צורבי DVD מומלצים, עדכון אחרון: 21/11/2008 - עמוד 6 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD מומלצים, עדכון אחרון: 21/11/2008

x-dude

Recommended Posts

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הודעות שלא קשורות לנושא נמחקו.

יש לכם שאלה על צורב מסויים שלא נמצא ברשימת המומלצים תרגישו חופשי לשאול בפורום ולא בסטיקי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום.

לאחר שבת'רד הזה - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=278590.0 המליצו לי על הH62 של LG , הלכתי היום לחנות ונוכחתי לדעת שאין ולא יהיה במלאי את הצורב הנ"ל.

המוכר בחנות (KSP) המליץ על 1814 , רציתי לדעת איך הצורב הזה? ראיתי פה את היתרונות והחסרונות שלו, והאמת הוא נראה לא משהו.

האם יש צורב טוב יותר באותו טווח מחיר?

אמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא לאיכות הצריבה על מדיות מסוג DVD+R ו--R (אל תתביש דניס, עד לאחרונה, הייתי בטוח שהמינוס הזה זה מקף :smile1:)

אז דווקא צדקת.

רשמית, אין דבר כזה מינוס R.

מדובר במקף באמת ובתמים, שאיכשהו (כנראה בעקבות השם שניתן ע"י פורום ה-RW לפורמט ה-DVD+R) נהפך ל"מינוס" בפי ההדיוטות.

מי שאומר מינוס (כולנו), טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל זה בערך כמו ההבדל בין כונן IDE לכונן ATA או P.ATA, הכונן הרי מבוסס על טכנולוגית P.ATA, אבל הוא (כמו הצורבים והקוראים היותר ישנים) עובד עם חיבור IDE, ככה שאין כאן מי שצודק, כמו שאין כאן מי שטועה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי משהו, אתה בסדר? מה שתית? מה לעזאזל הקשר בין מה שאני אמרתי למה שאתה אומר? אין שום קשר.

PATA/IDE/ATA אלו שמות נרדפים היום לאותו תקן.

שיבוש השם של מקף R למינוס R הוא פשוט טעות בהגייה ובקריאה - זה ממש לא אותו דבר.

ועוד איך יש כאן מי שטועה - כולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי היום את ה 44N (כי לא היה את ה 42) והוא נראה בינתיים אחלה צורב.

אגב,

בחסרונות של ה 42N רשום שאי אפשר לצרוב במהירות של X12 על דיסקים שהם X16...

אז ב 44N דווקא כן אפשר :) ככה שנשאר רק החיסרון של האובר בורנינג :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

קודם כל X DUDE רספקט על העידכון!מישהו כבר התלונן שהסטיקי אינו מעודכן דיו והגבת במיידי.תודה לך על ההשקעה בפורום.

שנית אלכס האם אתה השוות אותו מול הצורבים האחרים כמו H62 למשל?רוב הצורבים היום ישאירו את הלקוחות מרוצים עד הגג.זה לא אומר שהם הכי טובים :nixweiss: .התמיכה בLS זה לא תכונה בלעדית לASUS והבדלי המחירים גם לא כאלה גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...