בבקשה חוות דעת לגבי המפרט הבא: תקציב 12000 ש"ח - עמוד 8 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה חוות דעת לגבי המפרט הבא: תקציב 12000 ש"ח

zoman

Recommended Posts

איזה לוח אתה מציא לי ?

כותבים מציע. אני הייתי הולך על הLANPARTY בין כה וכה. הוא לא כזה יקר והוא מאוד מפוצ'ר, וזה תמיד נחמד. אם לא הוא, אז A8N-E של .

לגבי הספק אני יקח - Enermax Liberty 400

לא הבנתי מה רע ב - Zalman CNPS9500 LED 92MM Fan ?

הוא סתם יקר כי הוא יפה, וזה לא שהוא מקרר יותר טוב מהBT. וזה שהוא יפה לא שימושי לך, כי אין לך חלון במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא הייתי הולך על ה-LanParty

בד"כ אנשים שלא מבינים מספיק בשביל לבנות לעצמם מפרט לא יתעסקו עם הלוח הזה

זה לוח שכל פיפס קצת מציק לו

הייתי הולך על לוח סטוקר טוב.

אגב ההצעה שלי היא לחכות קצת, חודשיים זה יחסית לא הרבה, ואולי תרוויח הרבה מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין מה שאתה אומר (לפחות מנסה) בשבילי לא רלוונטי ,אני בהליכי קניה ,מבקש אם אפשר להציע לי לוח ספציפי מהחנות של פנדה תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני נודניק ,כמה שהבנתי ללוח שרצתי לקנות של LanParty יש בעיה עם זיכרונות מסויימים האם תהיה לו בעיה עם Value Select 2GB 2*1GB PC3200 DDR400 C3 ,וכן אני רוצה להוסיף עוד שניים שיש לי בבית של סופר טלנט 512 מגה CL2 DDR400 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני רואה שאתה מבין שאני לא אובר קלוקר גדול בתחילה אני לא מתכוון לעשות בכלל OC אולי יותר מאוחר אובר קטן לא משהו גרנדיוזי האם גם בזה לא יעמוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר, אני ממליץ לך לא לתקוע יותר מ2 ג'יגה בשני סלוטים כי את ההבדל לא תרגיש כמעט ו4 סלוטים תפוסים יורידו לך ביצועים מהותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני רואה שאתה מבין שאני לא אובר קלוקר גדול בתחילה אני לא מתכוון לעשות בכלל OC אולי יותר מאוחר אובר קטן לא משהו גרנדיוזי האם גם בזה לא יעמוד?

שוב, בסטוק לא יהיו לך בעיות עם 2 הזכרונות של Corsair

אבל הם באים עם צ'יפים לא ידועים, זה אומר שבאוברקלוק אתה תנסה לנחש שני דברים:

א. עד כמה הם יכולים להגיע ובאיזה תזמונים (ותאמין לי שמדובר על עבודה של כמה ימים)

ב. כמה הלוח יסתדר איתם, זה לא לוח שאוהב צ'יפים לא מוכרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הולך על האפשרות הראשונה הזולה יותר אני בעצם מותר על הדואל ?

לגבי האפשרות השניה מדובר בזיכרונות יקרים .

האם אין איזו דרך ביניים משהו פחות יקר שיתן לי גם דואל ,ולא את ג'ל כי אין להם במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...