עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

קשה לי להאמין ש-35 החיילים הללו סובלים מאיזשהי סטייה מינית, אם כי אינני יודע ואני לא רוצה להכנס לספקולציות. לפי הכתבה, יחסי המין בוצעו בהסכמה.. למרות שהיא בת 14.5 עדיין יש לה אחריות על הגוף שלה, ואם היא הפקירה אותו (הרי היחסים *היו* בהסכמה) אז קשה להאשים את החיילים.

"איזהו גיבור הכובש את יצרו" - החיילים כנראה לא יכלו לעמוד בפיתוי, או שבאמת שהיא נראתה ילדה גדולה כבר והם לא חשבו שהם עושים משהו לא בסדר (למרות שזה בתחום האפור לדעתי)..

אם הילדה הייתה גדולה בשנה וחצי בסה"כ אז כל הסיפור הזה היה לכאורה בסדר... המציאות קיימת, ואולי הגיע הזמן לטפל בה - כיוון שצריך להיות שוטה כדי לא להבין איזה שחיתות מינית הולכת בצבא.. - ולא להכנס רק במקרה הזה בגלל עניין טכני של גיל (שנה וחצי בסה"כ).

לפי דעתי הפרדה בין גברים לנשים בצבא היא דבר הכרחי, המצב כפי שהוא היום הוא מסוכן לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]I'm with him ^

by the way you talk, someone might think that you never thought about sex before you were 16. dunno about you but I've been thinking about pussy since I've been 10.

and they say girls mature faster...

big fucking deal 14.5 y/o having sex, the world isn't going to end...

and just to put it into perspective she's in 9th grade according to the age. think back to 9th grade if you will...[/ltr]

דווקא אני לא מדבר ככה ואני אפילו לא בתול מגיל צעיר יחסית, וגם אין לי בעיה עם בנות שמזדיינות בגיל 13 ואפילו 12
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להצטדק כמו לייצנים.

רוב הבחורות בגיל הזה כבר עושות סקס. אז במדינה חשוכה כמו זה לא חוקי, והולכים להגיש נגדם עכשיו תלונה על אונס, למרות שזה היה בהסכמה מלאה, ואולי אפילו בלחץ שלה, מי יודע.

מדינה חשוכה ומפגרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתם מדברים אחרת אם זאת היתה אחותכם, או הבת שלכם!

בנות אולי מתבגרות יותר מהר אבל זה לא תמיד אומר שהן בשלות פיזית או נפשית לקיים יחסי מין וכל אידיוט יודע וצרייך לדעת, במיוחד לאור כל הפרסום בתקשורת מדי יום ויומו על אונס ובעילת קטינות, ואם לא מספר חוקים אז מהעיתון כבר אפשר לדעת במה ולמה אסור לגעת, אבל הם נגעו והביאו חברים שלהם. מדובר בכשלון מוסרי. איך שאתם מדברים, אתם מקשיבים לעצמכם בכלל? אז מה, בעקרון אם עכשיו באה איזו נימפומנית בת 13 עם ליפ גלוס ואומרת שהיא רוצה זין אז אתם תקפצו למיטה שלה? גישה כזאת בדיוק מעודדת מעשים כאלו. באמת נשמע כאילו היא לא כל כך בסדר, אבל זה לא הופך את המעשים של המעורבים למוצדקים אף לו טיפה. מדובר בניצול של חולשתה בשביל סיפוק יצריהם האפלים. למען כל מה שקדוש - היא עדיין ילדה!!! מה?! קשה לשמור את הזין במכנסיים 5 דקות?! :kopfpatsch:

אני רק אומר שצריך יותר פרטים בישביל לישפוט

אם מישהו הזמין חברים אז הוא מטומטם ואם מישהו ידע שהיא :screwy: ולא סטם שרמוטה ובכל זות שכב איתה אז הוא יותר מטומטם

אבל אם הבחורה ניראת צעירה ולא בת 14 והיא פלירטטה אם כל חיל לחוד והיזדינה איתו איך אפשר לדעת

דריה -הרבה גברים מפרידים בין מין לאהבה והרבה לא יתנגדו למין מיזדמן

ומהדברים שחשפו מאוד קשה להעריך מי בסדר ומי לא

ודבר אחרון מי שמעורב בפרשה ולא שם קונדום חי בטח בפחד :errrr:

וגם הנשואים כי נגדים תמיד נשואים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנות אולי מתבגרות יותר מהר אבל זה לא תמיד אומר שהן בשלות פיזית או נפשית לקיים יחסי מין וכל אידיוט יודע וצרייך לדעת, במיוחד לאור כל הפרסום בתקשורת מדי יום ויומו על אונס ובעילת קטינות, ואם לא מספר חוקים אז מהעיתון כבר אפשר לדעת במה ולמה אסור לגעת, אבל הם נגעו והביאו חברים שלהם. מדובר בכשלון מוסרי. איך שאתם מדברים, אתם מקשיבים לעצמכם בכלל? אז מה, בעקרון אם עכשיו באה איזו נימפומנית בת 13 עם ליפ גלוס ואומרת שהיא רוצה זין אז אתם תקפצו למיטה שלה? גישה כזאת בדיוק מעודדת מעשים כאלו. באמת נשמע כאילו היא לא כל כך בסדר, אבל זה לא הופך את המעשים של המעורבים למוצדקים אף לו טיפה. מדובר בניצול של חולשתה בשביל סיפוק יצריהם האפלים. למען כל מה שקדוש - היא עדיין ילדה!!! מה?! קשה לשמור את הזין במכנסיים 5 דקות?! :kopfpatsch:

צודקת!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הבחורות בגיל הזה כבר עושות סקס. אז במדינה חשוכה כמו זה לא חוקי, והולכים להגיש נגדם עכשיו תלונה על אונס, למרות שזה היה בהסכמה מלאה, ואולי אפילו בלחץ שלה, מי יודע.

מדינה חשוכה ומפגרת.

אתה צוחק או שאתה מקנא מהצד במי שמקבל או שאתה מהצד הלוקח (מאיפה שלא צרייך)? "רוב הבחורות בגיל הזה כבר עושות סקס"? הא? ב-NRG בכלל אמרו שהמעשים התחילו כשהיא היתה בת 12. כיום הגיל הממוצע אצל בנות הוא 16 אבל זה נורמאלי כשזה עם בן גילה ולא עם חצי בסיס. מדינה חשוכה ומפגרת - נכון, אבל לא מהסיבות הנכונות. אז זה שעדיין נהוג לחשוב שילדה בגיל הזה צריכה ללמוד ולעשות קוקיות לחברות שלה במקום לפתוח רגליים זה לא מה שהופך אותנו למדינה חשוכה. עוד מעט תגידו "אויש, הם לא נותנים לבני 10 לזיין, איזה פרימיטיביים!...".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה חשוכה ומפגרת.

מעניין שאתה אומר זאת כאשר ידוע שהנערה אושפזה עכשיו בבית חולים לחולי נפש בעקבות הנזק העצום שנגרם לה. ולא, ילדה בת 12 לא יודעת מה ההשלכות של לשכב עם עשרות גברים מבוגרים שרק רואים בה איבר מין מהלך וטוב מאוד שהחוק מגן על בנות כמוה מפני אנשים סוטים כאלו שמוכנים לשכב עם כל דבר שזז והעיקר לספק את עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]bitch please (and I don't mean that in a derogative way)...

she ask for it and of course the men are wrong. it's so easy being feminist, just blame men for everything...[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שאתה אומר זאת כאשר ידוע שהנערה אושפזה עכשיו בבית חולים לחולי נפש בעקבות הנזק העצום שנגרם לה. ולא, ילדה בת 12 לא יודעת מה ההשלכות של לשכב עם עשרות גברים מבוגרים שרק רואים בה איבר מין מהלך וטוב מאוד שהחוק מגן על בנות כמוה מפני אנשים סוטים כאלו שמוכנים לשכב עם כל דבר שזז והעיקר לספק את עצמם.

לפי מה שהבנתי הבחורה מהתחלה לא היתה בסדר נפשית

ויצא לי ליראות פעם בחורה כזות(אין לי מושג אם כמה היא שכבה אבל אני מעריך שהיו לה הרבה)

אני לא מיתקרב לבחורות כאלה ואם היו סימנים ברורים שהיא נינפומנית הם היו צריכים ליתרחק מימנה

אבל שוב צריך הרבה יותר פרטים בישביל לעריך מה באמת קרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VITNIR, את צודקת אולי אבל יש בנות שמוכנות לזה ואף רוצות את זה, לפני שנה חברה של אחותי ישנה אצלנו בבית ובאמצע הלילה היא נכנסת לי למיטה ומתחילה לגעת בי , שתביני, הילדה הייתה בת 13 ואני בן 19 !

ואני לא יספר לכם איך זה נגמר (אבל אני לא פראייר )

ויותר מאוחר גיליתי שאני גם לא הראשון שלה וגם לא הכי צעיר שהיא הייתה איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=179272.msg1542912#msg1542912 date=1146419162]

VITNIR, את צודקת אולי אבל יש בנות שמוכנות לזה ואף רוצות את זה, לפני שנה חברה של אחותי ישנה אצלנו בבית ובאמצע הלילה היא נכנסת לי למיטה ומתחילה לגעת בי , שתביני, הילדה הייתה בת 13 ואני בן 19 !

לא אתה מטומטם וחולה

גם מזין ילדה :nono:

וגם מדווח על זה בפורום :kopfpatsch:

20051014002056pmetmgpwkkb2l09j6i8btljfrp5k153bdn23agdx8lzc81ntus.jpg

הם לפחות אולי לא ידעו שהיא קטינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=179272.msg1542912#msg1542912 date=1146419162]

יחי הטמטום שבנאדם עושה עבירה מסוג פשע ומדווח בפורום שכולם יראו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...