מארזים תוצרת כחול לבן - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארזים תוצרת כחול לבן

hagay21

האם הייתם רוכשים מארזים מעץ תוצרת הארץ?  

906 הצבעות

1. 1. האם הייתם רוכשים מארזים מעץ תוצרת הארץ?

• לא ממש
    • הייתי שוקל תלוי איך זה ייצא
    • בטח ועוד תוצרת הארץ :-)
    • איפה אפשר להזמין מראש?

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול לתת את המארז באפשרות הבסיסית ביותר עם איזה מאוורר פשוט אבל שקט מקדימה.

לדעתי עוד רעיון טוב זה לעשות חור למאוורר 120 מ"מ בפאנל השמאלי בזווית פנימה לכיוון הכרטיסי הרחבה, בעיקר בשביל הכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא כזו.......... לאחר שאחד מהאנשים כאן העיר.......ואני שלם עם הערתו אף על פי שאני אתכנן אותו חיצונית בצורה יפה הוא ימשוך יותר לכיוון של רהיט

מ "סתם עוד מארז" השאלה אם השוק בשל היום למארזים שהם קצת יותר בוגרים עיצובית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר הכל תלוי במחיר אני לא חושב שמישהו שקונה מחשב חזק יקנה חתיכת עץ..

מי שקונה מחשב טוב רוצה שהקופסא תראה גם טוב("הייטק") ובכן הוא יקנה מארז מוכן..

וגם אפשרויות הרבה יותר קל להשתמש במודינג במתכת מאשר בעץ..

ואל תשכח שעם השנים העץ מתקלקל והוא יתחיל להתקלף על האלקטרוניקה(חשבתי על זה רק עכשיו..) אז חבל...

אני לא מאמין שיהיה לזה שוק..

אני בטוח שמישהו חשב על זה כבר לפני זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חגאי:

*את פרוייקט המארז מעץ שלך ראיתי כבר לפני המון זמן ואפשר להעריך שאת הידיים יש לך קבל ח"ח :xyxthumbs:

*מארז מעץ זה סיכון די גדול והזכרת את בשילותו של השוק שזו מחשב חכמה אך כמובן אין חכם כבעל נסיון , תוציא כמה דגמים

אבי טיפוס למכירה ותראה מה הביקוש.

*הרעיון של מחשב כ"רהיט" יכול למשוך קהל יותר בוגר , אולי אפילו עם כיסים יותר עמוקים ולכן אל לך להתפשר על איכות בנייה

*לגבי המאווררים כמו שאמרתי למעלה , בשביל איכות אנשים ישלמו , כמובן שיש להתאים את המארז לסוג הצרכן אך חשוב להשקיע מחשבה

רבה בתכנון סירקולציה ויעילות העברת החום

*חשוב בהמארז יהיה כמה שיותר משונע , לא כבד מדי, לא שברירי מדי - אבל שיורגש היתרון שלו כמארז מעץ "מסיביות" יתרה לדעתי יכולה

להתפרש אצל אנשים כמגושמות תצטרך למצוא את הסטטוס קוו בין "מסיביות" לקלילות - דוגמה די טובה היא קומפיוקייס 6a19 לדעתי - אומנם

עיצוב מיושן אבל הוא מעביר תחושת בטחון בהתמודדות איתו ובערך בסטטוס קוו בין קלילות למסיביות ( הוא כבד אבל לא יותר מדי).

*בקשר לצבעים - הצבע צריך להתאים פחות או יותר לסביבה שהמחשב ימצא בה , אולי כדאי להתאים צביעה אישית? (ייקר את התהליך אבל שוב

הקהל עשוי להשתנות עם יותר משאבים בכיס ) , הצבע לא צריך להיות אנמי מדי ...

אני מקווה שתקח את הרעיון הזה עד הסוף כי יכול להיות שעלית על משהו עלה והצלח :yelclap:

זוהי דעתי מקווה שעזרתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז זה לא קופסא וזהו-ולא משנה מה החומר(בטח לא עץ-יקר/כבד)

כדי לעשות מאז צריך לעמוד בתקן(דבר שאני לומד עכשיו בעזרת ללניק שקבלתי פה לפני כמה ימים)

ATX

יש הגדרות מאוד מאוד ספציפיות שיש לעמוד בהם כדי לייצר מארז שיתאים לחומרה הקיימת שמן הסתם הייצרנים של החומרה(לא משנה מה) משתמשים באותו התקן אח"כ מגיע העיצוב והתוספות

וזה בכלל לא פשוט

ועכשיו כמה טיפ לעיצוב:

בראש ובראשונה אחרי עמידה בתקן צריך להגדיר קהל פוטנציילי למוצר ולעצב לפי "הלך הרוח" שלו לדוגמא: גיימרים/לייףסטייל/משרד כו'

למשל לגולשי hw וכו' הייתי עושה מארז יחסית זול, עמיד וערום לגמרי כלומר מתאים "מוכן" לשינויים :bash:ולהתאמות-כמו שהרוב עושים פה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכמה פה העירו כהערת אגב, אחד הדברים היותר חשובים במארז זה שהוא יהייה קל.

מה שאומר שאתה צריך לשים לב לעץ שממנו אתה עושה את המארז, ומה שיכול לייקר מאוד את העלות שלו. אתה יכול לבנות את החלקים הפנימיים לפחות מפח כדי להקל אותו...

בשביל אפשר לגם לקדוח כמה חורים, רק שתצתרך לבנות מסילות בשביל הHDים והכוננים ולא לשים אותם על מדפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לכם שזה חכם להחזיק רכיבי אלקטרוניקה ברהיט!?!?!?!?!?

זה דבר כ"כ טיפשי

אחרי שחשבתי על איזה אין מצב שאני אכניס את המחשב שלי לקופסאת עץ ואני מאמין שרובכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עם זה שום בעייה... יש היום המון חומרים מונעי בעירה שאפשר לצפות אותם את העץ...

:lol:

ואיזה פיתרון יש לך לבעיה הזאת..

העץ יתקלף בלילה יפול למאוורר של המעבד המאוורר יתקע המעבד ישרף :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...