איזה מהמארזים יותר טוב - עמוד 7 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

איזה מהמארזים יותר טוב

mokisho

איזה מהמארזים יותר טוב   

1,316 הצבעות

1. 1. איזה מהמארזים יותר טוב

• Gigabyte Aluminium 3D Aurora
    • ANTEC P180
    • CoolerMaster Stacker 830
    • Lian-Li Aluminum Midl-Tower PC-101
      0
    • Thermaltake Armor Junior
    • Lian-Li Aluminum Full-Tower PC-201B
      0

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה
חבל על הזמן שלך נתתי כבר שני לינקים לביקורות שהמארז מצולם מכל זוית אפשרית.

כולל טמפרטורות (ורואים הפרשים עצומים בינו לבין מארזים אחרים)

והינה הם שוב:

http://www.tcmagazine.info/articles.php?action=show&id=195&perpage=1&pagenum=5

http://www.systemcooling.com/cm_stacker830-03.html

לצערי במציאות המארז הרבה יותר מרשים מהתמונות, גם אני לא הבנתי כמה הוא יפה עד שהבאתי אותו הביתה.

שבוע שהוא אצלי וכל פעם שאני עובר לידו אני משתומם מחדש.

באמת אפשר לראות אותו באינטרנט מכל זוית שרק אפשרית, אבל כמו שאמרת במציאות הוא יותר מרשים,

בגלל זה יהייה נחמד לראות שלו מצולמות ... עם הLEDים וכל מיני שימחישו את יופיו

שנוכל באמת להתרשם ולא להשאר עם הרושם שהוא מכוער ...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הגדלתי וזה עדיין נראה לי כמו השתקפות של פלסטיק

אין שום LCD

המארז מתוכנן כך שאפשר להרים אותו מלמעלה בצורה נוחה ..

ע"י שתי "נישות" מקדימה ומאחורה בחלק העליון

הם חשבו על הכל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאנשים לא יודעים את היכולות ואת היתרונות של הסטאקר אז בגלל זה רובם בחרו ב P180 למרות שאני לא מזלזל

ןאומר ש ה P180 הוא מארז מצויין אבל לא מגיע לרמה של הסטאקר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...

בראש החדשות:

הפסידה בקרב, אך לא במלחמה? NVIDIA עשויה להשיק גרסאות "מוגנות כרייה" עבור כל כרטיסי המסך שלה

הנסיון הראשון להאט יכולות כרייה קריפטוגרפית עם דגמי ה-RTX 3060 נחל כשלון מעורר רחמים - אך נראה כי מפתחת השבבים הירוקה עוד לא אמרה את המילה האחרונה שלה בנושא, ומתכננת להחזיר מלחמה עם קו שלם של גרסאות מתוקנות

שניים שהם זן נדיר: Xperia 1 III ו-Xperia 5 III הם עוד תזכורת לכך שסוני אוהבת להיות מיוחדת

חיישני צילום מתקדמים עם רזולוציות צנועות, מסך 4K שאין כמעט לאף חברה אחרת וגם דגם מיני ששומר על רוב היכולות של האח הגדול - סוני כנראה לא תהפוך ליצרנית הסמארטפונים הכי מצליחה בתחום לפתע, אך גם לא מציגה שום רמזים על תכנון לוותר על הסגנון הבלתי רגיל שמלווה אותה מתחילת הדרך

חזית הגאדג'טים הגדולה הבאה: Xiaomi תשקיע הון עתק בפיתוח מכוניות חשמליות

האם יצרנית מצליחה של סמארטפונים, טלוויזיות ושעונים חכמים מסוגלת להפוך לשחקנית משמעותית וחשובה בעולם הרכב? התחייבות להשקעה של יותר ממיליארד דולר בשנים הקרובות תוכל לעזור לנו לקבל את התשובה

חדש באתר

רפואה וטכנולוגיה – ככה הם הולכים ביחד

רפואה וטכנולוגיה – ככה הם הולכים ביחד

בשנים האחרונות תחומי הרפואה האורטופדית עוברים מהפכה של ממש. שנים רבות של מחקר הן בתחומי הטכנולוגיה והן בתחומי האורטופדיה שינו את כל שיטת ההסתכלות שלנו על הרפואה, ובתוך כך על תחום האורטופדיה. רוצים לדעת מה השתנה? המשיכו לקרוא