חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=//938999

רשת הטלוויזיה של של החיזבאללה "אל-מנאר" הודיעה, כי ארגון חיזבאללה חטף שני חיילים ישראלים בגבול לבנון. מדובר צה"ל עדיין לא התקבל אישור לידיעה, אך לדברי פרשנים, בכל פעם שהודיע הארגון על חטיפת חיילים התבררה הידיעה כנכונה.

עשרות טילי קטיושה נפלו בשעה האחרונה באזור היישוב שתולה שבגליל המערבי. צוותי מד"א טיפלו ב-4 פצועים, שנפגעו ככל הנראה מירי פצצות מרגמה לעבר הגליל המערבי. מצבו של אחד הפצועים, שנפגע באבן מנחם, מוגדר בינוני. בשתולה נפצעו שלושה בני אדם באורח קל. כל הפצועים הועברו לטיפול רפואי בבית החולים בנהריה.

מד"א העלה את הכוננות בגבול הצפון. תושבי הגליל המערבי נקראו לרדת למקלטים. באזור זרעית פרצה שריפה באחד ממקומות הנפילה. צוותי כיבוי פועלים לכיבוייה.

כבר אין לי מה להגיד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ולמי שלא מאמין לחיזבאללה. ציטוט מערוץ 10: "דובר צה"ל מאשר, "יש לנו שני חיילים נעדרים"...."

אני לא נוהג להגיב בפורום הזה בכלל אבל הגיעו מים עד נפש.

ישראל נמצאת במצב של מלחמה השתי חזיתות, בין אם אנחנו רוצים להודות בזה או לא. הגיע הזמן לטרוף את הקלפים ולעשות בדרום-לבנון מה שאנחנו עושים בימים האחרונים ברצועת עזה. תקיפות של רשת החשמל והמים זה דבר ראשון, לשתק ולהאפיל את לבנון. אסור לתת לערבים את היסוד להניח שהם שולטים במצב, לצערנו הם מבינים רק כוח וזה מה שהם צריכים לקבל.

בד בבד, הגיע הזמן להתחיל לפעול בצורה מסיבית יותר במישור הדיפלומטי!! - היינו, להעלות הצעה לגינוי במועה"ב על כל פעם שיש תקיפה, חטיפה ועוד. להוציא מחוץ לחוק את כל המפלגות הערביות אפילו אם רק אחד מח"כ שלהם מגנה את ומדיניותה ומטיף לטובת הצד הפלשתיני.

מעבר לזה, אני בטוח שמתחת לשולחן יש לחץ ישראלי מסיבי ביותר על כניסתה של ארה"ב לסוריה. אני מקווה שזה רק עניין של זמן עד שממשל בוש יחליט שסוריה מהווה איום על המזרח התיכון בדיוק כמו איראן ויפתח חזית נגדה.

חברים, אנחנו במלחמה! בין אתם רוצים להודות בזה או לא! ובמלחמה כמו במלחמה! תפסיקו להיות יפי נפש, החיילים שלנו נפצעים, נהרגים ונחטפים בגלל העידנות וההומניות שאנחנו מנסים לשדר לעולם! הגיע הזמן שישראל תתחיל להגן על עצמה ותעשה זאת בצורה עיקשת ונוקשה יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תריץ חיפוש בפורום זה נאמר פה יותר מדי פעמים ושאפילו לי אין כבר כוח כול פעם לרשום את זה

אבל אני חייב להוסיף שאנחנו נמצאים במלחמה ושהממשלה שלנו היא רפובלייקת בננות אגואיטסים שמאלנים שמעדיפים חיי ערבים על חיי יהודים

סיכמתי את הכול לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במלחמה?

באמת?

חשבתי שישראל סיימה עם המלחמות.

אבל כנראה שהערבים מבינים רק כוח.

פתרון למצב בחזית הצפון כרגע הוא כניסה מאסיבית ללבנון והפצצה כבדה של כל התשתיות שם שיבינו עם מי יש להם עסק.

באשר לחיילים,על פי העבר חיזבאללה כנראה יהרוג אותם לצערי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לבנון לא הכריזה שום מלחמה.

כנראה לאנשים יש בעיות להבין את המציאות.

אתה פשוט בן אדן מסכן.

עכשיו חיזבאללה הציע עסקה כוללת של שחרור שליט+2 החטופים השניים בתמורה לשחרור אלפי אסירים.

לי יש רעיון יותר טוב-חיסול לבנון,עזה וסוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמו שאני מכיר את חיזבללה מאירועים קודמים הם חוטפים גופות לא חיילים

קיצר היה זכרם ברוך ומסכנות המשפחות

עכשיו שמאלמארט יועיל בטובו לצאת לסיבוב עם הכלבה פיתה שלו וישכח משדרות\שלומי\אשקלון\קריית שמונה\משפחות החטופים\התושבים החיים בפחד מתמיד

סתם בשביל להראות לכם יפן וקוריאה הולכות לצאת למלחמת עולם שלישית גרעינית בגלל טיל שנחת 500 אלף קילמטר מהחוף הצפוני שלי

ואנחנו פה חופטים עשרות אלפי טילים מדי שנה,חטיפות,רציחות,פיגעוים ומה התגובה שלנו ? לשחק בביצים

יאלה מי בא לשחק AA ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...