נקודה למחשבה. אז . . . כמה בעצם עולה לנו המחשב וה OC?! - עמוד 11 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נקודה למחשבה. אז . . . כמה בעצם עולה לנו המחשב וה OC?!

cat2010

Recommended Posts

מאבדים יכולת?

אתה מתחיל להישמע כמו טכנאי פנטיום 4

P 4 ו- P D נכון , לעומת זאת 2 מבוסס על המעבדים לניידים , וככאלה , הם מנצלים מתח (ומתח נוסף) בצורה מצוינת , מה שמבטיח להם גם חיים יותר ארוכים כי הם חיים על פחות מתח, לגביי מי שאמר קודם שOC לא משתלם ,זה דווקא כן , לא חייבים מזגן בחדר , קרור אפשר לעבוד עם סטוק ועדיין להשיג תוצאה טובה , את החסרה בכיס כתוצאה מהמתח הנוסף אתה תרגיש (כמו שפותח הת'ראד בעצמו אמר) רק אחריי שנה (וזה יעלה משהו כמו 2400 שקל ) , לעומת זאת את אלה אתה חוסך כשאתה קונה מחשב לאוברקלוק , בקיצור נשאר לך רק להרוויח מזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את החסרה בכיס כתוצאה מהמתח הנוסף אתה תרגיש (כמו שפותח הת'ראד בעצמו אמר) רק אחריי שנה (וזה יעלה משהו כמו 2400 שקל ) , לעומת זאת את אלה אתה חוסך כשאתה קונה מחשב לאוברקלוק , בקיצור נשאר לך רק להרוויח מזה ...

אתה קונה מחשב לשנה?

הוא יעבוד 3 שני0 ? פלוס מינוס? זה כבר 7200 ש"ח. ::)

אולי כדי להשקיע בספק איכותי?

קראתי שהבדלים ביעילות ספקים יכולים להשפיע עד 25% מצריכת החשמל ו 75% בפליטת חום

או שווה להחליף מעבד כל שנה? ( סתם רעיון?)

ובטוח שהמעבד לא מאבד מיכולתו לעבוד במתח רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קונה מחשב לשנה?

הוא יעבוד 3 שני0 ? פלוס מינוס? זה כבר 7200 ש"ח. ::)

אולי כדי להשקיע בספק איכותי?

קראתי שהבדלים ביעילות ספקים יכולים להשפיע עד 25% מצריכת החשמל ו 75% בפליטת חום

או שווה להחליף מעבד כל שנה? ( סתם רעיון?)

ובטוח שהמעבד לא מאבד מיכולתו לעבוד במתח רגיל?

מחשב רגיל בהשקעה כזאת יחזיק לשנתיים , אותו מחשב על יחזיק שלוש , הנה שילמת על שנה והרווחת עוד שנתיים , חוץ מזה השקעתי כבר בספק איכותי (שאת זה עושים בכל מקרה , ג'נרי יהרוג בד"כ את המערכת אפילו בלי )

לגביי יעילות כבר סיכמנו את הנושא, יש יותר יעילים ויש פחות , עדיף יותר מאשר פחות

תשמע , יש תופעות של בלאי , מתח יתר יכול לגרום להן להופיע יותר מוקדם , אבל עם קרור טוב זה לא אמור להופיע (אם דיברתי עכשיו שטות , אתם מוזמנים לתקן )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

בלאי זה לא פונקציה במעבד, עד שיהיה לו בלאי כלשהו הוא כבר לא שווה שקל

עכשיו כשחושבים על זה , יש למה שאמרת עכשיו גם הוכחה פה באתר , אני מדבר על מדור היד שניה , דברים בניי שנתיים פלוס פשוט שוכבים ללא שימוש , גם אם הם מופיעים במחירים מאוד משתלמים , אף אחד כנראה כבר לא צריך אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה רלונטית לגבי הרכישה שאני עומד לעשות:

E6300 נותן שיפור מרשים ב-OC, אבל התוספות לקירורים וספק 400 נפרד הם כ-650 ש"ח,

ויתרתי על כל אלה ולקחתי E6600 ללא OC בתוספת 900 ש"ח: קיבלתי קצת יותר שיפור וחסכתי אני מבין הרבה חשמל

מה השורה התחתונה של הדיון האינסופי הזה, משמעותי עניין החשמל ב-OC או לא? מה הנזק לחשבון החודשי?

על איזו אופציה הייתם הולכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה רלונטית לגבי הרכישה שאני עומד לעשות:

E6300 נותן שיפור מרשים ב-OC, אבל התוספות לקירורים וספק 400 נפרד הם כ-650 ש"ח,

ויתרתי על כל אלה ולקחתי E6600 ללא OC בתוספת 900 ש"ח: קיבלתי קצת יותר שיפור וחסכתי אני מבין הרבה חשמל

מה השורה התחתונה של הדיון האינסופי הזה, משמעותי עניין החשמל ב-OC או לא? מה הנזק לחשבון החודשי?

על איזו אופציה הייתם הולכים?

מעבד זול בOC , הריי CAT בעצמו אמר שהוא סטודנט שחושב פעמיים על כל שקל שהוא מוציא , חוץ מזה , מעבד יקר בלי OC זה הוצאה גדולה אז אתה אחר כך נגרר עם הריבית , לעומת זאת מערכת זולה שאתה עושה OC אתה כמעט ולא תרגיש תוספת בחשבון החשמל החודשי , וכמו שאמרתי המערכת תחזיק יותר זמן עם OC , ככה ששווה לדעתי לקנות מערכת זולה , לעשות לה OC מכובד, ואז לחגוג ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, אם תקח 6300 ותמהיר אותו למהירות של 6600 בלי להעלות מתח הוא יצרוך כמו ה6600 (אולי אפילו טיפה פחות)

מממ... ובמצב כזה הם לא יהיו שווים בגלל הקטע של הכפול CACHE , כלומר , אתה חושב שכדאי פשוט לקחת E6600 ולעשות לו OC ? או פשוט לא לעשות OC נקודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ... ובמצב כזה הם לא יהיו שווים בגלל הקטע של הכפול CACHE

בגלל זה כתבתי

(אולי אפילו טיפה פחות)

כלומר , אתה חושב שכדאי פשוט לקחת E6600 ולעשות לו OC ? או פשוט לא לעשות OC נקודה?

אני אישית לא מייחס חשיבות גדולה מדי לקטע של הצריכה (אולי בגלל זה קיבלנו חשבון חשמל מעל 3000 ש"ח)

באותה מהירות/אותו מתח 6600/6700/6300 יצרכו +/- אותו דבר (כמה לוכסנים במשפט אחד :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה כתבתי אני אישית לא מייחס חשיבות גדולה מדי לקטע של הצריכה (אולי בגלל זה קיבלנו חשבון חשמל מעל 3000 ש"ח)

באותה מהירות/אותו מתח 6600/6700/6300 יצרכו +/- אותו דבר (כמה לוכסנים במשפט אחד :) )

:lol:

בקיצור , מבחינת יעילות צריכה , ליבת CONROE עדיפה על ליבת ALLENDALE (אפילו שטכנית , הן זהות לגמרי חוץ מהCACHE הכפול) , לעומת זאת לאחרונה יש יותר פוטנציאל כי יש לאן לעלות , בכל מקרה , לדעתי את החשבון חשמל הזה קיבלת לא בגלל מחשב בOC , אלה בגלל מגוון סיבות כמו שהוא פתוח 24\7 על (סיכמנו כבר את הנושא שזה בזבוז) , שגם מסך המחשב זולל חשמל , שאתה משתמש בציוד היקפי נוסף על מקלדת ועכבר כמו סטיק , סטיק הגה , GAME PAD , וכו' וכו' , הOC כמו שפותח הת'ראד בעצמו אמר יוסיף לך רק משהו כמו 200 שקל לחשבון חשמל , שזה אומר שסכום מטורף אתה תשלם על זה רק אחריי שנה , וזה לא אומר שאתה צריך אחריי שנה להוריד את הOC ולוותר על ביצועים כשקנית מחשב לOC, שילמת עלייהם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...