סט מחול, מתעדכן כל הזמן... - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סט מחול, מתעדכן כל הזמן...

PyroGhost

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל סחטין על ההשקעה, באמת יפה לראות מישהו לוקח ברצינות את התחביב לרמה הבאה.

אני אישית יקבל מכות גם מהחברים שלי עם אני יציע להם לעזור לי בצילום אומנותי :smile1:

בקשר לתמונה הראשונה הרעיון מעולה, וגם הביצוע של הרעיון...אבל (הנה זה בא)

- לא אהבתי את הזוויץ, אם זה כבר צילום סטודיו אני בטוח שאתה יכל להוציא תמונה נקיה הרבה יותר מכל הבלגן שיש ברקע מאחורי הדוגמנית, צילום מזווית גבוה טיפה יותר וזייות קצת אחרת אולי היה נותן לך יותר רקע של רצפה וקיר נקיים ויצר רקע יותר אומנותי.

-ההבעה של הדוגמנית קצת חלשה, היא לא אמורה להסתכל על המצלמה לדעתי.

-התאורה, למרות שזה כבר יותר מסובך לכוון, יכל להיות יותר מעינת.

אהבתי מאוד את התמונה של הרבעייה של התמונות (בשורה).

אם היתה שומר על זווית דומה בכולם (חצובה?), או לפחות מישר את התמונות, ורק הדוגמנית היתה משתנה בכל פריים זה היה יותר אסטטתי לדעתי.

אבל תמונה מצוינת.

כל הכבוד. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניר, קודם כל תודה רבה על התגובה הרצינית, אפשר להגיד שחיכיתי לתגובה בסגנון (:

בקשר לתמונה של הרבעייה ( לרוחב ), אפשר להגיד שהגעתי למצב שבו כבר לא יכולתי לסנן יותר והיו לי פשוט יותר מידי, הסט הזה היה הכי פורה בתמונות טובות מכל סט שעשיתי עד היום, וראיתי שאני נשאר עם 4 מאותה סדרה פחות או יותר שיש לכולן רעיון משותף דומה והיה לי חבל לאבד חלק מהן, אז חיברתי את הכל ככה, אני מסכים איתך שאם הייתה סימטריה בכל התמונות מבחינת הרקע והזום על הדוגמנית זה היה יכול להראות יותר טוב..

בקשר לתמונה של המראה, זה היה קשה לעשות אותה, ושתי התמונות שהיו מיועדות להרכבה לא בדיוק התאימו אחת לשניה אז הייתי צריך להשתמש בשתי שלא היו בתיכנון ממש, ובקשר לסטודיו - זה היה סטודיו קטן יחסית ככה שמבחינת תאורה/ מקום / רקע לא היו לי בדיוק את כל הכלים לעשות את זה מושלם, בכל אופן למדתי מהפעם הזאת לפעם הבאה ואני בהחלט איישם את הלקחים האלה בניסיון הבא - בכל אופן אני דיי מרוצה מהתוצאות :)

הנה עוד 3 מהסט (יש 20 תמונות בסה"כ) :

flying4nq.jpg

onthebanister2oq.jpg

gatherintomyslef2xl.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השניה מצויינת, הצל, הוילון או מה שזה לא יהיה, הנטיה של הדוגמנית של הפנים כלפי מטה, פשוט מעולה.

הפריים ממש ממחיש את הריכוז של הדוגמנית והקושי בעשית שפגYט(בערך) על עמודי התמיכה הללו.

well done mate :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראישונה תמונה מעולה, אך הייתה טובה עוד יותר אם היית משקיע קצת יותר בקומפוזיציה ;)

גם שאר התמונות דיי טובות, אבל יש בעיות פה ושם בקומפוזיציה.

כל הכבוד לך, באמת :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם על התגובות התומכות, שמחתי מאוד לראות שצורת ההתייחסות השתנתה מ " איזו כוסית " לתגובות יותר ענייניות ולא קיבלתי אפילו תגובה אחת שעוסקת במראה הדוגמנית.

בכל אופן, הייתי שמח לקבל יותר תגובות פרטניות על כל תמונה ותמונה, תסתכלו לדוגמא על התגובה של שניר ( overload ), אני רוצה לשמוע בדיוק מה מפריע לכם בכל תמונה ותמונה, אני מודע לזה שהתמונות לא מושלמות ברובן, ואני רוצה ללמוד הלאה, לסטים הבאים שלי, ככה שזה ממש יעזור לי אם תגיבו על הפרטים הקטנים שמפריעים לכם, תציאו שיפורים וכו'...

הנה עוד 3 מהסט ( ויש לי עוד הרבה להעלות, אבל אני אתן לת'רד הזה עד מחר לפחות לפי דעתי לתפוח טיפה, אני רוצה לראות תגובות על התמונות שכבר העליתי לפני שאני מעלה עוד ועוד .. )

שוב, המון תודה לכל המגיבים ולכל אלה שיגיבו בהמשך (:

stretching9bg.jpg

dancing0gd.jpg

classic7ag.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...