מארז ב420 שקל..מה לקחת? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז ב420 שקל..מה לקחת?

Yaron-Cohen

Recommended Posts

שמים את הלוח על הקופסא שלו ומרכיבים על זה את הכל... שמים את הספק ליד והארדיסקים אחד על השני וגם הצורב DVD וזהו... עובד בידיוק כמו מחשב רגיל

עריכה :

http://img12.imageshack.us/my.php?image=p10100647zl.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונה 1

תמונה 2

תמונה 3

אלה של מערכת הבדיקה של האחת

צולם במיוחד בשבילך

שים לב לכמות הספוג האנטי סטטי, הלוח עצמו יושב על הקופסא של הספק כאשר הוא מבודד מהקופסא בשקית האנטי סטטית ובספוג אנטי סטטי

הספק כוח יושב על המון ספוג אנטי סטטי, ויש גם בצדדים ספוג אנטי סטטי.

אגב ההדלקה והכיבוי זה ידנית בעזרת ג'מפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה זמן המערכת הזאת נמצאת אצלי? (והיא לא שינתה תנוחה, חוץ מאשר חלקים שמתחלפים)

וזה מאוד בטיחותי

תחשוב שיש לך איזורי משקל הרבה הרבה יותר מוצלחים מאשר במארז Tower

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שאחד עשה מן תעלת אורור מהמזגן למחשב עם שקיות זבל... אז אמרו לו שזה יחזיק מקסי שבועים ....

אני מאמין לליאור אבל אם הוא יכל אז שיסביר למה זה יכל להחזיק הרבה זמן? (בניגוד למה שאמרו ^^^^)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין סיב שהוא ישקר, ואתה יכול לראות לפי הדרגה שלו שהוא לא סתם אחד שבא לפורום בשביל לומר שטויות ויש לו ניסיון.

ובקשר למה שאתה אמרתה, אי לא כלכך מבין מה האדם הזה ניסה לעשות :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז סחתיין :yelclap:

אבל אין מצב שאני אעשה משהוא כזה :-\

תגיד עוד משהוא בלי שום קשר: עד כמה יש הבדל בין מארז עם מאוורר בדלת ועם קטנה מאוד לבין מארז עם דלת רגילה בלי כלום?

יש דיי הרבה

בעיקר תודות למאוורר בדלת

אבל זה לא טוב שהכל פתוח לא? כי יש לחות אז כמה זמן זה יכל להחיזק מקסימום חודש לא יותר :nixweiss:?

מה הקשר, למה במארז לא נכנס אוויר?

הסבר מפורט בסוף ההודעה

כנראה שלא, לפי דבריו של ליאור אז זה יכול להחזיק הרבה יותר ובלי בעיות

בדיוק

אני זוכר שאחד עשה מן תעלת אורור מהמזגן למחשב עם שקיות זבל... אז אמרו לו שזה יחזיק מקסי שבועים ....

אני מאמין לליאור אבל אם הוא יכל אז שיסביר למה זה יכל להחזיק הרבה זמן? (בניגוד למה שאמרו ^^^^)

זה משהו אחר, זה נקרא עיבוי וזה בגלל שיש לחות באוויר והוא הכניס אוויר קר (הוא יצא מהמזגן) לתוך המארז, הקירור של האוויר יוצר עיבוי של הלחות (מעבר ממצב גז למצב נוזל)

קודם כל אין סיב שהוא ישקר, ואתה יכול לראות לפי הדרגה שלו שהוא לא סתם אחד שבא לפורום בשביל לומר שטויות ויש לו ניסיון.

הוא שם שקיות ניילון מהיציאה של המזגן ישירות לתוך המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר/רואה שאמרתי שהוא משק! אלה להפך אמרתי שאני מאמין לו, אני חושב שהוא המשתמש הכי "מבין" בכל האתר הזה.....

אני זוכר שבנענע היה איזה הסבר על קרור וכל זה (הסבר לידים בני שלוש) אבל עדין אמרו שלא טוב לפתוח את המארז כי יש לחות וכל זה.....

אבל אם אתה אומר שזה בסדר אז סבבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל אותי?

אישית אני לפחות הייתי עושה את הצינור מהכניסה אל המארז למעבד מספוג קשיח ומבודד וכמובן מבודד את המעבד מסביב

אני לא זוכר/רואה שאמרתי שהוא משק! אלה להפך אמרתי שאני מאמין לו, אני חושב שהוא המשתמש הכי "מבין" בכל האתר הזה.....

יש אנשים שמבינים יותר ממני

אישית אחוז גדול ממה שאני יודע אני חייב לנועם (McFly)

אני זוכר שבנענע היה איזה הסבר על קרור וכל זה (הסבר לידים בני שלוש) אבל עדין אמרו שלא טוב לפתוח את המארז כי יש לחות וכל זה.....

אבל אם אתה אומר שזה בסדר אז סבבה :xyxthumbs:

מצבנו בקנטים אם הטענות מתבססות על מידע מנענע.

בכל מקרה מה שהם אמרו אידיוטי וסותר אפילו את ההגיון הבריא

יש לך מארז עם חורים בצד? חורים מאחורה? מאוורר?

יש מעבר של אוויר מחוץ המארז פנימה? מה ההבדל בין זה ובין פתיחת המארז לגמרי?

נענע אידיוטים אין לי מילה אחרת לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...