מפרט לאישורכם המהיר- AMD+R9700 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לאישורכם המהיר- AMD+R9700

SpiritKnight

Recommended Posts

לא ראית שמאז יצאוה 40.41 ששיפרו פלאים את הפררימרייט של ה4600 בהשוואה ל9700? לא ראית שאין כמעט הבדלים ללא AA שלא נחוץ גם ככה ברזולוציות גבוהות?

לא שמעת שעוד מעט יצא NV30 שיאכל אתה 9700? כבר עדיף לחסוך את ההפרש לקנייה שלו או לחכות עד שיגיע ה9500 לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה, אם יש לי את הכסף לקנות אותו, ואני לא רוצה להתחיל לשדרג מחשב ואולי גם להעביר אותו למחשב הבא, מה הבעיה?

א. יש לי מסך 17', עד 1024X768.

ב. אני רוצה תמונה חלקה ונקייה עם AA, וגם משחק חלק כשהוכח עיבוד של הריידון מאפשר את שניהם.

ג. אני שונא את ;D

ד. עוד משהו- כמו מקרה הפרלייה, אני לא לתכנן על NV30 ואז להידפק(אני לא אומר חס וחלילה שהוא לא יהיה טוב, אבל עד שאין תוצאות...)

ה. אני מבין ששאר המפרט בסדר, חוץ מהוויכוח על הריידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם יש לי את הכסף לקנות אותו, ואני לא רוצה להתחיל לשדרג מחשב ואולי גם להעביר אותו למחשב הבא, מה הבעיה?

א. יש לי מסך 17', עד 1024X768.

ב. אני רוצה תמונה חלקה ונקייה עם AA, וגם משחק חלק כשהוכח עיבוד של הריידון מאפשר את שניהם.

ג. אני שונא את ;D

ד. עוד משהו- כמו מקרה הפרלייה, אני לא לתכנן על NV30 ואז להידפק(אני לא אומר חס וחלילה שהוא לא יהיה טוב, אבל עד שאין תוצאות...)

ה. אני מבין ששאר המפרט בסדר, חוץ מהוויכוח על הריידון.

1ברזולוציות גבוהות אין צורך בAA, כמו כן..עם כל הכבוד לעינייםה רגישות שלך שלא מסוגלות לראות קצוות משוננים- 900 שקל זה סכום יפה מאוד שחבל להשקיע סתם.

ג. עוד סיבה לשלם 900 שקל, נכון?

ד. בכלל לא אותו מקרה, חברה שמוציאה כרטיס שמה שמייחד אותו הם הפיצ'רים לעומת כרטיס שהולך להיות הרוצח של ה9700.

ו. אתה מודע לעובדה שהמאוור פועל ב77DB...נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, תנו לבנאדם להנות מהכרטיס המסך המתקדם ביותר בעולם כרגע. שבעתיד בעוד 3 שנים הוא יחשב עדיין כ mid-range.

ולדעתי ה NV30 יעבור את ה R300 לא בהרבה בכלל, אם בכלל - סתם עושים סיפור מכרטיס שלא יצא ואין לאף אחד מושג מה הנתונים הטכניים שלו אפילו..!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-77dBA זה מ-annadtech - כאן..

אבל משום לא נראה לי שהם מדדו את בדיוק לפי סטנדרטים מסויימים, יש מרחק מסויים וכדומה..

ניתן לראות שמה שהכרטיס הרגיל של ATI הוא 61dBA וברור שהוא לא מרעיש יותר מ-Delta 80mm...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, תנו לבנאדם להנות מהכרטיס המסך המתקדם ביותר בעולם כרגע. שבעתיד בעוד 3 שנים הוא יחשב עדיין כ mid-range.

ולדעתי ה NV30 יעבור את ה R300 לא בהרבה בכלל, אם בכלל - סתם עושים סיפור מכרטיס שלא יצא ואין לאף אחד מושג מה הנתונים הטכניים שלו אפילו..!!!

לא עדיף לשחק עם קצוות משוננים ולחסוף 900 שקל? ללא AA אין כל הבדל לאחר השיפורים שהכניסו בדרייברים האחרונים של נבידיה- ככה שהוא כן ייאכל ע"י הNV.

יודעים את הנתונים, פירסמו אותם בחדשות לפני זמן מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להתפשר כשהוא יכול להרשות לעצמו את הטוב ביותר? אולי אתם לא הייתם עושים את הקנייה הזו, מבחינה של "כדאיות", אבל אם מה שחשוב לכם הוא משחקים, אז כן, הקצוות המשוננים הם אלו שיפריעו לכם להנות מחוויית משחק מושלמת, כלומר, הכי טובה שניתן להשיג כיום.

לדעתי, קח את הרדיאון 9700, וסגור עניין. הארדיסק 80 עם 8 מגה באפר של WD יכול להיות השקעה מצויינת, אני הייתי הולך זה.

שאר החלקים מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעש הוא לא פקטור חשוב אצלי מכיוון שאני על המחשב בעיקר ביום, ככה שיש את הצעקות של אח שלי בכל מקרה.

ההארדיסק של WD יעלה את המחיר עוד, ואני באמת לא חושב שאני צריך אותו, כי הדבר היחיד שיהיה על המחשב זה סרטים(לא בכמויות מסחריות ;)) ומשחקים.

מקסימום כשייגמר המקום אני אוסיף עוד הארדיסק אחד.

תודה לכל העונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה בלי מסך... :)

אולי אני אקנה איזה 17' בחודש הבא.

ד"א, איך קנית מחשב דומה לשלי עם מסך LCD ב5000, מסך LCD עולה 2200? או שקנית איזה מסך יונדאי מהעיתון, ההמשך כבר ברור...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...