ביקורת אישית-cmv 937a - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת אישית-cmv 937a

exXxTreAm

Recommended Posts

אתמול, רכשתי את מסך הlcd הראשון שלי :) אחרי הרבה התלבטויות הלכתי על מסך רחב.

המפרט של המסך:

http://www.cmv.com.tw/en/product.asp?pid=%7BD9805007-56B6-4B47-B60B-1A1C28C4BEBA%7D

אז ככה, בהתחלה חשבתי שזה עוד מסך חרא, מהזולים האלה, אז הלכתי לראות אותו בחנות, פעם ראשונה שראיתי, מה יכולתי להגיד, לא משו, אבל זה רק בגלל המפצל המעצבן שיש שם. קיצר קניתי אותו, שמתי על הרזולוצייה הטבעית ו.......אין מה להגיד עליו, מבחינת חדות הוא מצויין (אבל, אם לא שמים פה רזולוצייה טבעית בשולחן עבודה האיכות יורדת דראסטית). הקטע שהכי התעצבנתי הוא שיש הרבה מאוד משחקים שפשוט לא תומכים במסך רחב, וזה חיסרון אחד גדול.

למזלי לא קיבלתי את המסך עם פיקסלים שרופים. חיסרון נוסף הוא זמן התגובה, אמנם מצויין שהוא 8 מילי שניות, אבל אני יכול להבטיח לכם שהוא לא יורד מ10-12 מילשניות, למשל בcs, כשזזים מהר, ניתן להבחין במריחות (אמנם לא כאלה גדולות, אבל עדיין, יש כאלה שזה מפריע, לי אישית זה יתרון קטן, נותן תחושה של תזוזה אמיתית). לבסוף:

יתרונות:

*מחיר נמוך-1290 ש''ח

*מסך רחב, נוח לסרטים

*רמקולים מובנים

*עיצוב לא רע (אני אישית דיי אהבתי, הרוב לא יאהבו)

*תפריטים נוחים וקלים

*זמן תגובה נמוך

*ספק פנימי

*חד מאוד ברזולוצייה הטבעית שלו

חסרונות:

*הרבה משחקים לא תומכים המסך רחב- חיסרון גדול מאוד

*זמן התגובה לא באמת 8 מילישניות

*זווית הצפייה לא כ''כ גדולה, לא שזה באמת הפריע לי, אני לא מסתכל על המסך מהצד

*אין חדות ברזולוציה הלא טבעית (אולם במשחקים אפשר לשחק על רזולוצייה לא טבעית, לא שמים לב)

*חברה לא מוכרת

*אי אפשר לכוון ת'מסך לגובה ולצדדים.

סך הכל מסך באמת מומלץ ביחס למחיר, החיסרון הכי גדול אצלי הוא חוסר התמיכה של משחקים רבים, אך שאר החסרונות לא בהכרח הפריעו לי.

ציון: 8.3 מתוך 10

מומלץ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אבל ידעת את זה מראש. ידעת שזה יהיה ובכל זאת קנית. סתם לדעתי זה לא צריך להוריד מערכו :P

ועכשיו באופן כללי, המסך הזה סביר ליום יום? וקצת משחקים, אולי קצת UT(אתה אומר שיהיו מריחות אז?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...