שאלה שתמיד הציקה לי - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שתמיד הציקה לי

Recommended Posts

בקשר לוירוסים התולעת ההיא רק הוכיחה שהמק יותר מאובטח בגלל שבשבשיל שהיא תצליח להתקין את עצמה היית חייב להקיש סיסמת ADMIN

לא יודע מה איתכם אבל כשאני מנסה לפתוח EMAIL עם קובץ תמונה ופתאום זה מבקש סיסמת ADMMIN אני ישר אמחק אותו

אז אם זה הדבר ההכי נורא שהצליחו לעשות למק עד עכשיו אני רגוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לפני בערך 5-6-7 שנים , היה באמת עדיף לגרפיקה

הפיסי התקדם כ"כ מאז, שכל מי שאומר לך שמק יותר טוב לגרפיקה - הוא בן אדם שתקוע בעבר

אין שום יתרון למק על פיסי בקטע של גרפיקאים , עורכי וכו'.

גם תחנות ישנות של סיליקון גרפיקס מתו ממזמן לטובת פיסי חזק

ומבחינת תוכנה, אמנם ה GUI של תוכנות למק הוא חביב, אבל לא חסרים כלים חזקים לפיסי רגיל...

מק היום זה כמו - אלטרנטיבה לוינדוס, רק שזה לא חינמי :)

לינוקס נותנת קוד פתוח ודינמיות

מק נותן לך GUI מרהיב ויציבות, וקלות בעבודה לאנשים שמפחדים ממערכות הפעלה אחרות... לא צריך להבין הרבה במק.

זאת דעתי.

תפסיק לזבל

לינוקס היא לא אלטרנטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לוירוסים התולעת ההיא רק הוכיחה שהמק יותר מאובטח בגלל שבשבשיל שהיא תצליח להתקין את עצמה היית חייב להקיש סיסמת ADMIN

לא יודע מה איתכם אבל כשאני מנסה לפתוח EMAIL עם קובץ תמונה ופתאום זה מבקש סיסמת ADMMIN אני ישר אמחק אותו

אז אם זה הדבר ההכי נורא שהצליחו לעשות למק עד עכשיו אני רגוע

זה לא בדיוק ככה, ברגע שהמק יחטוף קובץ זדוני במתכונת של root-kit, הוא ינטרל את ה-admin לזמן קצר!

הדעה שלי היא שאין מערכת הפעלה מוגנת! הכל עניין של יחס התפוצה, ברגע שמערכות כגון: os x, התפוצה שלהם תעבור את 10-20% הסיפןר יהיה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

היום אין שוב הבדל בין מקינטוש לפיסי רגיל, רק המערכת הפעלה.

בעבר מעבדי הg נתנו ייתרון משמעותי לעומת מעבדי הx86 אבל גם הפער הזה נעלם בעקבות ההתפתחות האדירה של וamd.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...