Gigabyte Aluminium 3D Aurora 570 הגיע! - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gigabyte Aluminium 3D Aurora 570 הגיע!

itsik2525

Recommended Posts

חחח, איך מ-200 זה ירד ל-100??? ואםתשקיע כלכך קצת כסף בהשקטה זה לא יהיה הכי טוב, לפחות לא לקירור טוב,

בקיצור זה נשמע מבטיח אבל בסוף זה יוצא הרבה, ומאחר ששאלו על מארז ולא על מארז + חלקים להחלפה אז אני נותן ל-P180 בונוס ענק של שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נכון גם אם לוקחים בחשבון את המארזים של LIAN LI.

ל-LIAN LI יש מעולים ללא ספק, אבל אני לא רואה מישהו מהם מתקרב ל-830 משום בחינה.

מצד שני מדובר פה בדעה אישית מעבודה עם ה-830, ועוד לא יצא לי לעבוד על מארז של LIAN LI בצורה רצינית.

יום נעים.

נו טוב דעה של בעל סטאקר 830.. צר לי להגיד לך את זה, אבל צא מהבועה. יש הרבה של ליאן לי שלא רואים את ה 830 בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו טוב דעה של בעל סטאקר 830.. צר לי להגיד לך את זה, אבל צא מהבועה. יש הרבה של ליאן לי שלא רואים את ה 830 בכלל.

צר לי לנתץ לך את התאוריה, אבל אני לא בעלים של STACKER 830. רחוק מזה.

ה-830 שעבדתי עליו שייך למישהו שבניתי לו מפרט לפני 4 חודשים - אני הרכבתי את המחשב פיזית.

הייתי מאוד שמח אם תוכל לתת לפחות שלושה מתוך כל ה"הרבה" של ליאן-לי שלוקחים את ה-830. אשמח גם את תציין מה עדיף בכל אחד מהם לעומת ה-830.

אני תמיד מוכן ללמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיותר מידי ירדתם על הP180

הקירור שלו מעולה!!!! אולי של ה810 יותר טוב אבל מעבר לקירור שהP180 נותן

לא צריך (אלא עם אתה הולך לעשות אובר קלוקינג מטורף!!! ממש וגם אז עדיף כבר להשקיע בקירור למאוורר

בקיצור אני הייתי לוקח את הP180 בגלל השקט שלו!!! האיוורור המעולה שלו (למרות שהוא פחות טוב מה810)

ובגלל העיצוב המדהים שלו אני מאד אהבתי את העיצוב מאד אלגנטי וחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך? אבל גם ל-P180 יש דלת

מה הקשר ל-180 עכשיו?

אני חושב שיותר מידי ירדתם על הP180

הקירור שלו מעולה!!!! אולי של ה810 יותר טוב אבל מעבר לקירור שהP180 נותן

לא צריך (אלא עם אתה הולך לעשות אובר קלוקינג מטורף!!! ממש וגם אז עדיף כבר להשקיע בקירור למאוורר

בקיצור אני הייתי לוקח את הP180 בגלל השקט שלו!!! האיוורור המעולה שלו (למרות שהוא פחות טוב מה810)

ובגלל העיצוב המדהים שלו אני מאד אהבתי את העיצוב מאד אלגנטי וחד

אתה נשמע כמו טכנאי 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...