עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=//898614

לפי החשד, הילדה נאנסה תחילה בידי אזרחים, שכנים של המשפחה ביישוב שבו התגוררה המשפחה, ולאחר שמשפחתה עברה דירה, גם בידי חיילים בבסיס. ההערכה היא שגם בבסיס וגם מחוצה לו יש עוד עשרות רבות שקיימו עמה יחסי מין. לפי החשד, מעשי המין לא בוצעו בכפייה, ואולם מבחינה משפטית אין כל חשיבות להסכמתה של הילדה עד שמלאו לה 14.

WTF

מה הולך במדינה הזאת? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היא היתה עושה את זה בכל מקרה בסופו של דבר. וסביר להניח שגם אם יכניסו את כל ה 35 חילים ל5 שנים (המקסימום) היא לא תפסיק פתאום.

אבל ברור שהחילים היו צריכים להגיד לא (למרות שיש בנות בנות 13-14 שיכולות להגיד להם בנות 17 בקלות, תלוי איך היא ניראית) השאלה היא אם הם ידעו או לא מה הם עושים, זאת אומרת אם הם היו חבורה של סוטים או סתם חילים חרמנים, שאת זה אפשר להבין.

או שלא הבנתי בדיוק מה קרה שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=179272.msg1542708#msg1542708 date=1146414489]

כן, היא אוהבת את זה חזק וגדול

אם זה בהסכמתה אז מה זה משנה ...

לפחות היא השתמשה בקונדום ...

[ltr]I'm with him ^

by the way you talk, someone might think that you never thought about sex before you were 16. dunno about you but I've been thinking about pussy since I've been 10.

and they say girls mature faster...

big fucking deal 14.5 y/o having sex, the world isn't going to end...

and just to put it into perspective she's in 9th grade according to the age. think back to 9th grade if you will...[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה פרשה שחקרו הרבה זמן והעלימו אותה ביגלל החקירה

במיקרה שאני צודק לילדה יש בעיה נפשית וביגלל זה היא מקימת הרבה יחסי מין

נינפומנית או משהו

בקשר לדברים אחרים -זה מאוד טלוי איך היא מיתנהגת וניראת

אם כוסית בת 18 תנסה לפתות אותי אני לא יחשוב הרבה

ככה שקשה לישפוט מהמאט פרטים שניחשפו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתם מדברים אחרת אם זאת היתה אחותכם, או הבת שלכם!

בנות אולי מתבגרות יותר מהר אבל זה לא תמיד אומר שהן בשלות פיזית או נפשית לקיים יחסי מין וכל אידיוט יודע וצרייך לדעת, במיוחד לאור כל הפרסום בתקשורת מדי יום ויומו על אונס ובעילת קטינות, ואם לא מספר חוקים אז מהעיתון כבר אפשר לדעת במה ולמה אסור לגעת, אבל הם נגעו והביאו חברים שלהם. מדובר בכשלון מוסרי. איך שאתם מדברים, אתם מקשיבים לעצמכם בכלל? אז מה, בעקרון אם עכשיו באה איזו נימפומנית בת 13 עם ליפ גלוס ואומרת שהיא רוצה זין אז אתם תקפצו למיטה שלה? גישה כזאת בדיוק מעודדת מעשים כאלו. באמת נשמע כאילו היא לא כל כך בסדר, אבל זה לא הופך את המעשים של המעורבים למוצדקים אף לו טיפה. מדובר בניצול של חולשתה בשביל סיפוק יצריהם האפלים. למען כל מה שקדוש - היא עדיין ילדה!!! מה?! קשה לשמור את הזין במכנסיים 5 דקות?! :kopfpatsch:

מדינה של פדופילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...