חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה יש ככה

מצב ביטונחי על הפנים אנחנו במלחמה זה תמיד היה ותמיד היה

אבל יש ככה

פוגעים בנו > אנחנו מזיינים להם תתחת > הם מפחדים ומתחילים להרגיע > מצב משתפר בקצת ויש יותר תחושת בטחון

פוגעים בנו > אנחנו שותקים > הם פוגעים בנו יותר חזק עקב קבלת בטחון > אנחנו עושים הצגה של עלק פעלילות > הם בכלל עם בטחון בשמיים > מזיינים לנו תתחת וממשיכים פגוע ושמים על זין > מצב מתדרדר והתחשות אי בטחון רק גוברת

יש מבין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טרור נקודה.

זה טרור בחסות מדינה. הרי ממשלת לבנון מאפשרת לחיזבאללה חופש פעולה מלא בדרום המדינה. לבנון נמנע מלהתפרס בדרום לבנון. ממשלת לבנון לא מנסה למנוע העברת מימון ונשק לחיזבאללה ואפילו מברכת בפומבי את פעולות החיזבאללה. החיזבאללה חבר בממשלה.

מה עוד אתה רוצה? לא מדובר בפעילות של ארגון חוץ-ממשלתי סורר שפועל בניגוד לרצונה של הממשלה, שמנסה לעצור אותו אלא להיפך - הממשלה מברכת ומעודדת את פעילותו של אירגון הטרור, שאנשיו חברים בה. לפיכך ממשלת לבנון אחראית על פעולות החיזבאללה, בדיוק כפי שטאליבאן באפגניסטן אחראים על פעולות אל קעידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש ככה

מצב ביטונחי על הפנים אנחנו במלחמה זה תמיד היה ותמיד היה

אבל יש ככה

פוגעים בנו > אנחנו מזיינים להם תתחת > הם מפחדים ומתחילים להרגיע > מצב משתפר בקצת ויש יותר תחושת בטחון

פוגעים בנו > אנחנו שותקים > הם פוגעים בנו יותר חזק עקב קבלת בטחון > אנחנו עושים הצגה של עלק פעלילות > הם בכלל עם בטחון בשמיים > מזיינים לנו תתחת וממשיכים פגוע ושמים על זין > מצב מתדרדר והתחשות אי בטחון רק גוברת

יש מבין ?

אני מבין למה אתה מתכוון אבל גם בעבר הממשלות שתקו וגם נכנעו לטרור אז מה חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שזה יותר גרוע בגלל האיפול על מה שקורה שם....

אני מקווה שאני טועה.

אכן הבעיה היא בזה שהמחבלים זיהו חולשה מדינית ומנסים לרכב על הגל... צו 8 HERE I COME

לצערי אני לא מצליח לחשוב על פיתרון למצב.. (ואני מדבר על משהו ריאלי ולא למחוק אותם לשטח אותם וכאלה שברור שלא יקרה)

זה יכול להיות התחלה של מלחמה אם סוריה תתחיל למצמץ תוך כדי כניסה ללבנון אולי ננצל תהזדמנות לדפוק את הכלב הנאצי הזה ואת כל המשטר שלו.

אבל נראה לי שהפעם יכנסו למשא ומתן יעיפו מבתי הכלא איזה 2000 אסירים ללבנון ובזה יגמר הסיפור לצערי. (מטומטם מי שבחר קדימה...... באמת מטומטם)

פשוט מפלגה של אפסים חדלי אישים.

ולמי שחשב שהיה אחרת עם נתניהו אז אני חושב שהיה בדיוק אותו דבר... (וגם עם ליברמן) אין מה לעשות ראש ממשלה הוא לא אלוהים יש כנסת.... ושם יש חצי שמאל וחצי ימין

השמאל משתק את המדינה - אבל זו דמוקרטיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אבל מה עם הממשלות כמו של נתניהו וגולדה מאיר שזיינו לערבים תתחת

ויש את ממשלת רבין שאני זוכר אישית כול יום היה פיגוע והיו ימים שהיו 2 פיגועים ביום אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...