למי שחשב שאינטל היטו את תוצאות הקונרוי..... - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שחשב שאינטל היטו את תוצאות הקונרוי.....

integral

Recommended Posts

כן אבל לפי מה שזה נראה.. אפילו המעבד הכי טוב שלהם שהולך לצאת בזמן הקרוב (FX62) לא יכול להתחרות במעבדים החדשים האלה....

אני מאמין שהם יכינו תגובה הולמת... אבל בשנה הזאת היא בטח לא תהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע, יש משהו שה 4800 שלך לא מסוגל לעשות? :) אני מוכן לתת לך מעבד אינטל במקומו (סלרון D כולל , שווה עכשיו הרבה כי יש עליו את השם , אם תרצה, אחרוט לך גם קונרו עליו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יקרה, מה שכן יקרה, זה כונן FLASH לניידים, כבר הוציאה אבטיפוס של נדמה לי משהו בסביבות ה30GB

לפי ההצהרות אבי הטיפוס האלה עדיין איטיים מדי.

קופרה:

יש לך זוג 280? לא רע.

לא הייתי מתנגד אבל זה כבר אוברקיל אפילו בשבילי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה חשובה:

לפי הפרטים על הקונרו, רשום שם שיש לו 2 ליבות של אחת מהם בעלת תדר שעון של 2.4 GHZ......

אז איך זה יכול להיות שהוא יותר טוב מהD805 ?! לD805 יש 2.66X2...

ניב

בוא נתחיל עם העובדה שאתה לא יכול להסתכל רק על מהירות השעון של המעבד.

הקונרו זאת ליבה חדשה לגמרי, עם המון שינויים ושיפורים לעומת כל מה שקדם לה.

D805 מבוסס על שתי ליבות של P4 מודבקות ביחד. הקונרו לעומת זאת מבוסס על היונה (בגדול הבסיס הוא היונה, אבל עם המון שינויים, שיפורים ותוספות. היונה מבוסס על ה"דותן" שמבוסס על ה-P3) שהוא שונה לגמרי.

בגדול ההבדל הוא ששני המעבדים עובדים בצורה שונה לגמריי. הפנטיום הרבה פחות עבודה בכל פעימת שעון בהשוואה לקונרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילואים האחרונים שלי היה איתי מנהל מחלקה בכיר באינטל ודיברתי איתו על כמה מהנושאים כמו ההבדלים בין אינטל ן והטכנולוגיה העתידית - קונרו ועכשיו אני מבין למה הוא אמר שהם כבר לא מודאגים כל כך מ - הם מתחרים בסה"כ ועוד מעט הכל ישתנה ולא פירט הרבה, כמו שאתם רואים הוא ידע על מה הוא מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה המפתחים בישראל אחראים על המעבד הזה, כלומר כמה בערך מהמעבד מהווה עבודה ישראלית?

עריכה:

רציתי גם להביע את דעתי אז הנה:

כל פעם אנחנו מופתעים מחדש, ולא מאמינים לרעיון שכל כמה שנים המחשבים מכפילים את הביצועים ( אני לא זוכר בדיוק איך זה הולך),הפעם הביצועים באו כהפתעה גדולה.

לנו , בעלי ה-PC כבר אין צורך לדאוג לגבי ביצועים נחותים יחסית לקונסולות,

כי המעבד הזה באמת עובד נהדר וכל הדיבורים על המעבדים המאוד מתקדמים של ב-360 ופס3,

כבר לא מרשימים אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...