מערכת קירור המים שלי ,המערכת מוצעת למכירה - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור המים שלי ,המערכת מוצעת למכירה

sagi_10

Recommended Posts

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחלה של טמפ' :xyxthumbs:

אבל

כמו שאמרו מקודם תחליף את הבלוק CPU במשהו שכן מתאים לסוקט כי הוא לא נראה יציב (טבען של גומיות להשחק ולהקרע עם הזמן)

ואם אתה רוצה תוספת ביצועים תיפטר מהמרפק שמתחבר לבלוק GPU כי הוא פשוט רוצח את הזרימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???

!!!

ציפיתי למשהו הרבה יותר ייצוגי. (אני מדבר על המראה של המערכת ולא על הביצועים שנשמעים סבירים , במיוחד בהתייחס לבלוק של הCPU שמחובר עם גומיות?#$%!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

How did he drill a hole in this video card : :o

Especially so close to the , the thing is swarming with closed by printed circuits!!!

Even if he found little place to drill between them, how did he know it wouldnt affect them? I mean there are a lot of factors, the drill generates magnetic and electrical fields, which could affect the circuits nearby and cause them to be more magnetic and 'leak' electrons from one another...

The point is, how does he know drilling the hole wont do any of the affects I listed above?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kris....אני מאוכזב ממך...

עם הייתה קורא את ההודעה שלי היתה מבין שהכל זמני ואני מחכה לחבילות שלי ואז אני מרכיב את הכל...בינתים זה רק ניסוי...

נ.ב

הטמ"פ טיפה גבוה בגלל שהטמ"פ בחדר שלי היא 31...(מזגן מקולקל..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kris....אני מאוכזב ממך...

עם הייתה קורא את ההודעה שלי היתה מבין שהכל זמני ואני מחכה לחבילות שלי ואז אני מרכיב את הכל...בינתים זה רק ניסוי...

נ.ב

הטמ"פ טיפה גבוה בגלל שהטמ"פ בחדר שלי היא 31...(מזגן מקולקל..)

עדיין. אני מצפה לקצת יותר ממה שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...