוצאה לאור במשך שנים עבדו רק עם מאקים וזה מעולם לא היה גרוע כמו שאתה מתאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

היי

ההגיון שלי אומר שלא אמור להיות שום יתרון לאחד המחשבים על השני בתחום של הקלטה ועריכת audio.

אבל משום מה כל אולפני ההקלטה מחזיקים בטענה שהוא יותר איכותי מה-.

ההיגיון שלי אומר שהכול תלוי בכרטיס קול שיושב על המחשב.

מישהו יכול לעשות לי פה סדר??

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס קול אינלי מושג

אבל היציבות של המערכת הפעלה ויכולת ניצול משאבים עושה את ההבדל, המאק או אס 10 יודעת לנצל כמויות גדולות בניגוד לXP ולכן מעדיפים אותה כמו כן היא גם נתקעת הרבה פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס קול אינלי מושג

אבל היציבות של המערכת הפעלה ויכולת ניצול משאבים עושה את ההבדל, המאק או אס 10 יודעת לנצל כמויות זיכרון גדולות בניגוד לXP ולכן מעדיפים אותה כמו כן היא גם נתקעת הרבה פחות

אל מה אתה מדבר? OS X סובלת ממגבלת 4 ג'יגה בדיוק כמו ב-, לפחות בחלונות אתה יכול להשתמש במערכת 64 ביט,

במק זה יקרה רק בגרסת הלאופרד.

ועוד משהו, במק אין לך אפשרות לשלוט על הזכרון הוירטואלי כמו בווינדוס.

בקיצור, אל תכתבו שטויות!

היתרון היחיד שיש למק זה השקט מוירוסים, ואם זה אני יכול לחיות עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה של מיקרוסופט ב 64BIT לא משהו ורק ב תיהיה תמיכה טובה וגם זה לא בטוח כי מיקרוסופט ידועה בבאגים המדהימים שלה.

MAC OSX הרבה יותר יציבה מהמערכות של מיקרוסופט, מנצלת הרבה יותר טוב את החומרה במחשב (בגלל זה בעבודה עם מוזיקה ועבודה ב 3D אנשים מעדיפים לעבוד עם OSX) והיא המערכת הרבה יותר קלה גם למשתמש וגם למחשב עצמו (לא דורשת 1.5G זיכרון כמו הויסטה).

וזה רק חלק מהדברים שהמערכת הזאתי יותר טובה בה.

בקשר לשליטה על הזיכרון הוירטואלי, לא זכור לי שהיה מיקרה למישהו הייתה בעיה עם זיכרון וירטואלי במאק בניגוד לבעיות הרבות שיש ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה של מיקרוסופט ב 64BIT לא משהו ורק ב תיהיה תמיכה טובה וגם זה לא בטוח כי מיקרוסופט ידועה בבאגים המדהימים שלה.

MAC OSX הרבה יותר יציבה מהמערכות של מיקרוסופט, מנצלת הרבה יותר טוב את החומרה במחשב (בגלל זה בעבודה עם מוזיקה ועבודה ב 3D אנשים מעדיפים לעבוד עם OSX) והיא המערכת הרבה יותר קלה גם למשתמש וגם למחשב עצמו (לא דורשת 1.5G זיכרון כמו הויסטה).

וזה רק חלק מהדברים שהמערכת הזאתי יותר טובה בה.

בקשר לשליטה על הזיכרון הוירטואלי, לא זכור לי שהיה מיקרה למישהו הייתה בעיה עם זיכרון וירטואלי במאק בניגוד לבעיות הרבות שיש ב .

מה זה לא משהו? התוכנה שלי עובדת מצויין ב-64 ביט, במק אין בכלל גרסת 64 ביט מקבילה רק ב-32 ביט.

יש לך טעות, רוב השוק ב-3d מתבסס על , תוכנות נפוצות כמו - סופטאימג' ומקס לא קיימות בכלל עבור המק.

אני כרגע עובד על עם 1 ג'יגה ראם, ותאמין לי זה לא מספיק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אנשים.

אז מה שאתם אומרים לי זה שהיתרון היחיד של אינו קשור בכלל לעריכת עצמה, אלה רק ליציבות המערכת?

שורה תחתונה הם עושים את אותה עבודה מבחינת התוצר הסופי, שזה קובץ המוקלט/ערוך?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אנשים.

אז מה שאתם אומרים לי זה שהיתרון היחיד של MAC אינו קשור בכלל לעריכת סאונד עצמה, אלה רק ליציבות המערכת?

שורה תחתונה הם עושים את אותה עבודה מבחינת התוצר הסופי, שזה קובץ המוקלט/ערוך?

תודה

כתבתי לך היתרון של המק זה שאין וירוסים.

http://overhorach.blogspot.com/

יש פה מידע על המק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...