מה דעתכם על המארז : Antec 1040B II ? - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המארז : Antec 1040B II ?

Chura

Recommended Posts

אני מצטער שאמרתי "רוצה" במשפט- "או שאתה רוצה לסתור אותי?", אני לא התכוונתי להתנהג בתוקפנות, אני פשוט מעריך אותך ואת הידע שלך והתכוונתי בעצם לשאול אם אתה רואה טעות בדבריי ותוכל לתקן אותי, זאת היתה אי הבנה.

בקיצור, אני לא מדבר על כל חמשת המאווררים, אני רק דיברתי על שלושת המאווררים השמאליים, שכל ה-cfm שהם יכולים לספק ( שהוא די הרבה ), מתבזבזים רק על הדיסקים הקשיחים ומשם הם ישר יוצאים מחוץ למארז דרך הרשת שיש מולם ולא מגיעים לשאר רכיבי המחשב ולא יכולים לקרר אותם בגלל שהכלוב של ה-HDים חוסם את המעבר, כך שהקירור של הצ'יפטק לא טוב כמו שזה נראה יחסית למספר המאווררים.

אתה מבין אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע, אני בכלל לא אהבתי אותו, כי כל מה שנשאר לו זה מאוורר אחורי של 120mm, מאוורר של 92mm מול הכרטיס מסך ( שזה אחלה )" מאוורר של 92mm מול המעבד שזה מיקום שאני לא אוהב במיוחד, ומאוורר אחד מול הדיסקים הקשיחים שיקרר אותם בלבד ( אני אומר אחד ולא 3, כי אחד יספיק ויעשה את העבודה כמו 3, כי ה-2 האחרים פשוט יזרקו אויר לתוך המארז ישירות לרשת וכך סתם לא יעשו כלום ).

אולם אני לא חושב שהסופרנו עדיף בגלל שהמאוורר הקדמי שלו חסום כמעט לגמרי ( אלא אם כן אתה פותח את 2 הדלתות אבל זה מכוער ולא נוח כמו שאמרתי מקודם ).

לכן האפשרות הכי טובה בשבילך היא המארז של HEC, כל מה שאתה צריך לעשות זה לצבוע את החלק הכחול בחזית או לשים שם מדבקה וזהו ( או כמו שאמרו לחפש אחד שהחזית שלו בצבע אחר )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת, שחושבים על הצביעה, זה אופציה לא רעה... :-)

אבל תראו פה, יש חלון, איך אפשר למצוא כזה בארץ ?

http://www.caseclosed.co.uk/review_compucase_6920.htm

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5914

לא אמור להיות בעייתי הצביעה לא ?

ספריי והכל נפתר ?

עריכה : את האמת, ממש אהבתי, אני שוקל להזמין לי גם אחד במידה והאורורה לא יהיה פה בקרוב...

מישהו יוכל לעזור לי לעשות חלון פשוט ונחמד למארז ? :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין גירסא שחורה, בוודאות...

BLUE\BLACK הכוונה שהוא בשחור וכחול, והרי לנו המארז הנ"ל...

לא בעיה לצבוע את הגרילר, לא ??

כולה ספריי על פלסטיק... או שיש מצב שהצבעים יצאו מעפנים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח וכמעט בטוח שזה לא יהיה בעייתי בכלל, זה סה"כ פלסטיק.

תשאל בפורום "מודינג ואלקטרוניקה" אך לצבוע כי יכול להיות שזה שונה מלצבוע פח.

אבל שוב, אני בטוח שזה יהיה פשוט ויצא אחלה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...