הלכתי לראות מסכים בחנויות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלכתי לראות מסכים בחנויות

BattleMan

Recommended Posts

שלום לכולם, תחילה - תודה רבה על העזרה הקודמת שלכם :yelclap:, אחרי ההתייעצות בפורום הלכתי לצפות במסכים

לצערי הרב לא יצא לי לצפות במסך שבו אני מעוניין [Lg L1950B] כתוצאה מחוסר מקצועיות משווע

הגעתי ל depot, שם חיברו את כל המסכים יחד עם מפצל קלוקל שגרם לכל המסכים לרצד ולאיבוד פוקוס משמעותי, נציג המכירות שהיה מודע לבעיה אמר "נפתור את זה בעתיד"

לאחר מכן הוא לקח אותי לראות דגם אחר של [לא זוכר את הדגם, יחס ניגודיות של 1:1600] שהיה מחובר ישירות למחשב אבל לא היה חד לטעמי והיה מאוד קשה לקרוא טקסט, כמובן - זה לא היווה בעיה עבור המוכר שמסר לי שאני מוזמן לנסות להגיע לחדות איכשהו.

לאחר מכן הלכתי לעוד חנות, שם לשמחתי היה את המסך שרציתי [ה L1950B].

כבר בהתחלה ראיתי דבר שערורייתי, המסך עלה 2500 ש"ח כאשר הוא נמכר מתצוגה, למרות זאת החלטתי להתנסות במסך, כך שמקרה שהוא איכותי אקנה אותו דרך הרשת, רק שלצערי הוא [עם שאר המסכים - אין הפתעה פה] היו מחוברים ליציאת הווידאו של שרץ על רזולוציה של 1024x768.

רציתי לשנות את הרזולוציה לזו הטבעית כדי לצפות במסך במיטבו, אך לא ניתן היה לעשות כך - תחילה כי המוכר חשב כי הרזולוציה הייתה 1280x1024 [טעות תמימה/טיפשית???] ולאחר מכן כי זו הייתה מגבלת המחשב הנייד.

התגובה המיידית של המוכר הייתה "בעיקרון הוא יכול להיות יותר חד", התגובה שלי הייתה "בעיקרון, הייתי קונה את המסך" :)

כך שכרגע, את דגמי אני לא מעריך, כי פשוט לא היו תנאים מתאימים להערכה.

אחרי כל הבדיקות הללו, כאשר כבר איבדתי תקווה והעיניים שלי כאבו שוטטתי לי בטעות לאידו חנות ושם ראיתי את המסך neovo F-417 ואחיו F-419.

המסך נראה מסך נחמד ביותר, עם תווית מחיר מתאימה [כ 1750 ש"ח] ורציתי לקבל מכם התרשמויות לגבי המסך [אם יש לכם ניסיון כלשהו]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה..המקצועיות של חנויות החשמל בישראל, רק בישראל!

אני לא יודע בקשר למסך שדיברת עליו אבל אני יכל לתת לך טיפ קטן- אם כבר אתה עושה בשכל ולא קונה לפי המלצות בלבד כדאי שתפנה לחנויות מחשבים גדולות בארץ שמתעסקות במחשבים בעיקר ולא גם בקולנוע ביתי מיקרוגלים ותנורים של , כמו דיפו.

זה לא התחום העיקרי שלהם בגלל זה גם המבחר שלהם מצומצם וגם התצוגה לא מקצועית.

תחפש ברשת חנויות מחשבים עם המסכים שאתה מחפש, תתקשר לבדוק אם הם זמינים בתצוגה ותקפוץ לבקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך ברור מקריאת הפוסט שלך שמדובר בקניון מלחה.

אני לא ממליץ לך לקנות באופיס דיפו מסכים (או כל דבר אחר לצורך העניין) ובוודאי שלא כדאי לקנות את המסכים שראית בצמצם (איך אני..?).

פרט לכך, מצטרף להמלצה שמעליי.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח רכבת ותרד בתל אביב בשלום ומשם קפוץ ברגל לסניף תל אביב של דיפו.

אתה גם יכול לנסות את סניף KSP בירושלים, יכול להיות שגם ב BIG תמצא את מה שאתה מחפש

אבל כל זה ידרוש ממך נסיעה לגוש דן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח רכבת ותרד בתל אביב בשלום ומשם קפוץ ברגל לסניף תל אביב של אופיס דיפו.

אתה גם יכול לנסות את סניף KSP בירושלים, יכול להיות שגם ב BIG תמצא את מה שאתה מחפש

אבל כל זה ידרוש ממך נסיעה לגוש דן.

ב-KSP בהר חוצבים לא תראה כמעט כלום מבחינת מסכים - חוץ אולי מכאלו שהם מאוד רוצים שתקנה.

באופיס דיפו בקניון הדר אולי תוכל לראות תצוגה מוצלחת יותר - בכל מקרה לדעתי הסיכויים הם אותם סיכויים כמו באופיס דיפו בת"א או בשפיים - ואם לא אז הרשת הזאת צריכה להתבייש בפינה.

ניסית בבאג במלחה או בעיר? אני לא חושב שבתלפיות יש להם מספיק מקום לתצוגה, ובכל מקרה הם שותפים של צמצם, אבל ייתכן שהעובדים שלהם מקצועיים טיפה יותר.

עוד אפשרות היא להרים טלפון לש.מ.מ. (או חנות יחסית מקצועית אחרת) ולשאול אם יש להם אפשרות להציג מסכים להשוואה. אני יודע שהם מוכרים את מסכי .

דרך אגב, אם יש מישהו שיכול לתרום לדיון הזה גם מתוך נסיון ממשי - אשמח לקרוא.

עוד ירושלמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו בעיר-נצרת עילית פתחו סניף של אופיס דיפו

יש להם שם כמה מסכים(וכמובן שעם המזל שלי לא את ה L1970HR שאני רוצה לקנות) וכל המסכים מכובים-אפשרי לראות את המסכים פועלים? "אולי בעתיד".

מישהו יכול להמליץ על מקום בחיפה שמראים בו תמסך? או איפשהו באזור של חיפה נצרת עילית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים שכן טובים באופיס דיפו:

1. מחליפים לך מסך עם יש פיקסלים שרופים

2. משווים מחיר אם אתה בא אליהם עם הצאת מחיר לפרסוום של חנות מסויימת (אם יש לחנות את המסך במלאי)

3. עד 12 תשלומינם ללא ריבית שזה מעולה

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

קישקוש מוחלט...

1. יחליפו לך מסך רק 14 יום מיום הקנייה וגם זה לא בטוח.

2. משווים מחיר רק אם ההבדל הוא לא יותר ממאה ש"ח, ורק אם מדובר בחנות פיזית באותה סביבה. וכמבון שלא ישוו לך מחירים מול האינטרנט.

3. גם ככה זאת יקרה להחריד (שלא לדבר על חוסר המקצועיות המשווע) - גם אם היו מאה תשלומים שווים עדיין אתה משלם יותר כצרכן.

ואני יכול להמשיך עד אין קץ....נסה אותי.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנילפני שנה בערך הדפסתי תוצאות של ZAP לDVD שרציתי לקנות וב BSET BUY עשו לי מחיר יותר נמוך מהמחיר הנמוך ביותר שהיה שם

אני אנסה את זה באופיס דיפו-תודה על המדיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שאין כמו דיפו !! :xyxthumbs:

valorien - מה אתה מבין בכלל :silly:

ירושלמים - להתרחק מחנות בשם א.ד.ס

הם טיפוסים מגעילים!!

יום נעים.

תומר אל תעצבן אותי, או שבסופשבוע נאכל את פינצ'י וגור בעל האש אצל אבירם :silly:

אם אתה כ"כ אוהב את דיפו אני מבטיח לסדר לך עבודה שם מחר עם הקשרים שעוד יש לי בסניף.

יש לך מזל שאני אוהב אותך.

ולכל חובבי דיפו: מי שקונה שם - מגיע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...