Ultimate Ears Super Fi 5 PRO - ביקורת - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ultimate Ears Super Fi 5 PRO - ביקורת

Chymes

Recommended Posts

מצטער שלא הגבתי. רק עכשיו חזרתי מהבסיס.

בקשר לטענות שהועלו בפורום:

א. ראשית הכבל אכן דק בהשוואה לאוזניות של SHURE, אך הרבה יותר עבה מכבל של ג'נריות זולות. אי אפשר להשוות בכלל. שנית, להבדיל מאוזניות SHURE, את הכבל של UE ניתן להחליף בקלות. כפי שציינתי בביקורת כבל חלופי ניתן לרכוש ישירות מהיצרן. היצרן מאפשר התאמה אישית של אורך הכבל דרך האתר. שלישית, UE שמו דגש על נגנים ניידים, לכן הוחלט להשתמש בכבל דק וגמיש, שנוח יותר לשימוש עם נגנים ניידים. נסו להשתמש באוזניות SHURE עם הכבל העבה שלהם ואחר כך עם UE עם כבל דק וגמיש ותגידו לי מה יותר נוח.

ב. את הביקורת כתבתי בחיפזון נורא כי הורי לחצו עלי לפנות את המחשב. הם רצו להזמין חופשה בחו"ל לקראת החגים. לכן החסרתי הרבה פרטים חשובים. רציתי לערוך את הביקורת מאוחר יותר, אבל חשבתי שלא גיליתם עניין. טעיתי. לכן לפניכם הפרטים החסרים:

א. השתמשתי בנגן iAudio U2 ונגן iriver T10. נגן U2 נשמע הרבה יותר טוב.

ב. שמעתי מוזיקה בווליום 18/40 וכמעט איבדתי את השמיעה. עם רגילות (MX400) שמעתי בווליום 28/40. עם SHURE שמעתי על 22-23/40. UE אוטמות הרבה יותר טוב וגם יותר נוחות באוזניים.

ג. את האוזניות אפשר להזמין רק דרך MUSTOP. וזו הזדמנות מעולה לשבח את השירות המעולה של החברה הזאת. קיבלתי את האוזניות אחרי שבוע וחצי עם שליח עד הבית. הם טיפלו בכל הניירת. כל הכבוד לMUSTOP! בהחלט אשתמש בשירות בעתיד.

אשמח לענות על שאלות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לך על הביקורות :)

גם אני מתכוון לקנות לנגן שלי בקרוב, אבל אלו לא נכנסים לי לתקציב, חבל.

;)

כנ"ל, אבל אני עדיין לא יודע כמה אני אקציב, ואיזה סוג של אני רוצה :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב לכולכם.

שוב תודה על הביקורת הזו, לא רק שעזרה לי לסגור על אחרי ביקורות מקבילות עליהן בחו"ל אלא גם הכירה לי שירות שלא ידעתי שקיים בארץ!

- הן הגיעו היום הביתה.

- מאזין להן כרגע.

- באמת צמד פנינים, ואני בחיים לא חשבתי שאשים באוזניים שלי משהו שלא מכסה את כל האוזן!

אני מבסוט עד הגג מהרכישה!

תודה! :smile1:

*לכל מי שמתלבט והעסק בתקציב שלו - תמהרו - החזירו אותן בלבן לסטוק במחיר שפוי של 172 דולר ועם צניחת הדולר בשבוע האחרון - אתם רק מרוויחים יותר! :screwy:

על נגן כבר סגרתי וגם הוא בדרך לכאן מאמאזון דרך מאסטופ:

Archos 604 - http://www.archos.com/products/video/archos_604/index.html?country=il〈=en

נשאר רק לחכות שיחזור למלאי ה- DVR Station שלו:

http://www.archos.com/products/video_recording/dvrStation.html?country=il〈=en

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...