ניקוי של מסך LCD - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניקוי של מסך LCD

mostwanted

Recommended Posts

השאלה שלי היא כזאת ניקית את מסך הLCD שלי עם חומר מיוחד למסכי LCD אבל התוצאה לא הייתה ממש טובה יש עדיין סימנים כאלה על המסך ורציתי לדעת אם יש דרך אחרת לנקות את המסך אולי פשוט מטלית עם מים או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל חשוב שהיא תהיה רכה, ואל תשתמש במגבת נייר, יש להם מעין "חברבורות" קטנות ששורטות את המסך כמו נייר זכוכית , המטלית צריכה להיות רכה ואחידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להוסיף. ניקוי מסכים רצוי להשתמש במטליות שנקראות מיקרו פייבר. (מיקרו פייבר פירוש סיבים דקים אשר לא משאירים סיבים על המסך אחרי ניקוי) אלה מטליות שמשתמשים לניקוי עדשות למצלמות. ועוד דבר חשוב שמנקים את המסך צריך לשים לב שלא נוגעים במטלית עם העצבעות כי הם מעבירים שומן. ואז שמנקים את המסך נוצרים פסים של השומן ואז קשה לנקות את השומן שנמרח. לכן אני ממליץ להשתמש בכפפות דקות כמו שמשתמשים בבתי חולים רצוי לא משומשות. לנקות עם מים לא מומלץ. כי מים משאירים סימנים כנראה מאבן שיש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להוסיף. ניקוי מסכים רצוי להשתמש במטליות שנקראות מיקרו פייבר. (מיקרו פייבר פירוש סיבים דקים אשר לא משאירים סיבים על המסך אחרי ניקוי) אלה מטליות שמשתמשים לניקוי עדשות למצלמות. ועוד דבר חשוב שמנקים את המסך צריך לשים לב שלא נוגעים במטלית עם העצבעות כי הם מעבירים שומן. ואז שמנקים את המסך נוצרים פסים של השומן ואז קשה לנקות את השומן שנמרח. לכן אני ממליץ להשתמש בכפפות דקות כמו שמשתמשים בבתי חולים רצוי לא משומשות. לנקות עם מים לא מומלץ. כי מים משאירים סימנים כנראה מאבן שיש בהם.

אני קניתי מטלית אם מיקרו-סיבים. הבעיה שכאשר יש לכלוך מעבר לאבק חופשי, ניגוב עם מטלית כזאת לא פותר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה המטליות מיקרו פייבר זה אלא של 5 שקל שקונים בחנויות כי זה מה שאני משתמש כדי לנקות גם את המשקפי שמש וגם את עדשת המצלמה (z3 דורשת לא מעט ניקוי בגלל הגודל של העדשה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...