מסך LCD לשימושים כבדים במחיר של עד 1800 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LCD לשימושים כבדים במחיר של עד 1800 ש"ח

Mactural

Recommended Posts

אני מחפש מסך LCD למחשב high-end.

המסך יעבוד הרבה שעות.

יעוד: גיימינג כבד, .

גודל: 17"-19".

בעקרון אני לא מתמצא וגם אחרי קריאה פה בפורום אני לא בטוח לאיזה כיוון כדאי לי ללכת.

אני מחפש מסך אמין שיתן לי את הביצועים הכי טובים לדרישות הנ"ל.

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לבקשת ההמלצה. אבל מוכן לשלם עד 2,200 למסך איכותי במיוחד.

חשוב - זמן תגובה מאוד קטן: המסך ישמש לי גם לצפייה בסרטים וגם למשחקי קונסולה שאחבר אליו.

19" אינץ'.

ויש לי שאלה בנוגע לתרמינולוגיה של 720P. איך מתרגמים את זה לפיקסלים ואיך זה מתבטא מבחינת יחס אורך\רוחב. האם זה רק עבור מסכי WIDE SCREEN?

אגב - לפותח הת'רד המלצה:

931BF של - 2 מילישנייה \ 19 אינץ' \ 1,800 ש"ח. מה רע? :)

אני אפילו מוכן להשקיע עוד 500 ש"ח למשהו יותר טוב אם למישהו יש המלצה. למרות שמשהו כאן מוזר. לפי "זאפ" - יש דגם 940BF עם אותם נתונים אבל ניגודיות פחות טובה - ועולה יותר! איך זה ייתכן? מה יותר טוב בו? או למשל מסך של VIEWSONIC עם אותם נתונים שעולה 1000 ש"ח יותר. האם הוא באמת יותר טוב? למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמליץ על דגם מסויים אבל רוצה לתת כמה נקודות חשובות.

לפותח הדיון - הרבה מסכים יתנו לך ביצועים טובים ב 1800, משחקים אומר זמן תגובה קצר יחסית למנוע מריחות ואת זה נותנים הרבה מסכים כאמור.

רזולוציה מוגבלת ממילא ל 1280X1024 בפורמט רגיל. לגבי שעות העבודה המרובות בחר מסך עם 3 שנות אחריות - אין סיבה להתסתפק היום בפחות.

לגבי התגובה השניה - ישנם מסכים הנקובים כ 16ms ויכולים לשמש יפה מאוד גם לסרטים וגם למשחקים.

אל תרוץ רק אחרי המספרים במפרט, אני לא אומר שאתה צריך לבחור 16ms אבל כל מסך טוב היום 8 4 או 2ms יכול לספק את הסחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמליץ על דגם מסויים אבל רוצה לתת כמה נקודות חשובות.

לפותח הדיון - הרבה מסכים יתנו לך ביצועים טובים ב 1800, משחקים אומר זמן תגובה קצר יחסית למנוע מריחות ואת זה נותנים הרבה מסכים כאמור.

רזולוציה מוגבלת ממילא ל 1280X1024 בפורמט רגיל. לגבי שעות העבודה המרובות בחר מסך עם 3 שנות אחריות - אין סיבה להתסתפק היום בפחות.

לגבי התגובה השניה - ישנם מסכים הנקובים כ 16ms ויכולים לשמש יפה מאוד גם לסרטים וגם למשחקים.

אל תרוץ רק אחרי המספרים במפרט, אני לא אומר שאתה צריך לבחור 16ms אבל כל מסך טוב היום 8 4 או 2ms יכול לספק את הסחורה.

כן, אני מודע לכך שהנתונים יכולים להיות שונים בין חברה לחברה אפילו באותם מספרים. יש לי MAG עם 8MS ואני ממש לא מרוצה ממנו. זמן תגובה מאוד גרוע. אמרו לי שה-8 של הרבה יותר טוב, כל שכן ה-4 וה-2 שבטוח הרבה יותר טובים. אני לא מאמין שעם 2MS אני אבחין במריחה.

מה שיותר מטריד אותי זה ההבדלים במחירים, אפילו בתוך חברה ספציפית כמו , למרות הנתונים הדומים. כלומר, חייב להיות איזה נתון שאני לא מבחין בו שנותן את השינוי בין הדגמים ולפיכך השינוי במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שהציע לקנות את ה930BF של סמסונג לפי מה שקראתי פה בפורום וגם שאלתי על זה שאלה עדיף את ה2300# מסך: LCD 19 L1970HR

ראיתי של930 יש 1:2000 בניגודיות כבר חשבתי שהוא יותר טוב אבל כל אחד אמר לי שעדיף עדיין את המסך של שרשמתי לך

אני אישית מציע לך לקנות את המסך הזה גם אם תצטרך להשקיע עוד טיפה כסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...