חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 51 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה עדיין לא נותן לך שום לגיטימציה שכל גבול הצפון יחייה כל הזמן בפחד ואימה לצל ארגון טרור מושתן,

זה שאתה מסתכל על האבדות מקטיושות בצורה מספרית ולא על האימה והפחד שהם מטילות כאן כל הזמן זו לא אשמתי.

נוח לך לדבר ככה כי אתה גר אי שם ולא כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא נותן לך שום לגיטימציה שכל גבול הצפון יחייה כל הזמן בפחד ואימה לצל ארגון טרור מושתן,

זה שאתה מסתכל על האבדות מקטיושות בצורה מספרית ולא על האימה והפחד שהם מטילות כאן כל הזמן זו לא אשמתי.

נוח לך לדבר ככה כי אתה גר אי שם ולא כאן

אני גר בחיפה, ככה שאני יודע על מה אני מדבר, חטפנו היום גם ככה מספיק, אני לא כזה מפחד מהטילים, הפחד שלי זה שיפול אחד בבתי זיקוק והכל הלך כפוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I rest my caseאם אתה חושב שבשלושים ומשהו שנה האחרונות נחתו פה רק 30 קטיושות אתה חי בסרט.

אתה מזלזל?כל היום אנחנו מופגזים פה ע"י חיל האוויר המצרי! :pissed:

במה לאזעזל המצרים מתדלקים אותם?הזבובים האלו פשוט ענקים!

לאיש מעלי

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%99%D7%AA_%D7%96%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לי להגיד לך? אתה סתם אגואיסט טיפש

"שיוציאו את חיפה מטווח הטילים, לא אכפת לי שבקריית שמונה ונהריה ימשיכו לההרג כל עוד אני חי"

את זה לא אמרתי, שיוציאו את כל המדינה מטווח טילים, פשוט דיברנו עכשיו על הסיכון בחיפה, אז הסברתי לך.

מה זה ביכלל "בתי זיקוק" ? אני יודע שזה שני המבנים העגולים האלה אבל מה יש בהם שיכול לגרום לאסון ? :nixweiss:

מה זה ביכלל "בתי זיקוק" ? אני יודע שזה שני המבנים העגולים האלה אבל מה יש בהם שיכול לגרום לאסון ? :nixweiss:

הכל שם דליק אש. זה הכל, מגה פיצוץ (או שתהיה מגה שריפה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מוציאים את כל המדינה מטווח הטילים כמו שאמרתי שצריך לקרות אין בכלל ויכוח ואתה לא צריך להסביר לי שום סיכון במפעלים הכימיים בחיפה.

אבל בשום אופן לא להוציא את חיפה מכלל סכנה ולהשאיר את יישובי קו העימות לאכול אש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני גר בקו בעימות ואני סובל מהחרא הזה כבר 3 שנים עד אז גרתי בהרצליה וואלה שקט היה פה יש לי מערכת סראונד אמיתית לבאטלבילפד!

בכול מקרה זותי הבעיה היום כולם אגואיסטים שמחשחקים אותה, ושמאלמארט ההומו הזה רוצה להרחיק תחיזבלה ולא לפרק אותו מהנשק

עכשיו הם הרקטות הרוחוקת שמגיעות לחיפה מדרום לבנון אפשר להגיע איתם לנהריה ולישובי הצפון הקרובים לגבול אז מה עשינו פה ?

ושוב פעם ישכחו אותנו

צריך לעשות טרנספר לבית של שמאלמארט פה לחצר שלי שיחטוף כול בוקר השקמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה חושב מגיע לך דלק אוקטן 95 או 98 או כל אוקטן אחר למשאבות, מאוויר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך האשכול הזה מתנהל, כי לא קראתי את ה-77 עמודים שלו, אבל אני רוצה להגיד משהו:

לפי דעתי, צריך להשיג עוד כמה הצלחות צבאיות, כמו למשל נסראללה.... אחרי זה, צריך לעשות הסכם עם הלבנונים, לבנון ישתלטו על דרום לבנון, חיזבאללה יתפרק מנשקו, והם יחזירו לנו את החיילים החטופים, ואנחנו בתמורה, נפסיק לירות אש, ונשחרר את כל האסירים הלבנונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך האשכול הזה מתנהל, כי לא קראתי את ה-77 עמודים שלו, אבל אני רוצה להגיד משהו:

לפי דעתי, צריך להשיג עוד כמה הצלחות צבאיות, כמו למשל נסראללה.... אחרי זה, צריך לעשות הסכם עם הלבנונים, לבנון ישתלטו על דרום לבנון, חיזבאללה יתפרק מנשקו, והם יחזירו לנו את החיילים החטופים, ואנחנו בתמורה, נפסיק לירות אש, ונשחרר את כל האסירים הלבנונים.

אנחנו מדברים על אנשים שבידם יש דם יהודי. בשום פנים ואופן לא לשחרר אותם.

ההסכם הוא שימלאו את החלטת האו"ם 1559 (או משהו כזה) שאומרת שהם צריכים לפרוק את החיזבאללה מנשקו, הם כבר הסכימו לזה אבל אין להם את היכולת להחזיר את החטופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...