50~ איש חמושים מכף רגל ועד ראש הגיעו מצצניה למרכז מוסקבה. הכיצד? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

50~ איש חמושים מכף רגל ועד ראש הגיעו מצצניה למרכז מוסקבה. הכיצד?

iib

Recommended Posts

אני לא מדבר על הישראלים, כי אני יודע דברים, אבל לא יודע איפה לשים קו אדום על דברי.

מקרי החטופים (hostage situations) בבריטניה גבוהים לאין שיעור מאלו בצרפת, אז אולי הצרפתים 'מרשימים' יותר, אבל לדעתי, אין חכם כבעל ניסיון.

בהחלט שיש לרוסים יחידות מעולות למלחמה בטרור, וזה בהחלט בלתי אפשרי היה לפרוץ פנימה בלי ניטרול, אבל בכל זאת. 121 איש, זה המון. המון. לדעתי אפשר היה לפרוץ לשם, למרות שזה מאוד מאוד קשה, עם גז מתון יותר, או בדרך אחרת שתמנע תגובה. פעולה עם גז עצבים זה דבר שאסור ע"פ אמנת ג'נבה, והרוסים הפרו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המחבלים האלה באו לשם בכדאי למות ! הם לא היו יוצאים מן התאטרון אפילו אם רוסיה היתה מוציאה את הצבא מצ'יצ'יניה.

המחבלים אמרו שהם רוצים למות יותר מאשר אנחנו לחיות, אם הרוסים לא היו נכנסים בהם גם היו מתים 700 אנשים וגם כל הביניין היה נופל.

אני בטוח שרוסיה לא היתה מוציאה את הצבא שלה מצ'יצ'יניה אפילו אם היא היתה צריכה להקריב 2000 איש , כי אחרת כל יום היו חוטפים אנשים ומבקשים כל מיני דברים, לכן פותין עשה מעשה חכם ולא ביצעה את מה שהטרוריסטים רצו.

ותפסיקו לקרוא לתרוריסטים צ'יצ'ינים כי הם לא צ'יצ'ינים הם טרורסיטים !!! .

בדיוק מה שאני חושב

רק בלי טעיות הכתיב

>=P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו נגיד שזה 619 נולדו מחדש מתוך 800 מתים.

אתה יודע איזה עיוותים עושה גז עצבים?

מי יודע במה עוד הם השתמשו.. הגיוני שלחצי מהאנשים האלה יהיה מוח של כאלה שכרגע נולדו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...