יעוץ בנוגע למפרט בנדל ב2006 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ בנוגע למפרט בנדל ב2006 ש"ח

Stealth

Recommended Posts

אני יודע כמה שונאים פה את ה{צונזר - אין לפרסם חנויות!!!} אבל תתעלמו מהמוכרים ומהשרות ובנוגע למחיר והחלקים הנ"ל

EPOX 8K5A3+

XP 2000

256MB 3200C2

שווה מכות? אני מוכר את הamd thunderbird 900 שלי קומפלט בלי מסך ב1800 למשהו ככה שאני לא מפסיד הרבה

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי היא או שתיקח מעבד axp 1800 או axp 2200 שמתחמם פחות

לא הבנתי מה בדיוק הנקודה שלך פה, הוא כתב שהוא לוקח XP2000+.

אין שום קשר בין מהירות להתחממות... אתה כבר דיי ותיק פה ואמור לדעת שעניין ההתחממות לא משחק כבר במעבדי החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קיבלתי וותק ? ;D

למיטב ידיעתי axp 2000 לא מיוצר ב 0.13 מיקרון לכן הוא מתחמם ....

לכן עדיף את ה2200 שכן מיוצר ב 0.13 מיקרון וכך לא תהיה לו בעית התחממות וגם מעבד יותר מהיר או שירד במחיר ויקח את ה1800 אשר מתחמם פחות מה2000 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע כמה שונאים פה את ה{צונזר - אין לפרסם חנויות!!!}אבל תתעלמו מהמוכרים ומהשרות ובנוגע למחיר והחלקים הנ"ל

EPOX 8K5A3+

XP 2000

256MB 3200C2

שווה מכות? אני מוכר את הamd thunderbird 900 שלי קומפלט בלי מסך ב1800 למשהו ככה שאני לא מפסיד הרבה

מה אתם אומרים?

בקשר ל{צונזר - אין לפרסם חנויות!!!}, לדעתי השירות והמוכרים בסדר גמור ולפחות אני קיבלתי שירות *הרבה* יותר טוב מאשר בחנויות אחרות שניסיתי.

בקשר למה ששאלת, אם אתה לא הולך לפתוח את המכפלה או לעשות OC חבל על הכסף בלקנות את הזיכרונות האלה...

אפשר לקנות את הלוח החדש של ג'יגה-בייט KT400 ואז יש טעם לקנות את הזיכרונות האלה, או לנסות לגרד עוד קצת כסף ולהשקיע ב-AXP2200 או ב-512 מגה 2700 פשוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם ה 1800 לא מיוצר ב 0.18 כך שאין הרבה הבדל בינו לבין ה 2000, ואגב ה 1800 יותר עדיף מבחינת מחיר/ביצועים...

אתה בקלות יכול להשיג בנדל של 1500 ש"ח עם AXP1800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח של ג'יגהבייט עם KT400 מגיע עם Firewire עום תמיכה ב-AGP X8 במקרה ודברים אלו מעניינים אותך..

הוא גם יותר זול מהאפוקס.

אני הייתי הולך על ה-8K5A2+.. או אם אין צורך ברייד גם הגירסא בלי הפלוס..

ד"א הטמפ' של ה-Tbred A שמיוצר ב-0.13 מיקרון כמעט זהה למעבדי הפולימנו המקוריים ככה שהטמפ' אינה יתרון (אולי שתי מעלות פחות.....).

מעבדי ה-Tbred B שעדיין לא נמכרים אמורים להציג שינוי משמעותי יותר ומהיריות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

ממה שראיתי בreviews and benchmarking כל היתרון של הkt400 הולך לזבל .. לא הולך לתפוס .. איטי יותר מה2700 ולא יציב .. בגלל זה די ירדתי מהkt400 החדשים אם כי ישנם יתרונות רבים ללוח והוא אף נראה נחמד

השאלה עכשיו היא .. ה7vaxp יציב ודי סגור מבחינת בעיות נפוצות?

והשאלה הבאה עם כבר סטינו היא .. כדי לחכות טיפה ל asus8x ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...