עזרה בבקשה! ממש רק כמה שאלות קטנות... - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה! ממש רק כמה שאלות קטנות...

Recommended Posts

1.גילתי שלשנות את השפה בUBUNTU אני צריך ללחוץ על שני הALTים ויש לי בקשה: איך אני יכול לשנות את זה שזה יהיה הSHIFT+ALT, כמו בXP?

וגם, עכשיו כשאני כותב בעברית, גילתי שקוו הזה (אתם יודעים, שכשכותבים משו מסמן איפה האות, יש לו בדרך כלל צ'ופצ'יק שהולך ל: צד ימין כשכתובים באנגלית, והולך לצד שמאל של הקו כשכותבים בעברית) אז אצלי, הצ'ופצ'יק הזה עדיין נשאר בצד ימין אפילו כשאני כותב בעברית, וזה יכול לעצבן. פתרון?

נ.ב: תוך כדי כתיבת שורות אלו, גלתי שהקיצור דרך של COPY-PASTE לא עובד על עברית. יש איזה פתרון גם לזה?

עוד משו אחרון; בAMSN שהתקנתי גילתי שהשמות של חברי, שבעברית, נראים הפוך. עזרה? זה יכול קצת לעצבן...

תודה בהקדם, עד עכשיו (התקנתי את הלינוס שלשום ולא היה לי שום הבנה בלינוקס מלפני זה) זה כל הבעיות, ומזל שזה כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כנס ל- KEYBOARD תחת PREFERENCES, שם תבחר למעלה ב-LAYOUT OPTIONS, ואז תפתח את ה-GROUP SHIFT. שם יש מלא קומבינציות שונות של החלפת השפה. בחר את האהובה עליך.

2. לא נראה לי שיש פתרון לצ'ופצי'יק..

3. באג זמני.. ה-COPY PASTE יחזור לעצמו.. גם לי זה קורה..

4. נסה את KOPETE, הרבה יותר טוב לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על עזרתך, עידכון של מה שהולך כאן:

2. אותי זה קצת מעצבן, לא נורא, תמיד אפשר להתרגל...

3. עשיתי RESTART, לפעמים זה חוזר, לפעמים זה הולך...

4. וואו, זה עוד לא ראיתי! תודה!!! היא יותר טובה מGAIM אפילו! ממש תודה!

אולי איזה טיפ שימושי? חח סתם לסיום?

אוקיי, עוד שאלה:

אחרי שעברתי מAMSN לKOPETE, עכשיו אמרתי לעצמי "טוב, בוא נמחוק את ה AMSN". לא מצאתי, איך מוחקים אותו?

עזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרוק כבד, listen דווקא חמוד.

למחוק דברים זה

apt-get remove pkg

ורוב הדברים שענו לך אני כבר פרסמתי מזמן (כולל תמונות) ככה שאם היית מחפש היית מוצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...