Zune 30GB ב 400$ נובמבר השקה .מידע חדש אודת הזון עמ 11 - עמוד 8 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zune 30GB ב 400$ נובמבר השקה .מידע חדש אודת הזון עמ 11

lmlm

Recommended Posts

עזבו אותכם מזון עזבו אותכם מנגני סרטים

אני בתהליכים ליקנות DS LITE פרוץ שיתן לי גם לנגן סרטים ומוזיקה גם לשחק בחינם וגם להריץ כל מיני תוכנות הומברו

בישביל ריצות יש לי נגן סיני שמספיק לי

וכן אני יודע שלא יהיה לי 100000000 גיגביט בכרטיסי שאני יקנה

אבל 2 מספיק לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה :xyxthumbs: ? מה :xyxthumbs: ?!?!?!? מה :xyxthumbs: לעזאזל !?

אנחנו מדברים על מייקרוסופט, החברה שנכשלת בהכל, במיוחד באבטחה. אני מתערב שאיך שנקבל מכשיר יהיו לנו 60 שניות עד שהוא יתכבה ונצטרך לרכוש לו גם אנטיוירוס. אז תפסיק להיות כזה מעריץ פתטי, כי גייטס הוא אידיוט וכל החברה שלו על הפנים.

מוזר..אתה אומר שכל המש הם עושיםזה חרא ועדיין אתה משתמש במערכת הפעלה שלהם, באופיס ומשחק בשמחקים שהם הפיצו..ככה שתחשבו לפני שאתה אומר..

וזה חסר ביסוס שהכל אצלהם חרא..זה שהמערכתהפעלה שלהם לא יציבה זה תפנה למתכנתים המפגרים..יש למיקרוסופט מוצרים מצויינים כמו וXBOX 360, מקלדות עכברים ועוד..היא החברה שאחראית לצמיחה של שוק המחשבים כמו שהוא כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מכירות הנגן הזה יצליח אני כמעט בטוח בזה.

השאלה כמה הוא יצליח כי אם המכירות שלו לא ידגדגו את המכירות של האייפוד אז מבחינת מייקרוסופט זה יהיה כישלון.

ואני בטוח שהנגן הזה יהיה הרבה יותר טוב מהאייפוד וכרגע אין כל כך מתחרים בקטגוריה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ימ"ש של אפל אבל האיפוד הבא נראה יותר רציני מה ZUNE, אני מתכוון ל touch לפחות הם חידשו משהו

גם העיצוב של מיקרוסופוט דומה לעוד עיצוב סיני מסכן, ניסו לדחוף שם גלגלת דיי מגעילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...