למי יש כונן NEC דפוק? - עמוד 10 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי יש כונן NEC דפוק?

x-dude

למי יש כונן NEC דפוק?  

1258 הצבעות

1. 1. למי יש כונן NEC דפוק?

• לי, עדכנתי קושחה וזה עובד.
    • לי, מימשתי אחריות והנק החדש עובד סבבה.
    • לי, מימשתי אחריות ולקחתי צורב אחר.
    • לחבר שלי יש נק והוא דפוק.
    • יש לי יותר מצורב נק אחד ואין לי שום בעיה איתם.
    • אין לי שום בעיה עם צורב הנק שלי.
    • הנק שלי דפוק ולא מימשתי אחריות.

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב..הצורב NEC 3540A שלי מתי אחרי שנה וחצי שהוא אצלי..הוא מזוהה והכל אבל הוא לא קורא/כותב דיסקים ולא מזהה שיש אותם בפנים רק מסתובב ברעשים שמכניסים לתוכו דיסק ועושה את עצמו קורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח..

משעשע לראות את מה שקורה כאן...

קחו רוורס שנה וחצי אחורנית, כשכל אחד הילל ושיבח את NEC והמונים רצו לרכוש עותקים. עכשיו, כשאחוזים בודדים (המהווים "במקרה" את הרוב המוחלט בפורום אמצעי אחסון) באים בטענות שה NEC שלהם מחורפן - כל התמונה משתנה.

כשהרוב המוחלט הולך עם חברה אחת, אי אפשר שלא לצפות לכמות בעיות גבוהה יותר מאשר בהשוואה לחברות אחרות, על אחת כמה וכמה שמדובר ברכיבים מכאניים.

עולם החומרה מושתת בעיקר על מזל - אני הולך בלב "שקט" עם הידיעה שהצורב החדש שרכשתי, Optriac 7173, כל עוד הוא עובד - יעשה את העבודה בצורה טובה. לא יעשה? יש שנתיים אחריות. ליותר מזה אני לא מצפה.

אפשר לעשות ניסוי, מהיום - עד אמצע 2008 כולם רוכשים L.G, בסופו של הניסוי נפתח סקר ונראה לכמה מאותם עשרות אנשים שרכשו L.G נדפק צורב - אני משוכנע שתמונת המצב תיהיה זהה לזו של ה NEC כיום.

הסקר הזה משמש מראה מושלמת לעולם החומרה המבוסס Rumors.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברו אצלי שלושה 3550A. כולם זבלה.

דיסקים AUDIO יוצאים מצריבה למערכת וקופצים. לא קורא דיסקים אורגינאלים, כל מיני שטויות כאלה.

אני חייב לציין אבל שניסיתי גם , ואת הפלקסטור 760A, ולכולם הייתה את אותה בעיה שחלק מהדיסקים הם קוראים, וחלק גדול לא.

בסוף נשארתי עם שני , GSA-H10L ו GDR8164B ושניהם קראו את כל הדיסקים שנכנסו אליהם עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח..

קחו רוורס שנה וחצי אחורנית, כשכל אחד הילל ושיבח את NEC והמונים רצו לרכוש עותקים. עכשיו, כשאחוזים בודדים (המהווים "במקרה" את הרוב המוחלט בפורום אמצעי אחסון) באים בטענות שה NEC שלהם מחורפן - כל התמונה משתנה.

כשהרוב המוחלט הולך עם חברה אחת, אי אפשר שלא לצפות לכמות בעיות גבוהה יותר מאשר בהשוואה לחברות אחרות, על אחת כמה וכמה שמדובר ברכיבים מכאניים.

עולם החומרה מושתת בעיקר על מזל - אני הולך בלב "שקט" עם הידיעה שהצורב החדש שרכשתי, Optriac 7173, כל עוד הוא עובד - יעשה את העבודה בצורה טובה. לא יעשה? יש שנתיים אחריות. ליותר מזה אני לא מצפה.

אפשר לעשות ניסוי, מהיום - עד אמצע 2008 כולם רוכשים L.G, בסופו של הניסוי נפתח סקר ונראה לכמה מאותם עשרות אנשים שרכשו L.G נדפק צורב - אני משוכנע שתמונת המצב תיהיה זהה לזו של ה NEC כיום.

זה לא רק פה, זה בעיה עולמית שקיימת באתרים מקצועיים כמו cdfreaks.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח..

זה ישפיע על הכמות אנשים עם בעיות אבל זה לא אמור להשפיע על האחוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

מסכים איתו, כי לפי מה שרוקפורד אומר, היה צריך לקרות בול אותו דבר לAMD כשהיא גברה על אינטל ורוב השוק הפרטי [לא העסקי] רכש את המעבדים של , אבל זה לא קרה, למה? כי כל חברה משתדלת ורוצה שבפס הייצור שלה לא יצאו יותר מ5% [עד 10% גג] מוצרים תקולים [ואחרי שהם מיוצרים הם גם עוברים בקרת איכות ככה שאולי 0.5% מכל ה10% התקולים בפס היצור מגיעים ללקוחות] ולכן גם אם יקנו יותר, אחוז המוצרים התקולים לא צריך להשתנות בכלל.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

יש לי כונן NEC דפוק יותר נכון צורב שיושב אצלי שנה יש לו אולי 20 צריבות וזה גם בהגזמה יום אחד הוא התחיל לעשות לי שגיאות בצריבות הבעיה בכונן כי גם במחשב השני שלי יש אותה בעיה...

קניתי אותו בחנות למיר שבהרצליה נכון לעכשיו הוא בתיקון אני מקוה שאני יקבל אחד חדש..

דרך אגב האם עידכוני חומרה יכולים לעזור לי? כי הוא קורא דיסקים אבל הוא לא צורב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב אז אחרי שתי החלפות של צורבי נק , הראשון 3150 קרס אחרי שנה וחצי , החלפה במסגרת האחריות ל 3550 שלא עבד מהרגע שהגיע אליי . קיבלתי אתמול עוד אחד 5170A ובנתיים טפו טפו הוא בסדר . צורב במהירויות המוצהרות וגם קורא .

אם מישהו מעוניין שיגיד לי איזה סריקות לבצע ואני יעלה פה לאתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...