עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשוט גועל נפש, גם אם הייתה בת 16 אז לאנוס אותה?

בשום גיל לא לאנוס.

יש פה אנשים שרואים את החיים בצורה לגמרה דפוקה

על מה אתה מדבר ?

מילפורד, אתה מוזר...

זה שאתה ועוד כמה אנשים בת'רד הזה מנותקים מהמציאות זאת אשמתכם בלבד..

נערות בנות 13-14 כבר עושות סקס (מי שאמר קודם שהגיל הממוצע הוא 16 קצת חיי בסרט), ואני לא רואה עם זה שום בעיה.

למה מי אתה שתגיד לבן אדם מה לעשות עם הגוף שלו ?

חוץ מזה, אם היא שרמוטה והיא שכבה עם עשרות גברים, זאת בעיה שלה.

באיזו זכות אתם מאשימים את הגברים באונס ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]listen, say what ever you want, there are few undeniable facts:

- she wanted it...

- considering the chance that a group of 35 pedophiles just happens to be in the same base and just happend to meet that girl, I'd say she looks much older than 13.5-14.

- I think the age of concent in israel is (not sure) 15, which means that if she was just half a year older, it would have been 100% legal.

and just as a preemptive statement:

I wouldn't get involved with anyone under 17, though I judge it case by case and in any case the hard limit is 16.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי שמעו , כל מי שאמר שאני ילך לכלא זה לא נכון כי אם מגיעה משטרה אין להם הוכחות ואני אומר ששיקרתי בפורום...

ואם אותו מצב היה קורה שוב הייתי עושה בדיוק אותו דבר, אם הילדה רוצה את זה אז למה לא ?

D-MAX, יש לי מספיק בנות בגיל שלי אבל אני לא בטוח לגביך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=179272.msg1543038#msg1543038 date=1146421888]

אוקי שמעו , כל מי שאמר שאני ילך לכלא זה לא נכון כי אם מגיעה משטרה אין להם הוכחות ואני אומר ששיקרתי בפורום...

ואם אותו מצב היה קורה שוב הייתי עושה בדיוק אותו דבר, אם הילדה רוצה את זה אז למה לא ?

D-MAX, יש לי מספיק בנות בגיל שלי אבל אני לא בטוח לגביך ...

i rest my case

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו בשבילך? :lol:

אני לא מבין מה הכוונה נזק גופני, לא הרביצו לה הריי.

כשתגדל תבין...

ותבינו, יש לילדה סוג של מחלה, זה לא קשור לחינוך וזה ממש לא בעיה שלה, החיילים היו צריכים להתעלות על עצמם ולהתרחק...

ובקשר לבן אדם שאמר שהוא לא פרייאר כשאיזה ילדה בת 13 נגעה בו במיטה כשהוא בן 19...:

אפילו אני, שמכנים אותי סוטה לפעמים, לא יעשה כזה דבר יא מגעיל! אפילו עם היא היית הכי כוסית שבעולם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...