מסך מארה"ב "LCD 19, אזור ה 300$ +-, VP930 ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מארה"ב "LCD 19, אזור ה 300$ +-, VP930 ?

morgoth

Recommended Posts

קרוב משפחה שלי מגיע מארה"ב עוד שבועיים שלושה והוא מביא לי מסך, התקציב שלי בכותרת.

עכשיו לדעתי הכי טוב לקחת VP930 אבל הוא חושב שעדיף מסך של . מה עדיף? (או בכלל מסך אחר לא מאלה)

המטרות שלי הן בערך הכל, משחקים, , המון טקסטים, קצת עריכת , וכו'.

ועוד שאלה,

לגבי הVP930 ראיתי בזמנו שיש לו מטריצת PVA אבל מה שמוכרים היום הוא VP930b וכתוב באתר של VS שיש לו מטריצת TFT. מה יש לו באמת והאם זה משנה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ להביא מסך LCD מחו"ל מטעמי אחריות בייחוד מסך כמו ה VP930 שלעיתים קרובות מגיע עם פיקסלים מתים מהמפעל.

אם אתה קונה בארץ מחנות שעובדת עם היבואן אומניטק המסך יוחלף אם יש לו את הפגם הכי קטן בשבועיים הראשונים,

אחריות אפס פיקסלים מתים. אם אתה קונה בארה"ב ומגלה בארץ שיש לך פיקסל מת אכלת אותה.

כל סדרת VP של Viewsonic תמיד הייתה בעלת פאנלים של MVA חוץ מה VP730/VP171 שבעל TN+F ולא PVA שזו טכנולוגיה של סאמסונג.

בשורה התחתונה לא כדאי לך להביא מסך מחו"ל ולכן לא נכנסים למשוואה כי הם לא מוכרים מסכי LCD בארץ (למעט דגם אחד).

ה VP930 הוא בחירה מעולה לצרכים שלך רק אל תביא אותו מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לגודל של הקופסה של ה-VP930? היא ענקית

איך בדיוק הוא יביא את זה איתו לארץ?

יעלה את זה למטוס יחד עם המזוודות? אין סיכוי שזה ישרוד את הטיסה.

בתור תיק יד לא יתנו לו לעלות עם זה כי זה גדול מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו הבאתי טיסנים מארה"ב ואני זוכר שליד דלפק ה Check in היה מסוע מיוחד למטען שביר וגדול.

והם היו מוכנים לקחת עד משקל בסדר גודל של 30ק"ג בתנאי שאין חומרים מסוכנים וכו.

הקופסאות של הטיסנים היו ענקיות אבל הם לא שקלו הרבה כי טיסנים עשוים מבלזה.

בכל מקרה לא צריכה להיות בעיה להביא את המסך מחו"ל אבל עם ניסיון כמו שלי ושל Holy

בקשר לפיקסלים מתים ישר מהקופסא פשוט לא שווה לעשות את זה כי כמו שאמרתי אם יהיו

לך פיקסלים מתים אומניטק לא יתנו לך שירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העצות,

לבאגירה, צודק, התבלבלתי בין PVA לMVA. איפה כתוב המידע הזה, לא ראיתי אותו במפרט של המסך באתר של VS. שם רק כתוב:TFT active matrix SXGA LCD . יכול להיות שבכלל עשיתי סלט בכל הנושא של הפאנל, אז אשמח לקצת הסברים. בכל מקרה תודה.

עכשיו מבחינת העברה אין בעיה, אני לא מטיס את זה בקופסא המקורית אלא יקמבן לו אריזה כלשהי, ויפרק אותו מהסטנד ככה שהוא יהיה שטוח ונוח למיקום בטוח.

לגבי הפיקסלים המתים, אני אכן חושש מזה אבל אני פשוט לא ישלם 3000 שקל על מסך כשיש לי איך להשיג אותו ב1500 שקל. אני אבקש מבן דוד שלי לבדוק אם יש פיקסלים תים עוד אצלו בבית ואם כן אז אני מקווה שיהיה מספיק זמן להחליף את המסך עד שהוא מגיע. מה גם שאני מקווה שהתופעה של פיקסלים מתים לא נפוצה עד כדי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי את רעיון פירוק הסטנד לעומק, אבל נראה היה לי סביר שהוא בר פירוק. אתה בטוח שאי אפשר לפרק אותו ?

בכל מקרה אפשר לארוז אותו גם בלי לפרק, זה קצת יותר מורכב אבל עדיין אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חיפשתי בזמנו אם אפשר לפרק אותו ולא מצאתי

בכל מקרה אתה מודע שטח של הבסיס שלו? הוא לא נכנס בשום מזוודה

הסיבה היחידה שהקופסה שלו כל כך גדולה היא הבסיס העצבני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...