האם צה"ל מוסרי מדי? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם צה"ל מוסרי מדי?

WhiteLen

האם צה"ל מוסרי?  

1361 הצבעות

1. 1. האם צה"ל מוסרי?

• מוסרי במידה מוגזמת
    • מוסרי במידה הראויה
    • פוגע ביותר מדי בחפים מפשע
    • צבא כובש ואכזר

Recommended Posts

אתה מדבר על "טרנספר" כאילו מעלים אותם לרכבת ושולחים לאושוויץ...

ה"טרנספר" המדובר כולל גם פינוי יהודים משטחים מסויימים. ולא פינוי כל הערבים לירח, אלא פינוי חלק קטן מהם לשטחי הרשות הפלסטינאית, והשטחים הנוספים שישראל תפנה.

כדי שאירגוני הטרור יחלשו דרמטית וישארו חלשים דרושה פעולה נרחבת וממושכת של צה"ל- מה שאומר עוד הרבה הרוגים...

מה? אני ואתה מדברים על שני דברים שונים. אתה מדבר על העברת ערביי לשטחי הרשות הפלסטינית? איך זה יעזור למיגור הטרור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העברה לא של לקחת את כולם ולזרוק, אלא בהסכם: אנחנו פה והם שם... כולל חילופי שטחים עם רוב יהודי (לישראל), ורוב ערבי (לפלסטינאים)...

ואחרי שההסכם יופר, אני בטוח שליברמן ידע להבהיר לפלסטינאים שלא משתלם להם להפר את ההסכם שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, אז ליברמן מציע שבמסגרת ההסכם הזה תוקם מדינה פלסטינאית... ברגע שתוקם מדינה פלסטינאית אני מאמין שהאירגונים יתאחדו (ואז יהייה אפשר לחסל את כולם ביחד), וברגע שתהייה מדינה אני מניח שתהייה גם שליטה טובה יותר של השלטון על האנשים שלה.

ואם לא, אז אני לא חושב שליברמן ירתע מפעולות יותר מסיביות...

אני לא מעודכן לגבי מה שקורה בחודש האחרון העזה, אבל ממה שהבנתי יש שם גם מלחמה לא קטנה... אני מקווה שזה ישתיק את הטרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יעברו למדינת פלסטין מן הסתם..

אם אני לא טועה, אז ליברמן מציע שבמסגרת ההסכם הזה תוקם מדינה פלסטינאית... ברגע שתוקם מדינה פלסטינאית אני מאמין שהאירגונים יתאחדו (ואז יהייה אפשר לחסל את כולם ביחד), וברגע שתהייה מדינה אני מניח שתהייה גם שליטה טובה יותר של השלטון על האנשים שלה.

ואם לא, אז אני לא חושב שליברמן ירתע מפעולות יותר מסיביות...

אני לא מעודכן לגבי מה שקורה בחודש האחרון העזה, אבל ממה שהבנתי יש שם גם מלחמה לא קטנה... אני מקווה שזה ישתיק את הטרור

ברגע שיהיה להם מדינה ,הם ירצו את ירושלים כבירה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל איך ערביי קשורים להקמת מדינה פלסטינאית. אתה מערב שני דברים לא קשורים.

ערביי מניפים דגלי אש"ף, חמס, אירן וסוריה בכול הזדמנות...

אנחנו לא צריכים אותם פה, והם יהיו פרודוקטיביים רק במדינה משלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערביי מניפים דגלי אש"ף, חמס, אירן וסוריה בכול הזדמנות...

אנחנו לא צריכים אותם פה, והם יהיו פרודוקטיביים רק במדינה משלהם.

אתה נסחף לנושאים לא קשורים ולא עונה על השאלות. אין לי כוח לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...