אתם צמים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם צמים?

sagi_10

אתם צמים ביום כיפור הזה?  

1350 הצבעות

1. 1. אתם צמים ביום כיפור הזה?

Recommended Posts

אני לא רוצה להעליב משהו בהודעה הזאת

ולא אכפת לי איך תקראו לי ...

אני ממש לא דתי ואפילו יש לי בעיות עם הדת הזאת (מה שאני לא יפרט עכשיו )

אני הצבעתי "בין ארוחות"

אבל אני אוהב לעשות דברים שאני אוהב

במצב הזה לאכול.

שנה שעברה (ואני מצטער שוב עם אני פוגע במשהו ) חברים שלי ואני (בני 14 אז , השנה 15-16 )

שעממם לנו אז שיחקנו כדורגל ועשינו על האש (יתארגנו ב-5 דקות, כל אחד הביא דברים ) אני אומר שתעשו דברים שאתם אוהבים

על תעשו חשבון.

ולי היה ממש סבבה

נראה לי גם השנה נעשה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מסכים עם הרעיון של היום (כמו שכתבתי כבר), אבל למה צריך לענות את עצמך בשביל זה? קשה לך לחשוב על קיבה מלאה?

קודם כל, תתפלא, לא כולם במצב רפואי שמתיר להם לצום במשך 25 שעות, ומעבר לזה, לא יזיק לך להבין שיש אנשים עם דעות שונות משלך

אני לא מפריע לך לצום, אל תפריע לי לא לצום.

זאת גם מדינה דמוקרטית. שמעת על המושג פעם? או שאתה מעדיף לחיות תחת תאוקרטיה? (ולך תחפש את זה בגוגל במקום לזרוק השערות מפגרות)

כל מה שצריך זה לשאול את דוד , ומילים בדר"כ באות מלטינית או יוונית, לא אנגלית.

אגנוסטי (א-לא, ללא. גנוס-ידיעה) - כלומר אדם שלא החליט האם יש אלוהים (או כל יישות אחרת) או לא, מבחינתו זה לא משנה

גם אם ישות כזאת קיימת זה לא משפיע על חייו, ולכן הוא חי בחוסר ידיעה מכיוון שאינו מאמין שאפשר לקבל הכרעה בנושא ומכיוון

שבעצם זה לא משנה אם יש אלוהים או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אולי יצום. בשביל הספורט :) אני ממש לא מאמין בדברים האלה. אני גם מגדיר את עצמי כאתאיסט.

אפשר לארגן איזה משחק CS. חחח The match of the infidels

Oh come on! איזה שטויות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להעליב משהו בהודעה הזאת

ולא אכפת לי איך תקראו לי ...

אני ממש לא דתי ואפילו יש לי בעיות עם הדת הזאת (מה שאני לא יפרט עכשיו )

אני הצבעתי "בין ארוחות"

אבל אני אוהב לעשות דברים שאני אוהב

במצב הזה לאכול.

שנה שעברה (ואני מצטער שוב עם אני פוגע במשהו ) חברים שלי ואני (בני 14 אז , השנה 15-16 )

שעממם לנו אז שיחקנו כדורגל ועשינו על האש (יתארגנו ב-5 דקות, כל אחד הביא דברים ) אני אומר שתעשו דברים שאתם אוהבים

על תעשו חשבון.

ולי היה ממש סבבה

נראה לי גם השנה נעשה את זה

לא הייתי ממליץ לך לעשות את זה. יש סכנה ברורה ומידית לחטוף מכות. לא ממני, אבל מאנשים שיהיו בסביבתכם, שלא ימצאו את זה משעשע כמו שאתם. עזוב את זה שאתה בכוונה תחילה ובזדון מפריע לאנשים במשהו שהוא לא קל, אתה גם עושה את זה בלי שום התחשבות באף אדם אחר חוץ ממך, פשוט חוצפה. אני מבין שההורים שלך לא חינכו אותך בכלל, או שחינכו אותך גרוע מאוד, בכלל שאתה בושה לחברה הישראלית בפרט ולעולם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט מסכים עם מה שאתה אומר. למרות שאני אישית לא מאמין ולא שומר מצוות או הולך לבית הכנסת אני מכבד את אלו שכן עושים זאת.

בקשר למשפט האחרון, לא הגזמת קצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית למישהו שעוד 24 שעות מתכוון לצום ולהרהר במעשיו הרעים יש לך בעיה

קשה עם דיון תרבותי וסובלנות.

זאת הדת שבה אתה מאמין? שזה מה שמגיע למי שלא מאמין במה שאתה מאמין?

תחזור למקורות, אפילו הם לא כ"כ דראסטיים

אולי יש כאן מישהו אחר שלא יזיק לו קצת חינוך

מה הקשר לשלטון של תאו ???

זה עדיף ממאו, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם הרעיון של היום (כמו שכתבתי כבר), אבל למה צריך לענות את עצמך בשביל זה? קשה לך לחשוב על קיבה מלאה?

הצום מייחד את היום וגורם לך להתמסר כולך לתהליך הזה

קודם כל, תתפלא, לא כולם במצב רפואי שמתיר להם לצום במשך 25 שעות

אני מכיר אישית כמה אנשים שמצבם הרפואי לא מרשה להם לצום, וזה בסדר, גם מבחינתי, וגם מבחינת הדתיים[לא, אני לא דתי, פשוט יש לי חוש מוסר מפותח-יחסית אליכם, כנראה]

ומעבר לזה, לא יזיק לך להבין שיש אנשים עם דעות שונות משלך

לא אמרתי שאני לא מקבל את הדעה שלך, אמרתי שאני לא מסכים איתה. גם אמרתי שאני חושב שהיא קצת מצחיקה, בגלל שאתה לא חייב להיות יהודי בשביל לצום. כמו שאין חוק שאומר שאסור לאתאיסטים לצום.

אני לא מפריע לך לצום, אל תפריע לי לא לצום.

זאת גם מדינה דמוקרטית. שמעת על המושג פעם? או שאתה מעדיף לחיות תחת תאוקרטיה? (ולך תחפש את זה בגוגל במקום לזרוק השערות מפגרות)

אתה יותר ממוזמן לא לצום.. ואגב, אתה לא חייב להשתמש בfancy words בשביל להוכיח שאתה חכם, זה לא עובד, לא עליי לפחות. אני יודע שאתה חכם[מתגובות אחרות שלך שראיתי באתר] ואתה לא צריך לנסות להרשים אותי או כל אחד אחר.

כל מה שצריך זה לשאול את דוד , ומילים בדר"כ באות מלטינית או יוונית, לא אנגלית.

אגנוסטי (א-לא, ללא. גנוס-ידיעה) - כלומר אדם שלא החליט האם יש אלוהים (או כל יישות אחרת) או לא, מבחינתו זה לא משנה

גם אם ישות כזאת קיימת זה לא משפיע על חייו, ולכן הוא חי בחוסר ידיעה מכיוון שאינו מאמין שאפשר לקבל הכרעה בנושא ומכיוון

שבעצם זה לא משנה אם יש אלוהים או לא.

תודה על שיעור הבלשנות.

עריכה:

יחסית למישהו שעוד 24 שעות מתכוון לצום ולהרהר במעשיו הרעים יש לך בעיה

קשה עם דיון תרבותי וסובלנות.

זאת הדת שבה אתה מאמין? שזה מה שמגיע למי שלא מאמין במה שאתה מאמין?

תחזור למקורות, אפילו הם לא כ"כ דראסטיים

אולי יש כאן מישהו אחר שלא יזיק לו קצת חינוך

תגיד, אתה מבין בכלל כמה לא קשורה התגובה שלך?

ממש לא אכפת לי שהוא לא מאמין באלוהים. באמת, מעניין לי תקצה של הציפורן. לא , גם את זה לא. מציק לי החוסר התחשבות באוכלוסיה שמסביבו. כמו שלא תצא לרחוב באמצע הלילה עם מגפון ותתחיל לצרוח, לא תעשה על האש בסביבה שבה אנשים צמים. אתה מבין מה אני אומר פה בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הצום מייחד את היום וגורם לך להתמסר כולך לתהליך הזהאני מכיר אישית כמה אנשים שמצבם הרפואי לא מרשה להם לצום, וזה בסדר, גם מבחינתי, וגם מבחינת הדתיים[לא, אני לא דתי, פשוט יש לי חוש מוסר מפותח-יחסית אליכם, כנראה]"

למה אתה טוען שהמוסר שלי לא מפותח? על סמך איזו עובדה?

"אתה יותר ממוזמן לא לצום.."

כן, כל עוד אני אסתלק מהמדינה הזאת ביחד עם כל שאר מי שלא צם ולא חושב כמוך...

"ואגב, אתה לא חייב להשתמש בfancy words בשביל להוכיח שאתה חכם, זה לא עובד, לא עליי לפחות. אני יודע שאתה חכם[מתגובות אחרות שלך שראיתי באתר] ואתה לא צ"ריך לנסות להרשים אותי או כל אחד אחר."

תודה, ואני לא משתמש במילים מפוצצות בשביל "להוכיח שאני חכם", אלא כי ככה אני מדבר תמיד.

מה לעשות, אתה לומד הרבה יותר מדי מילים לטיניות כשאבא שלך עוסק במקצוע שבו הוא עוסק (וכשאתה צופה בערוץ ההיסטוריה הרבה יותר מדי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגוניסטי זה מי שמאמין שהוא לא יודע אם אלוהים קיים או לא. אגוניסטי הגיע למסקנה שאין מספיק הוכחות שתומכות בקיומו של אלוהים, אבל מאידך אי הימצאות הוכחות כאלו אין פירושן שאין אלוהים, ולכן הוא מחליט בנתיים שלא להחליט אם יש אלוהים, או להודות שבעצם הוא לא יודע. אני גם אגוניסט, אבל נוטה מאוד להאמין שאין אלוהים (משאיר לי צל קטן של ספק שאולי יש אלוהים, ולכן אני לא אתאיסט ומכאן נובע שאני אגוניסט), אבל בכל מקרה אני מאמין שגם אם אלוהים קיים כל הדתות מוטעות ושיקריות מיסודן, ולכן אני גם לא צם ביום כיפור.

ד"א, לכל מי שצם, כמה הערות:

1) למי שצם כי הוא יהודי, בגלל הדת וכו' - יום שבת יותר חשוב מיום כיפור, עצם העובדה שלא שמרתם על שבת אחת לפחות חמורה יותר מלא לצום ביום כיפור.

2) למי שצם כי הוא יהודי, בגלל הדת ובשביל שאלוהים יסלח לו - אם כבר אז עד הסוף. אם צמים בשביל העניין הדתי או היהודי צריך גם לא לרכוב על אופנים, לא להשתמש בחשמל ולהיות ולהתפלל 25 שעות בבית-כנסת.

3) אתם באמת חושבים שאלוהים יסלח לכם על הכל אם תצמו? וצריך את יום כיפור בשביל לסלוח? אי אפשר לעשות את זה לפני או אחרי? ומה, פתאום ביום כיפור לאנשים יש נקיפות מצפון והם מחליטים לבקש סליחה מאנשים שהם פגעו בהם? לפני זה לאותם אנשים לא מגיעה סליחה? והאמת שיום כיפור די מזכיר לי את מנהג הווידוי בנצרות, שמתוודים על החטאים בפני אלוהים/הכומר ובבקשת סליחה פשוטה הכל מכופר (וביהדות זה מלווה גם בסוג של התעללות עצמית, דומה קצת לסונים הייתי אומר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...