D-Link DI-524 - איך הוא? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

D-Link DI-524 - איך הוא?

Homey

Recommended Posts

שלום

אני חדש בכל העסק הזה, אני רוצה שיחובר למחשב שלי דרך כבל (ואף בעתיד דרך כרטיס אלחוטי) ויחובר אל המודם (ADSL - רשת) ויפעיל את האינטרנט באופן עצמאי בלי קשר למחשב הראשי.. בנוסף אני כנראה בחודש הקרוב עובר לכבלים אז אני צריך שהוא יתאים גם לחיבור למודם לכבלים.

ראיתי את הנתב D-Link DI-524 ב 268, שזה מחיר נמוך ונמצא בטווח מחירים שלי... האם הוא כדאי? או שיעשה בעיות?

ראיתי את ההמלצות שלכם לנתב LINKSYS WRT54GL , האם הוא שווה את ה 120 שקל תוספת? מה ההבדל בינהם? (מספיק לי קצב העברה של 54 מגה ואין לי דרישות מי יודע מה, רק שיקלוט טוב ברחבי הבית, ושהאינטרנט יעבוד באופן עצמאי בלי תלות במחשב הראשי - כמובן שיתמוך במודם כבלים + ADSL)

אז מה אתם אומרים? ה LINKSYS WRT54GL יהיה ממש מתיחת הקצה שלי כרגע, 120 שקל זה המון, וכרגע מנסים לחסוך כמה שיותר במיוחד בגלל חוסר העבודה אצלנו... (צפון) - השאלה אם הוא באמת שווה את זה, ובמה יתבטאו ההבדלים.

תודה ויום טוב לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה WRT54GL כנראה יוכל לעבוד עם הכבלים, אבל עם הקושחה המקורית שלו ולא עם DD-WRT למשל, לפי מה ששמעתי. בכל מקרה, אני יכול להעיד שהנתב הזה לא איכזב אותי. בחיבור דרך ADSL וקושחת DD-WRT הוא עובד מצוין. הוא מגמד את ה524.

* כל מתחבר לאינטרנט "באופן עצמאי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הדגם הזה ספציפית של DLINK אני לא מכיר, אבל אני בהחלט יכול להמליץ לך לא להתקרב לשום מוצר של DLINK.

לי יש את DI-714P+, שהוא אחד הראוטרים הגרועים שיצא לי להשתמש בהם.

הממשק מצוין, והוא מאוד נוח אבל...

החיבור לא יציב, הוא מתנתק כל הזמן, רוב הפעמים בלי שום סיבות נראות לעין.

לפעמים הוא מאפשר להתחבר אבל פשוט לא מעביר פינגים (הכל TIMEOUT), משהו הזוי לחלוטין.

בקיצור, מכשיר דפוק.

החשדות שלי שזה בגלל החום.. אז אני פשוט מפעיל מולו את המאוור אם יש בעיות באינטרנט... זהעובד.. :-P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...