המלצה למארז עד 1300 שקל !! (לא כולל ספק) - עמוד 6 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז עד 1300 שקל !! (לא כולל ספק)

MagnuM_47

Recommended Posts

הכבלים בEnermax ארוכים מאוד, אצלי בתור מארז Kandalf גדול הוא עושה שני לופים עד שהוא מגיע ללוח.

אין לך שום סיבה לדאוג, הכבלים ארוכים מספיק.

ובקשר למארז, אם לא חסר לך כסף קח P180 מהדגמים החדשים אם אתה יכול למצוא (בצבע שחור) כי שינו בהם מעט דברים כמו מאוורר שקט יותר בתא התחתון במקום העבה המרעיש שהיה שם קודם, הוסיפו בידוד לספק ועוד כמה מודים קלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יובל התאכזבתי מהמארז הזה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=11982&PHPSESSID=b578ba9c8c6dc9b918e028396de381a5

גם בגלל שהוא טיפה מכוער, וגם העומק שלו רק 51, שלי עכשיו יש 49 וזה די קטן, אני רוצה ליקנות מארז קודם כל שיהיה מבחינת גובה ועומק שיהיה גדול! אחרי זה שיהיה לו לפחות חלון קטן שאני יוכל לראות את המאוררים והלוח-אם וכו', אחרי זה שהמאוררים שלו יהיו חזקים ולא מעפנים שרק עושים רעש ושיהיה גם יפה.

כל זה במחיר של עד 1,000 שקל.

אתם יכולים לעמוד בתנאים? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאתה משתפר בקטע של החלון??? כי זה קצת בעיה.

ואין מצב שאתה מעלה קצת את התקציב ל-1300 שקל???

תקציב של עד 1000!! וחלון לפחות שיהיה קטן שאני יוכל לראות משהו ואם אין חלון אז שהמארז יהיה ממש גבוה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, בנוגע לתגובה שלך על כיעורו של מארז האורורה:

על טעם ועל ריח אין להתווכח...

לפני מספר חודשים המליצו פה להרבה אנשים על המארז הזה וכשהתסכלתי פשוט נגעלתי ולא הבנתי מזה הכיעור הזה, בתערוכת הייתה תצוגה של מגוון מוצרים וכאשר ראיתי את המארז הזה אני פשוט נדהמתי ממנו, מהיופי, מהגודל, מהיעילות וממשקלו. זהו צחוק הגורל :lol:

ואם הבעיה שלך היא רק הכיעור שלו אז אני מציע לך ללכת לראות אותו במציאות בגלל שמבחינת ביצועים הוא א-ד-י-ר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בתקציב של עד 1000 האורורה הוא הכי טוב, וגם ראיתי אותו במציאות והוא ממש יפה, אני מציע לך לעבור בחנות שכונתית שיש לה אותו וראות אותו במציאות ורוב הסיכויים שהדעה שלך תשתנה, חוץ מזה, אתה לא צריך להתחשב ביופי כלכך.

אולם אם אתה כזה אנטי בנוגע למארז הזה, אז אני יכול להציע לך את המארז טרנספורמר, ואל תזלזל בו רק בגלל שהוא זול. הוא עבה ויש לו פוטנציאל איוורור מצוין: יש לו מקום ל-3 מאווררים של 80- 2 בדלת ואחד בגג, ו2 מאווררים של 120- אחד מקדימה ואחד מאחורה.

הוא גם גדול ומאוד ויפה עם חלון בדלת. אל תפחד ממנו בגלל שכמעט בכל הביקורות עליו כתוב שהוא מאוד מרעיש, זה רק בגלל המאווררים הרועשים שמגיעים איתו.

אם תעיף ממנו את כל המאווררים שמגיעים איתו, ותשים מאווררים שקטים יותר ( ואפילו חזקים יותר ) מקדימה ומאחורה של 120, ואחד בגג של 80, אז הוא גם יקרר טוב יותר וגם יהיה שקט יותר. אם תפעל ככה, המארז הזה יהיה ממש מצוין וגם מאוד זול, בנועה תוכל למצוא אותו ב-320 שקל בלבד ואני חושב שהוא שווה יותר מזה.

אולם הבעיה שלו היא שהוא כבד, אבל אשר להסתדר עם זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמעט עמוקים

ואין צורך בהם

לא מסכים, אחד הדברים החשובים לי בגודל של מארז זה קודם כל העומק.

בגובה רובם פחות או יותר זהים, מקום לספק וללח ATX, יש את הגדולים מעט יותר עם מקום ללוח E-ATX.

עומק חשוב כי תנסה להרכיב X1800 למשל עם כבל מתח מול שני סידירומים ויש לך בעיה, תנסה לחבר חיבורי IDE שיושבים על קצה הלוח כלפי קידמת המארז (ולא כלפי הדלת) ושוב יש לך קצת בעיה.

לא אומר שלא נכנס, אבל צפוף.

אחת הסיבות שלקחתי את הקנדלף היא עומק של כמעט 60 ס"מ כשיש לי 10ס"מ חופשיים בין הלוח לDrive bays. גם נח לי למקם שם מים ולפתל צינורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים, אחד הדברים החשובים לי בגודל של מארז זה קודם כל העומק.

בגובה רובם פחות או יותר זהים, מקום לספק וללח ATX, יש את הגדולים מעט יותר עם מקום ללוח E-ATX.

עומק חשוב כי תנסה להרכיב X1800 למשל עם כבל מתח מול שני סידירומים ויש לך בעיה, תנסה לחבר חיבורי IDE שיושבים על קצה הלוח כלפי קידמת המארז (ולא כלפי הדלת) ושוב יש לך קצת בעיה.

לא אומר שלא נכנס, אבל צפוף.

אחת הסיבות שלקחתי את הקנדלף היא עומק של כמעט 60 ס"מ כשיש לי 10ס"מ חופשיים בין הלוח לDrive bays. גם נח לי למקם שם מים ולפתל צינורות.

בדיוק!

אחד הבעיות שלי הוא הכ.מסך הוא ממש גדול הוא מגיע לי עד לHARD DRIVE עכשיו מהמארז הזה

אז אני פשוט רוצה שיהיה ממש עמוק ודי גבוה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...