סיפורי תמיכה שקרו באמת - עמוד 68 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורי תמיכה שקרו באמת

Kidney_stonE
 Share

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

גיסתי נתנה לי את המחשב הנייד לתיקון - אני טרם סגור על מה הבעיה שלו (יש לו בעיה מוזרה שהוא נכבה מדי פעם ולא ניתן להדליק אותו) - יש לה כבר מחשב חדש אזה היא לא לחוצה עליו.

היא שכחה לציין כי יש לה חומר חשוב על המחשב... חומר שכמובן אין לה גיבוי במקום אחר

רק חבל שהיא אמרה לי את זה אחרי שבצעתי לדיסק הקשיח מחיקה

-עצוב- (לא בציניות זה עצוב גם לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי כשנה בתמיכה טכנית, היו שם גם כמה שרוטים.

יום אחד, אני מדבר עם לקוח בטלפון ואני שומע ברקע את העובד שיושב מאחורי אומר ללקוח כך: "טוב, אין לי כוח לדבר איתך יותר, אני איתך כבר רבע שעה ואני צריך לשירותים כל הזמן הזה, יש לי גדולים, אני צריך לסגור", ואז אני שומע את הטלפון נטרק.

אני מסתובב אחורה עם פרצוף ספק WTF ספק מחייך ואני שואל אותו, אתה מסתלבט עלי, או שבאמת הרגע אמרת את זה ללקוח?!

ואותו בחור אומר לי, לא! אני באמת חייב לשירותים ועכשיו אל תשגע אותי כי עוד מעט יוצא לי :t3608:

ובאותו רגע הבנתי שהאמירה הכי מוצלחת בסיטואציות מסוימות היא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי כשנה בתמיכה טכנית, היו שם גם כמה שרוטים.

יום אחד, אני מדבר עם לקוח בטלפון ואני שומע ברקע את העובד שיושב מאחורי אומר ללקוח כך: "טוב, אין לי כוח לדבר איתך יותר, אני איתך כבר רבע שעה ואני צריך לשירותים כל הזמן הזה, יש לי גדולים, אני צריך לסגור", ואז אני שומע את הטלפון נטרק.

אני מסתובב אחורה עם פרצוף ספק WTF ספק מחייך ואני שואל אותו, אתה מסתלבט עלי, או שבאמת הרגע אמרת את זה ללקוח?!

ואותו בחור אומר לי, לא! אני באמת חייב לשירותים ועכשיו אל תשגע אותי כי עוד מעט יוצא לי :t3608:

ובאותו רגע הבנתי שהאמירה הכי מוצלחת בסיטואציות מסוימות היא:

האמת, אני לגמרי מבין אותו. ההכרח לא יגונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 11 חודשים מאוחר יותר...

אני פה רק בשביל לקרוא שוב את הדיון. הדיון הזה צריך להיות כמו פתיחת מתנות בחג המולד בשביל הנוצרים. יום אחד בשנה נזכרים במעשיות ובגבורה של התומכים הטכניים המתמודדים עם הבלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 8 חודשים מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...