למה אף אחד לא ממליץ על המארז הזה?!?!?! - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אף אחד לא ממליץ על המארז הזה?!?!?!

gadits

Recommended Posts

מארז אלומיניום לעומת מארז פלדה שבנויים בדיוק אותו דבר:

מארז האלומיניום ייתן קירור יותר טוב. אלומיניום מוליך חום פי ארבע יותר טוב (לפחות).

כמובן שאם זה רק פאנל קידמי, אז אין מה לדבר.

הבעיה העיקרית של האלומיניום זה שהוא יקר רצח לעומת פלדה.

אלומיניום מבחינתי זה רק מארזי Lian-li. מארז אלומיניום בפחות מ-500 שקל הוא על הפנים, מהניסיון שהיה לי עם כאלה (איכות בנייה ירודה, עיצוב ככה ככה, בפנים בלגאן וכו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הAntec P180 הוא לא מאלומיניום.

הוא עשוי מ3 שכבות. פלדה, פלסטיק, פלדה והוא בנוי לבידוד רעש לא להולכת חום.

בפנים יש3 מאווררי 120ממ עם מקום לעוד שניים. כולל 1 מאחורה 1 בגג 2 מקדימה עם פילטרים ואחד פנימי.

יש לא 2 תאים, אחד ללוח אם ולכונני דיסקים ואחד להארד דיסקים ולספק כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן אלומיניום ופלדה באותו עובי יבודדו רעש באותה רמה

liorP23,

יש לך איזה לינק לאתר על איכויות בידוד קול של חומרים שונים?

אני לא מצליח למצוא שום דבר בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SilentPCReview בזמנו עשו בדיקה

המסקנה המדויקת שלהם עד כמה שאני זוכר היא שהעובי של החומר משפיע הרבה יותר מאשר סוג החומר (מן הסתם מתייחסים לאלומיניום ופלדה בלבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה מה שמשפיע זה הדחיסות של החומר... כמה שהוא יותר דחוס ככה התנודות של הקול משפיעות פחות, כלומר יש פחות רעש...

(זה כמובן מעבר לעובי שברור שמשפיע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה מה שמשפיע זה הדחיסות של החומר... כמה שהוא יותר דחוס ככה התנודות של הקול משפיעות פחות, כלומר יש פחות רעש...

(זה כמובן מעבר לעובי שברור שמשפיע)

זה גם מה שאני שמעתי.

השאלה האמיתית היא, כמה ההבדל?

כלומר, האם נשמע הבדל בין 3 מ"מ פלדה ל-3 מ"מ אלומיניום.

אלומיניום הוא פחות צפוף מפלדה.

היה לי מארז אלומיניום זול (תקנו זול תשלמו ביוקר...) והוא היה רוטט בטירוף כשהקירור סטוק של ה P-D930 היה מגיע ל3000. ממש רוטט, מעצבן ורועש.

כמובן מארז זול... היה צפוי. אין לי ספק שמארזי Lian-Li לא רוטטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור... זה לא הסוג של החומר אלה הצפיפות, לפלדה יש הרבה יותר פונציאל להגיע לצפיפות גבוהה אבל אני ממש בספק אם משתמשים בזה למארזים...

חוץ מזה שפלדה זו בעצם סגסוגת והאיכות שלה נקבעת מאיך הכינו אותה וכמה השתמשו בכל חומר (החומר העיקרי הוא ברזל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו נגיד ככה הtriton לא שווה את הכסף בגלל המחיר הלא חכם שנתנו לו יעני הוא לא מתאים לשוק הנמוך בגלל המחיר שלו וגם הוא לא מתאים לשוק הגבוה יותר בגלל שהביצועים שלו קרובים לביצועים של זול יותר חוץ מזה שלמארז הזה אין פוטנציאל גדול כמו למארזים אחרים במחיר דומה למשל הטרנספורמר שעם מוסיפים לו 3 מאווררים הוא נותן ביצועים מעולים

אגב היתרון של הללא כלים הוא נחמד אבל לא שווה את ה100 ומשהו שקל שלו (מי שלא עבד בחיים שלו לא יכול להבין את הערך של ה100 שקל )

ובקשר לאפשרות לקירור מים אז זהלא נותן כלום כי מי שיכול להרשות לעצמו מים אפילו לא יעלה בדעתו לקנות את המארז הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 6a19 פשוט טוב יותר, ומגניב יותר.

בלי מסנן אבק לא הייתי קונה שום מארז, אני לא צריך אבק ושיערות על חלקים יקרים וחמים, עדיף לשמור על הניקיון מאשר לנקות באובססיות.

הקירור ב 6a19 נראה טוב יותר בגלל כיוון הארדיסקים, שגורם למאוורר הקידמי לקרר את הדפנות שמחזיקות את הארדיסק במקום בין הארדיסקים בלבד (מקווה שהבנת) גם אם מאוורר אחד אחורי יהיה לחץ נמוך יותר כלפי קידמת המארז בגלל פחות הפרעות וזרימת אויר גבוהה יותר.

ה 6a19 נראה מצוין בשחור, הרבה יותר טוב מרוב המארזים בכל תקציב לדעתי. הטריטון או איך שקוראים לו אם כל הכבוד "מכוער ישבן".

אני בנאדם מבין, ואני מבין שאתה צריך אישור להחלטה שלך או ל"זיקפת הפיוניריות" שלך, אני לא חושב שאתה מעצבן, אבל כבש שרוצה לצאת מהעדר לעתיד טוב יותר לא מנסה לשכנע את כולם לבוא איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...