canon s2 vs s3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

canon s2 vs s3

asta

Recommended Posts

בעיון בדף הבא :

http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=canon_s2is%2Ccanon_s3is&show=all

רואים שישנם מספר הבדלים .אולם בתור אחד שלא מכיר כול כך את המושגים הטכניים השונים,אני לא ממש יודע עד כמה הם גדולים.

האם ההבדלים הללו משמעותיים ושווים את ההפרש של כ-700 שח בין שני הדגמים?

חשוב לי :

שיצאו תוצאות טובות בצילום ללא פלש ,בתנאי תאורה נחותים.

שהקליפ וידיאו יהיה איכותי.

שהמייצב האופטי והאוטופוקוס יתפקדו היטב בזום המקסימלי x12 ובתנאי תאורה ירודים , בשני המצבים גם בצילום stills וגם בצילום קטע וידיאו.

במידה וישנה אחרת (עם מייצב תמונה +זום גבוהה +אפשרות צילום וידיאו 640x480 - fps 30 +מסך מיפרקי +הזנת מתח מסוללות אצבע ניטענות -AA ) , שיכולה להתאים יותר לצרכים שלי ,אני אשמח אם תמליצו לי על אחת כזאת. בטווח של +- 3000 (לא dslr ולא עם מובנית כמו המצלמות של panasonic)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנסוניק FZ30 ופוג'י S9000.

יתרונות וחסרונות תוכל למצוא בת'רדים בחיפוש או אפילו בת'רד מתחתיך.

פנסוניק FZ30 היא עם מובנית ,מה ששולל אותה על הסף מבחינתי ( לך חפש חשמל באמצע הטיול........)

ולפוג'י S9000 אין בכלל מייצב ,מה שהופך אותה מבחינתי לסוס מת .......

עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעלה את ה ISO אתה יכול ליצב את התמונה בפוג'י אפשר להעלות את ה ISO והנזק לתמונה לא מורגש כמו במצלמות אחרות

ה S3 ממש לא שווה תכסף וה S2 בכלל עולה 1900 שקל איך אתה יכול להשוות אותה למצלמות שעולות 1000 שקל יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנסוניק FZ30 היא עם מובנית ,מה ששולל אותה על הסף מבחינתי ( לך חפש חשמל באמצע הטיול........)

ולפוג'י S9000 אין בכלל מייצב ,מה שהופך אותה מבחינתי לסוס מת .......

עוד רעיונות?

יש לה 800 אסא שמיש, זה עדיף על פני 400 אסא שמיש + מייצב (שהוא מייצב רק רעידות ידיים ולא עוצר כמובן את תנועת העצם המצולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...