האם אי ניקוי של מסך lcd למשך הרבה זמן יכול לגרום לו נזק? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אי ניקוי של מסך lcd למשך הרבה זמן יכול לגרום לו נזק?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

הגיוני מאוד שביגלל זה אתה לא רואה תמונה טובה

כי האבד מפריע לך פשות..זה כמו שאתה מסתכל במשקפים של מישהו מבלי שאתה ביכלל צריך משקפים

תתחיל לשמור על הציוד שלך ובעיקר על המסך הרי אתה משתמש בו כל הזמן שאתה במחשב והוא חלק חשוב מאוד

תנקה אותו פעם בשבוע או שבועים או שפשוט כל פעם שאתה רואה שיש ליכלוח לעבור על זה ולנקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מסך LCD כבר יותר משנה. וכשיש אבק אני מסיר אותו בעזרת מברשת עדינה. ואצלי המסך נישאר נקי. במידה ויש ליכלוך שהוא יותר מסתם אבק. הפיתרון הוא לקנות מטלית מיקרו פייבר (סיבים מאוד עדינים). צלמים מישתמשים איתם לנקות את העדשות של המצלמה, שהיא רגישה כידוע לשריטות. שאתה יכול להשיג בכל חנות צילום. בנוסף ליקנות נוזל לניקוי מסכים שניתן לרכוש כמעט בכל חנות למחשבים. וכמובן בעט הניקוי תשתדל לא לילחוץ על המסך מסכי LCD רגישים ללחץ.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שבדרך כלל אפשר למצוא תחליפים זולים יותר, יש באופיס דיפו ערכת ניקוי ל LCD שכוללת גם ספריי, גם מטלית מיוחדת וגם מברשת לאבק. בסך הכל 20 ש' ונראה לי שכל הבעיות שלך בחיים נפתרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטליות שיש למישקפים זה דבר טוב :yelclap: אני משתמש בזה וגם יש לי מטלית כזאת של VIVIAN שזה מיוחד כזה למסכים

יש לי CRT אבל אני לוקח ספרי של משקפים וזה מנקה מה זה טוב

חחח אח שלי, זה מה שבאתי לכתוב עכשיו.

לבעלי הCRT: זה עובד ממש מצויין!

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה אם אתה לא מנקה הרבה

זמן ואתה גר באזור עירוני שעוברים בו

הרבה אוטובוסים האבק זה מה שאתה קורא לו

זה גם פיח שמנוני ואחר כך לא תוכל לנקות

נקה כל שבוע כך גם תיראה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...