LG L1970HR - לאחר קניה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG L1970HR - לאחר קניה

tomz

Recommended Posts

טוב, אתמול אחה"צ קיבלתי את המסך הנ"ל,

דבר ראשון ששמים לב כשפותחים את הקופסא, מבינים למה כל הביקורות דיברו על כך שהרגל של המסך "שבירה", צריך באמת לקרוא את ההוראות בשביל לפתוח אותו, חבל סתם לשבור, ממש לא מסובך.

לגבי המסך עצמו, דבר ראשון הוא נראה טוב, הכפתורים (חוץ מהכיבוי) לא ממש נוחים, אבל אני מעדיף אותם ככה, מוסתרים.

בפעולה, משחקים - נוסה רק WORLD CUP 2006 עד עכשיו, עבד חלק ללא שום מריחות, אפילו יותר טוב מה CRT שלי.

סרטים - ניסיתי עם מצב MOVIE, בן זונה, הבדל דיי גדול מהCRT שלי, ממש תמונה יפה.

טקסט וכאלה, המסך נוח לי יותר מהCRT שלי מכיוון שהוא מאוד בהיר למה שאני רגיל, פחות מעייף את העיניים, הכל יותר ברור וחד.

המסך גם נוח מאוד מכיוון שאפשר לשחק עם הגובה והזווית שלו בצורה דיי רצינית.

בכל מקרה זאת ההתרשמות הראשונית שלי, ואני מאוד מרוצה מהקנייה.

אם למישהו יש שאלות שירגיש חופשי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד לדעת כי אני צריך לאסוף את ה1970HR שלי בקרוב, באיזה צבעים הוא הגיע אצלך? ואיזה כבל DVI היה לו, 18 פינים או ו24?

בינתיים קניתי לאחותי ליומולדת את הגירסה ה17 שלו, L1770HQ והשוואתי אותו לCRT שיש לי במשך כל היום...

טיפ! לקרוא את ההוראות של ההתקנה כי לרגל יש כפתור נחבא שנועל את המסך!(אני גם כמעט שברתי את זה)

דברים שאהבתי:

1. טקסט מראה מצויין.

2. מראה מעולה

3. העיצוב שלו יפה ואלגנטי

4. חיבורים נוחים ברגלית, דבר המונע מראה של כבלים היוצאים מהמסך.

בתור אחד שישב מול מסך CRT איכותי יחסית(F900P של LG), התרשמתי די לטובה מהסדרה 70X של LG

כמובן שהיה יכול להיות נחמד עם היה עוד PIVOT או איזה פיצ'ר שימושי נוסף(כמו הUSB HUB במסך הקודם שיש לי) אבל זה זניח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך כסוף, עם גב לבן, דווקא אלגנטי.

הגיע עם כבל VGA וכבל DVI 18 פינים

מדגיש את הדברים שאהבת, כל זה תקף גם כאן, מצטרף גם כן לבקשה ל PIVOT, למרות שאני לא חושב שהייתי משתמש בזה יותר מכמה פעמים..

ו HUB היה בהחלט מועיל, אך לא זכור לי שראיתי אחד כזה בLCD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום צורך ביותר מ 18 פינים בכבל DVI מכיוון שהוא Single Link והמסך מסוגל להציג רק רזולוציות של Single Link

בשביל שתצטרך את כל ה 24 פינים ומצב Dual Link המסך צריך להיות מסוגל להציג רזולוציה מעל 1920X1200(מעל רוחב פס של 165MHZ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לאחר התלבטות ארוכה רכשתי את ה-L1770HQ של .

כמובן דבר ראשון ניסיתי למצוא פיקסלים שרופים, אך ללא הצלחה בינתיים.

אך מה שכן בולט לעין, זה כאשר אני משחיר את המסך לגמרי בניסיון למצוא פיקסל שרוף, הן מתחתית המסך והן מחלקו העליון "פולשות" קרני אור בהיר שהופכות את השחור בקצוות המסך(למעלה ולמטה) לפחות שחור...אפילו לסוג של אפור. בנוסף אם להסתכל ממש טוב, מבחינים בקרן אור בהיר נוספת אשר חוצה את המסך לאורכו, כלומר מלמטה למעלה...

בנוסף אציין, כי אחד החברים שלי רכש את ה-730B והייתה שם תופעה זהה. כמובן שהוא החליף את המסך למחורת אך גם במסך החדש התופעה עדיין קיימת, אם כי פחות מורגשת.

השאלה היא : האם התופעה אופיינית לכל מסכי ה-LCD ברמות מחירים הללו, או שמדובר ב"סימן היכר" של במקרה שלי. או שאולי בכל זאת המסך פשוט פגום ויש להחליפו ?

תודה מראש על זמנכם,

סופ"ש נעים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי אין את זה.. מסך שחור לגמרי.

אגב, פיקסל מת, זה לא משהו שאפשר להרגיש נכון? אלא בתוך המסך.

אתמול ביצעתי בדיקה והכל היה חלק

היום פתאום הופיעה איזה נקודה שחורה קטנה, אם מעבירה אצבע אפשר להרגיש אותה, משהו על המסך,

עכשיו זה לא פיקסל מת נכון? אני חושב שהמנקה השאירה עקבות אחריה היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקסל שרוף זה פיקסל שנותן צבע שונה או שתקוע על צבע אחד ופשוט נשאר ככה לצמיתות

לכן מומלץ לבדוק עם הכלי שצירפתי בהודעהה הזאת

לזה שמעלי, מה אתה מרגיש בדיוק כשאתה נוגע בו?

פיקסלים אתה רואה, לא "מרגיש בידיים", יכול להיות שזה ליכלוך או פגם פיזי במסך אם אתה מרגיש משהו בולט או שקוע

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול לא היה את זה, ובדקתי גם עם התוכנה של הפיקסלים המתים, היה חלק.

פתאום אתמול נוסף לי איזה נקודה קטנה ושחורה באמצע המסך, אם אני מעביר את האצבע אני מרגיש שהיא בולטת, אך אני פוחד לנסות לנקות אותה בכוח, גם אני לא יודע עם מה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...