שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא - עמוד 22 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא

LiorP23

Recommended Posts

• תגובות 325
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק אם אתה עם מזגן מופעל וקירור טוב

תרשה לי אני מקווה להרחיב קצת , אוויר , כמו שהשם מרמז , מבוסס על אוויר , המאווררים בעצם עושים פה שתיי פעולות :

1. "שואבים" אוויר חם מהHEATPIP'S (או לפעמים ישירות מהמעבד) וזורקים אותו לחלל המארז, או במקרה של טוב מחוצה לו

2. מכניסים אוויר רענן מבחוץ לתוך המארז בשביל להוריד את הטמפרטורה הפנימית שלו (מכייוון שהוא מכיל המון יצרני חום כמו המעבד והכרטיס מסך והדיסק וכו' , הטמפרטורה שלו מאוד שונה מזאת של החדר)

עכשיו איך שניי אלה קשורים למזגן ? במס' 2 אמרתי , שמאווררים מכניסים אוויר רענן מחוץ למארז לתוכו , אם האוויר מחוץ למארז מקורר ע"י מזגן , זה אומר שכאילו גם פנים המארז מקורר כך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. "שואבים" אוויר חם מהHEATPIP'S (או לפעמים ישירות מהמעבד) וזורקים אותו לחלל המארז, או במקרה של טוב מחוצה לו

2. מכניסים אוויר רענן מבחוץ לתוך המארז בשביל להוריד את הטמפרטורה הפנימית שלו (מכייוון שהוא מכיל המון יצרני חום כמו המעבד והכרטיס מסך והדיסק וכו' , הטמפרטורה שלו מאוד שונה מזאת של החדר)

המאורר לא שואב אוויר חם משום מקום..

המאורר שואב אוויר מחלל המארז וזורק אותו על הצלעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאורר לא שואב אוויר חם משום מקום..

המאורר שואב אוויר מחלל המארז וזורק אותו על הצלעות .

רגע רגע רגע ... הצלעות קרור נמצאות על המעבד , חום עולה למעלה , כלומר המעבד מחמם את הצלעות קרור , ואז מה זורקים על זה אויר מהמארז ? לא עדיף ישירות מבחוץ ?

עריכה : חוץ מזה , אם המאוורר דוחף אוויר על הצלעות קרור , הוא לא בעצם תוקע את החום שעלייהן שם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה מעבד בתדר 3.4 יש 4MB....(לי אישית לא זוכר אחד כזה)..?

גם אני לא זוכר כזה , אולי מעבד לשרת , זה לא ממש התחום שלי אבל אולי היה אחד , אלה אם כן מדובר במעבד שולחני , או E6600 או E6700 או X6800 על אוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EPILOGUE

טוב , אחריי 33 עמודים , 324 תגובות , 5998 (מי יעשה מצווה ויצפה ויביא עוד חבר שיהייה עגול ??) צפיות והרבה , הרבה צחוקים , מידע מהיימן וויכוחים סוערים , הת'ראד היקר הזה הולך להעלם בין דפיי הפורום , מי ייתן ועוד יקראו אותו רבים , כי באמת , מדובר בת'ראד מעניין , אז היו שלום ובהצלחה בהמשך :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...