Mac vs. PC - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מביא לכם את לינק מהאתר של ידע, על אולפן הקלטות שבו משתמשים במקינטוש לשביעות רצונם.

http://www.yeda.co.il/Pro/hook/hook4.html

זהו אומנם דף אינטרנט פירסומי, אך יש שם טענות חמורות מצד מנהלי האולפן כלפי מערכת ההפעלה Windows ואופן חלוקת המשאבים שלה בעבודה לעומת זאת של ה-.

הייתי רוצה לשמוע: מה דעתכם על טענות אלו? האם הן עלולות להישאר רלוונטיות גם כשתצא ה-Vista?

ומה דעתכם על מה שהם אמרו בעד ה-Mac?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מביא לכם את לינק מהאתר של ידע, על אולפן הקלטות שבו משתמשים במקינטוש לשביעות רצונם.

http://www.yeda.co.il/Pro/hook/hook4.html

זהו אומנם דף אינטרנט פירסומי, אך יש שם טענות חמורות מצד מנהלי האולפן כלפי מערכת ההפעלה Windows ואופן חלוקת המשאבים שלה בעבודה לעומת זאת של ה-.

הייתי רוצה לשמוע: מה דעתכם על טענות אלו? האם הן עלולות להישאר רלוונטיות גם כשתצא ה-Vista?

ומה דעתכם על מה שהם אמרו בעד ה-Mac?

הטענות האלו הם ממש שטויות במיץ, אני עובד על מק בעבודה וגם לו יש זליגת זיכרון דווקא חמורה יותר, והמק גם קורס לפעמים אתה מוצא את עצמך מסתכל שעה על גלגל צבעוני בתיקוה שהוא ישתחרר.

היתרון העיקרי של המק פשוט אין כרגע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענות האלו הם ממש שטויות במיץ, אני עובד על מק בעבודה וגם לו יש זליגת זיכרון דווקא חמורה יותר, והמק גם קורס לפעמים אתה מוצא את עצמך מסתכל שעה על גלגל צבעוני בתיקוה שהוא ישתחרר.

היתרון העיקרי של המק פשוט אין כרגע וירוסים.

אני עובד עם מק לא חדיש ולא חזק בכלל (iMac G4 800Mhz) עם גירסאות ישנות של Final Cut Pro ו - Studio Pro, והוא לא קורס כמעט. מנסיון שלי מקים קורסים בד"כ כשיש תקלות חומרה, במיוחד חומרה חיצונית שלא מתאימה לתפקיד שנתנו לה (למשל כונן קשיח חיצוני עבור עריכת שאינו אמין מספיק ו/או אינו מתאים לעבודה עם אותה תוכנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם מק לא חדיש ולא חזק בכלל (iMac G4 800Mhz) עם גירסאות ישנות של Final Cut Pro ו - Studio Pro, והוא לא קורס כמעט. מנסיון שלי מקים קורסים בד"כ כשיש תקלות חומרה, במיוחד חומרה חיצונית שלא מתאימה לתפקיד שנתנו לה (למשל כונן קשיח חיצוני עבור עריכת שאינו אמין מספיק ו/או אינו מתאים לעבודה עם אותה תוכנה).

המק קורס לפעמים בלי קשר לתקלות חומרה, לפעמים תוך כדי עבודה תוכנות נסגרות באופן פתאומי לך תמצא את הבעיה? אין שם קבצי דמפ רק לוג של המערכת.

אני לא מבין למה אנשים מנסים להראות את המק כי שיא השלמות? כמו לכל מערכת הפעלה יש את השיגעונות שלה, עבדתי על OS X, AIX WIN לסוגיו, IRIX לכול המערכות האלו היו קריסות מידי פעם.

אגב: אני חודש כבר על ויסטה! היה לי רק מסך כחול אחד בגלל דרייבר דפוק של נוידיה, ועכשיו המערכת יציבה להפליא.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שבעקרון OS X גם קורסת אבל אני יכול להגיד לך בשיא הכנות שבחיים עדיין לא ראיתי את ההודעה שהראית עכשיו

כשעבדתי על System 9 אז יצא לי לראות כאלה מסכים הרבה יותר אבל ב שלי היה אז 98 אז הוא קרס פי חמש לפחות

נ.ב. גם ב וגם במאק הסיבה ההכי נפוצה לקריסות זה ולאפל יש את הייתרון המאוד גדול של גם לייצר את המחשב וגם את המערכת הפעלה ולכן הם יכולים להתאים ברמות שמייקרוסופט היו יכולים רק לחלום עליהן

נ.ב.ב. תסתכל על החתימה שלי לראות עוד סיבה שעדיף מאק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.ב. תסתכל על החתימה שלי לראות עוד סיבה שעדיף מאק

כלומר, חשבו מראש על הדבר הזה שלפניי שש שנים פחדו ממנו שנקרא "באג 00" או "באג 2000" ? למי שלא יודע, הכוונה שחששו אז שיהייה מוזר למכונות שתומכות רק בשתיי ספרות לשנה שהן יעברו מ99 ל00 וזה ייגרום אצלן לתקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאקים לא סבלו מבאג 2000 כי אפילו המאק הראשון תמך בהצגת תאריך עד 2020 אם במקרה יש לך מאק מהדור הראשון (שיצא כבר לפני עשרים שנה) ואתה עדיין משתמש בו אז תצטרך להתחיל לדאוג עוד 14 שנה

מאז הם כמובן האריכו את הזמן הזה וכרגע מאקים תומכים בתאריכים של ה 60,000 שנים הקרובות (לפי ויקיפדיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???

או-קיי, אבל מעבר לעניין של החשיבה לטווח רחוק של על דברים קטנים כמו באג 2000, מישהו בכל זאת יכול קצת להאיר את עיננו על נושא יעילות חלוקת המשאבים במערכות ההפעלה השונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שמאקים מסוגלים לנצל כמויות זכרון גדולות במיוחד הרבה יותר ביעילות מאשר כי אם המערכת הפעלה רואה שיש הרבה פנוי היא פשוט תתחיל להשתמש בו בתור Cache ולכן תוספת למאק תמיד תועיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שמאקים מסוגלים לנצל כמויות זכרון גדולות במיוחד הרבה יותר ביעילות מאשר כי אם המערכת הפעלה רואה שיש הרבה זכרון פנוי היא פשוט תתחיל להשתמש בו בתור Cache ולכן תוספת זכרון למאק תמיד תועיל

אני חולק עליך מאיפה הבאת את זה? OS X לא בהרבה שונה מווינדוס בניהול הזכרון, שני המערכות משתמשות בזכרון וירטואלי על הדיסק ברגע שהראם נגמר,

בווינדוס יש לך אפשרות לשלוט על גודל הקובץ ואפשר גם לבטל אותו. אני למשל במשחקים כבדים מבטל את הקובץ פייג' של ווינדוס כי יש לי 2 GB , במק אין לך אפשרות לשנות אותו או לבטל אותו, במקרה הזה נראה לי שבווינדוס זה יותר חכם.

קרה לי במק שהמערכת לא נתנה לי שום אפשרות לשמור קובץ, בגלל חוסר בדיסק אני לא רואה פה יתרון בשניהם זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קראת את ההודעה שלי בכלל?

אני כתבתי שמאק יותר טוב בלנצל כמויות זכרון גדולות יותר מהנחוץ ואתה מדבר על מה קורה כשיש פחות מהנחוץ

נ.ב. אם הבנתי אותך נכון אתה מתלונן על זה ש OS לא נתנה לך לשמור בגלל שלא היה מקום על הדיסק? ברור שאם אין מספיק מקום בשביל לשמור אז לא תוכל לשמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קראת את ההודעה שלי בכלל?

אני כתבתי שמאק יותר טוב בלנצל כמויות זכרון גדולות יותר מהנחוץ ואתה מדבר על מה קורה כשיש פחות מהנחוץ

נ.ב. אם הבנתי אותך נכון אתה מתלונן על זה ש OS לא נתנה לך לשמור בגלל שלא היה מקום על הדיסק? ברור שאם אין מספיק מקום בשביל לשמור אז לא תוכל לשמור

אז מה אתה מנסה להגיד, שיותר ראם המערכת תעבוד טוב יותר מווינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...