עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי עכשיו יש לי שאלה אחת בשבילכם :

נראה לכם שאני באמת יזיין ילדה בת 13 ?!?

:kopfpatsch::bash:

רק רציתי לראות מה תגיבו בגלל זה גם לא מפחיד אותי משטרה כי כלום לא קרה... היא אמרה לי שלא התעוררתי בכלל .... :sleep: (בגלל ששתיתי הרבה בערב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם נקרא פדופיליה(שכידוע, היא מחלה קשה הורסנית - לשני הצדדים) - גם אם זה לא נעשה במתכוון, בהסכמה, ברצון, מאהבה וכל סיבה שתומצא ע"י התומכים.

אין לך מושג מהחיים שלך (אבל זה בסדר, כי הרי גם אתה בדיוק בגיל המדובר..), לך למילון ותבדוק את ההגדרה למונח "פדופיליה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אנשים, יש פה כמה קצת חולניים...

נכון שיש בנות שבגיל 13 כבר קופצות על כל עמוד, אבל זה ממש אבל ממש לא הנושא פה.

(חוץ מזה שלפי מיטב ידיעתי הגיל החוקי לקיום יחסי מין הוא 14, כלומר אפילו אם היא הסכימה, זה ממש לא משנה, אבל מי שם זין על זה...)

35 חיילים עברו על אותה ילדה, לא נראה לכם מוגזם, גם לילדה חרמנית גרידא?

יש אנשים שאין להם כל כך הרבה פרטנרים גם במשך 3 מחזורי חיים... (רוב האנשים).

עכשיו, אני לא יודע את הכל הפרטים, האמת אני לא יודע כמעט כלום עפ"י הכתבה הזאת, אבל 35 גברים על נערה אחת נראה קצת לא סביר (בהסכמה...), זה נראה יותר כמו מזרן פלוגתי שלא בהסכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אם עכשיו באה איזו נימפומנית בת 13 עם ליפ גלוס ואומרת שהיא רוצה זין אז אתם תקפצו למיטה שלה?

אממ........

אם היא בת היא ניראית בת 17~ והיא אומרת שהיא, אני לא יבדוק לה את התעודת זהות.

אם 35 גברים נפלו לפח, היא כנראה התאמצה מאוד בשביל זה, כי לא יכל להיות שהם כולם סוטים, סטטיסתי זה לא יכל להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא שהיא ילדה, וילדות צריכות להתעסק בשיעורים וריקודים סלוניים, מגזינים ושיט כזה, לא לשכב עם פלוגה שלמה והייתי מצפה מבנאדם מבוגר שיראה מה הולך וישפוט לבד "היא בטח לא בסדר, אני אשמור מרחק, היא ילדה, שלום ולא להתראות" ולא לשלוף את המחסנית...

הילדה גרה בבסיס, בבסיס כזה, לפי מה שידוע לי, הנגד היחיד הוא הרס"ר, כנראה גם הבת שלו. זה בסיס שאנשים חיים בו ומכירים אחד את השני אז שלא יזיינו לי את השכל שהיא אמרה שהיא בת 17 כי הם מכירים את אבא שלה ויודעים כמה ילדים יש לו. אז אולי אונס במובן הישיר זה לא, אבל מדובר בניצול מחפיר ביותר שגורם לסלידה וחלחלה. הכרתי ילדות-זונות אבל זה עדיין לא הופך את זה לבסדר לשכב עם ילדות. יש להחמיר בענישה של אנשים שעושים את זה כי פעם הם יזיינו "ילדה-מיוחמת" ופעם אחרת הם יזיינו סתם ילדה כי "הם לא פירשו נכון". אז עכשיו היא אולי מטומטמת/מה לא אבל תחשבו על ההשלכות כשהיא תגדל?

כולם חכמים כשזה קורה למישהו אחר, אבל חכו אם חלילה וחס אחותכם הקטנה, או גרוע מזה, הבת שלכם, תצא "שרמוטה" ו"נימפומנית" ואיך אתם תגיבו כשבסיס שלם יחגוג לה על התחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...