חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהוד אולמרט ראש ממשלה שבצעד גאוני החליט שעמיר פרץ יהיה שר הבטחון

הציבור בחר הציבור משלם וכולם סובלים

אירגוני הטרור לא טיפשים כמו שנהוג לומר עליהם

הם נחושים ומקצוענים! מדינה שמראה חולשה משלמת ותשלם מחיר כבד.

הנהגה של אפסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ הוצאתה תמילים מהלשון שלי

טוב עכשיו אני יספר לכם מה יקרה

1 שמאל מארט יכנס פגישה דחופה על כול היועצים והרמטכ''ל שר הבטחון וישחק אותה עסוק ודואג לשלום החיילים ועלק הוא מתכנן מכה מתחת לחגורה בעזה ולבנון וסוריה

2 יכניסו כוחות עכשיו גם ללבנון ונחטוף בראש על כול ה4-6 שנים שלא ההינו שם

3 יחטפו לנו עוד כמה חיילים ועוד כמה הרוגים נספוג

4 הכול חוזר מהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נעשה שואה לערבים

סתם

אני פשוט לא יודע כבר מה לחשוב,

אם הפעם צה"ל לא יעשה כלום בנידון, (אה וכן, אני רומז לזה שהוא לא עשה כלום בעזה בשבועיים האחרונים)

אז אני כבר לא יודע מה להגיד,

לא רוצה לחשוב שאם יחטפו אותי או חברים שלי, נמצא את עצמנו שבויים עד שנמות או עד שיעשו יום אבל רשמי עלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה פיתרון, קוראים לו שיחרור כמה אסירים שהם רוצים וקבלת החיילים, ולמחרת שיטוח של עזה עד למספר הרוגים שתואם בכפולות של 3 למספר האסירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שברור לכולם שאם נתניהו היה ראש הממשלה בזמן החטיפה בעזה אחרי שעה היה מתחיל פינוי בכוח של רצועות עזה לתוך מצריים (או לים) והיינו נפתרים מאוסף המחבלים האלה.

אבל כאשר יש לך ראש ממשלה שממתין חצי שבוע עד שהעולם יואיל בטובו לדבר עם הערבים לפני שהוא בכלל מתחיל להכניס כוחות לשטח + שר ביטחון טיפש (אמת ויציב, לא השמצה) לא פלא שכולם רוצים נתח מהעוגה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי מה לקחתה למה אתה בכלל מדמיין אותם חיים החיזבלה זה שטנים שמקומם באסלה

הם הורגים אותם ואז לוקחים תגופות להתמקח אליהם מאוחר יותר שיעול*3 החיילים החטופים לפני 5 שנים*שיעול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מצליח להבין מה עובר בראש של כל "ההנהגה" של המדינה הזו, שלושה בנים של משפחות נמצאים בידיים של בהמות

והם פוחדים מדעת קהל עולמית, זה פשוט בדיחה, אני מבין אחרי פיגוע או אחרי איזו תקרית שלא מעורבת בה חטיפה, אבל לדעת שכל דקה כל שעה וכל יום שלושה בנים חיים בפחד ואיפלו סובלים עינויים, זה לא מקום למחשבה בכלל, זה פשוט צריך להיות מעל סדר העדיפויות בכלל, פשוט צריך לגייס כוחות מילואים ולהשטיר משטר צבאי בעזה למשל, פשוט להכניס כוחות PER מטר רבוע, ואני רוצה לראות שלא יימצא החייל, הבעיה היא עם הוא מחוץ לשטחים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שם ת3 מערכות שלי במפרט בצד הם שוות 6-7 אלף בכיף מתנה לך אם ה3 חיילים האלה חיים

למה אתם חיים באשליות שהם חיים חלאס כבר ראיתם שתפסו לא מזמן איזה אחד ותחקרו אותו והוא סיפר שהוא היה צריך ללכת לשטחים לקבל מחמושים ולקחת איתו עוד 3 אנשים ולחטוף כמה חיילים לרצוח אותם ולקבור תגופות שלהם בשדות ראשון ואז לנהל משא ומתן על החיילים עלק הם חיים

עכשיו חוץ מטננביום יש מישהו שנחטף וחזר לא בארון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...