התמודדות של הכ.מסך עם הLCD שארכוש בעתיד. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התמודדות של הכ.מסך עם הLCD שארכוש בעתיד.

swg

Recommended Posts

יש נושא שמאד מטריד אותי טרם הקניה.

בלי הרבה דיבורים:

*הכל יהיה טבעי? איך אני יודע עכשיו שהכרטיס מסך ישנה את הרוזולוציה שלו לLCD שאני אקנה?

זה בעיקר מה שמשגע אותי.

*נגיד הרוזולציה של המסך היא 1366 על 768 הכרטיס בטוח יתמוך במסך?

כי אני פוחד שהרוזולוציה לא תתמוך בזו של המסך ואז אכלתי אותה...

תודה מראש.

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא ברור על מה אתה מדבר...

אתה מדבר על LCDTV (הסקתי מהרזולוציה)?

ומה זאת אומרת הכל יהיה טבעי? אם זה יפעל ברזולוציה הטבעית של המסך?

הבהר את עצמך ושנה את הכותרת בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא ברור על מה אתה מדבר...

אתה מדבר על LCDTV (הסקתי מהרזולוציה)?

ומה זאת אומרת הכל יהיה טבעי? אם זה יפעל ברזולוציה הטבעית של המסך?

הבהר את עצמך ושנה את הכותרת בהתאם.

אני מתכוון לזה:

כרגע הכ.מסך מציג לי רק כמה אופציות לרוזולוציות שונות.

המסך LCD שאני מתכנן עליו פועל על 1366 על 768.

בכ.מסך הנוכחי שלי אין את אפשרות לשנות לרוזולוציה הזו.

אז הפחד שלי הוא שהכ.מסך שלי לא יתמוך בזו של המסך-1366 על 768.

איך אני אדע שהכרטיס יוכל לפעול ב 1366 על 768?

מקווה שהייתי ברור מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב כרטיסי המסך באמת לא תומכים בדיוק ב 1366X768 אלא רק ב 1360X768 אבל זה ממש לא קריטי.

כל כרטיס מסך מודרני מגיע עם האופציה להמציא איזו רזולוציה שתרצה בעזרת הדריברים.

מה שיותר קריטי הוא, טלויזית ה LCD שתקנה תהיה בעלת ממשק DVI או ותוכל להציג על גבי הממשק הנ"ל

את כל טווחי הרזולוציה של הטלויזיה מ 640X480 ועד 1360X768, שכן מספר יצרניות משווקות טלויזיות LCD

שמסוגלות להגיע רק עד 1024X768 בממשק DVI. לפי דעתי זו בדיחה ולא מומלץ לקנות מסך/טלויזיה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב כרטיסי המסך באמת לא תומכים בדיוק ב 1366X768 אלא רק ב 1360X768 אבל זה ממש לא קריטי.

כל כרטיס מסך מודרני מגיע עם האופציה להמציא איזו רזולוציה שתרצה בעזרת הדריברים.

מה שיותר קריטי הוא, טלויזית ה LCD שתקנה תהיה בעלת ממשק DVI או ותוכל להציג על גבי הממשק הנ"ל

את כל טווחי הרזולוציה של הטלויזיה מ 640X480 ועד 1360X768, שכן מספר יצרניות משווקות טלויזיות LCD

שמסוגלות להגיע רק עד 1024X768 בממשק DVI. לפי דעתי זו בדיחה ולא מומלץ לקנות מסך/טלויזיה כזאת.

אז בעצם יש כמה דגמים שמוציאים בDVI יותר מ1024X768, ואם אני אמצא את הדגמים הללו אתה אומר שרק אותם מומלץ לקנות.

לזה התכוונת בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בערך, מה שהתכוונתי אליו הוא שפשוט מומלץ להימנע מהטלויזיות שלא יכולות להציג מעל 1024X768 ב DVI.

העיניין הוא שיש כמה דגמים שלא מקבלים מעל 1024X768 ולא להפך כמו שרשמת. רוב טלויזיות ה LCD שניתקלתי בהם מקבלות

את הרזולוציה הטבעית שלהם ב DVI ורק חלק קטן מהטלויזיות לא, מומלץ לברר זאת טוב לפני קנית הטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בערך, מה שהתכוונתי אליו הוא שפשוט מומלץ להימנע מהטלויזיות שלא יכולות להציג מעל 1024X768 ב DVI.

העיניין הוא שיש כמה דגמים שלא מקבלים מעל 1024X768 ולא להפך כמו שרשמת. רוב טלויזיות ה LCD שניתקלתי בהם מקבלות

את הרזולוציה הטבעית שלהם ב DVI ורק חלק קטן מהטלויזיות לא, מומלץ לברר זאת טוב לפני קנית הטלויזיה.

לכרטיסי מסך אין בעיה להוציא את הרוזולוציה המקסימלית דרך DVI, אך לחלק ממסכי הLCD יש קושי להגיע לרוזולוציה הטבעית שלהם ע"י חיבור זה.

תגידו לי אם זה מה שאני צריך לשאול בחנות:

אז מה שצריך לבדוק זה האם הרוזולוציה הטבעית של המסך (במקרה של המסך שאני רוצה 1366X768) יכולה להתקבל ע"י חיבור DVI.

אם בחנות יענו לי שכן אז מומלץ לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...