מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

מה ז"א לדעת החרדים זו פרובוקציה אבל זו לא? אתה כנראה לא מבין מה זו פרובוקציה, ברגע שאני אמצע הגדרה טובה אני אביא לך.

בינתיים תסתפק בדוגמא :

פרובוקציה היא בעצם התגרות, נגיד ואני רואה אותך ברחוב וצועק לעברך מספר קללות עסיסיות שלא אפרסמם כאן, זוהי התגרות = פרובוקציה.

אז אין דבר כזה "זו לא פרובוקציה, רק לדעת האדם שבו אתה מתגרה זו פרובוקציה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה ז"א לדעת החרדים זו פרובוקציה אבל זו לא? אתה כנראה לא מבין מה זו פרובוקציה, ברגע שאני אמצע הגדרה טובה אני אביא לך.

בינתיים תסתפק בדוגמא :

פרובוקציה היא בעצם התגרות, נגיד ואני רואה אותך ברחוב וצועק לעברך מספר קללות עסיסיות שלא אפרסמם כאן, זוהי התגרות = פרובוקציה.

אז אין דבר כזה "זו לא פרובוקציה, רק לדעת האדם שבו אתה מתגרה זו פרובוקציה".

עכשיו תגיד לי אתה נגיד ופעם חרדים יעשו הפגנה בשבת בכביש אילון ויחסמו תתנועה בשבת בטענה של מגעד לצורך "הגאווה" שלהם כיהודים לא היתה קורא לזה פרובוקציה?

תקשיב אני לא חרדי ואפילו לא דתי אבל אני חושב עדין שזה התגרות וזה עונה טוב מאוד על ההגדרה שלה הלא היא עידוד לקרב ולסיכסוך

לדעת הבבונים(סליחה שאני פוגע בשם הטוב של הבבונים)הדוסים זאת פרובוקציה אבל זאת לא.אני מבין שחדשות זה לא הצד החזק שלך נכון?

אמרו וגם הראו אותם שמות אין לי לתת לך.

טוב חבר תקשיב אתה צריך לטפל באנטישמיות שלך(אם אתה יהודי אז קל וחומר שאתה צריך לטפל בה) וגם תלמד להכיר עם האמת כי בסוף זה יתנפץ לך בפנים

ולדעתי ההומואים הם האנשים הכי צבועים שיש ואני שונא אותם במיוחד בגלל דברים כאלו(מצעדים דפוקים ואמירת דברים חסרי שחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו תגיד לי אתה נגיד ופעם חרדים יעשו הפגנה בשבת בכביש אילון ויחסמו תתנועה בשבת בטענה של מגעד לצורך "הגאווה" שלהם כיהודים לא היתה קורא לזה פרובוקציה?

תקשיב אני לא חרדי ואפילו לא דתי אבל אני חושב עדין שזה התגרות וזה עונה טוב מאוד על ההגדרה שלה הלא היא עידוד לקרב ולסיכסוך

טוב חבר תקשיב אתה צריך לטפל באנטישמיות שלך(אם אתה יהודי אז קל וחומר שאתה צריך לטפל בה) וגם תלמד להכיר עם האמת כי בסוף זה יתנפץ לך בפנים

ולדעתי ההומואים הם האנשים הכי צבועים שיש ואני שונא אותם במיוחד בגלל דברים כאלו(מצעדים דפוקים ואמירת דברים חסרי שחר)

לא בדיוק הבנתי מה אמרת כתגובה לדבריי, אך נראה לי שלא הבנת את כוונתי, אני מסכים בהחלט שקיום מצעד הגאווה בירושלים הוא פרובוקציה ותו לא, לא טענתי אחרת ובהסברי מה היא פרובקציה הוכחתי לBlackBird כי זה שהוא חושב ש"זו לא פרובוקציה, רק לדעת החרדים זו פרובוקציה" היא חשיבה בלתי נכונה.

BlackBird- אילו חצי מהזכויות? הזכות היחידה שאני יודע שנמנעת מהומואים היא הזכות להתחתן, והיא נמנעת רק בגלל שניתן להתחתן בארץ רק באופן דתי, וזו בעיה גם של עולים ויהודים אשר מתחתנים עם לא יהודים, זו לא בעיה של ההומואים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באילו עוד זכויות שלהם היא פוגעת?

אז אני מפציר בך, הפסק לדברי "בכללי" והתחל לדבר לעניין, אל תזרוק השערות לא מבוססות לאוויר, השתמש בעובדות לתימוכין, דיון טוב הוא דיון שיש לו סיבה ולא "אני חושב שזו מדיניות רשמית של שוטרים להרביץ להומואים... שוללים מהם זכויות!"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם אני הייתי שולל ממך חצי מהזכויות שלך וגם הייתי מעליב את כל הציבור שלך בפומבי הייתה עדיין יושב בשקט?

זה מה שאתה\ההומואים עושה\ים לציבור שלם(החרדים) לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...